Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון מקולל - מה עדיף?

M.Y.G

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, BoazB11 כתב:

שמע... אם הצלחת לביית אופל אסטרה ולהיות מרוצה מהפגע הזה,

פשוט תעביר את הקמע לאוטו החדש. פיורטק ו- DCT קטן עליו...

האמת כבר על 180k+ ללא שום בעיה, המצבר אפילו מקורי אולי😂, במוסך שלי טוענים גם שהאסטרה k מאוד אמינה.

בגלל זה אגב אני מחפש עוד משהו שאפשר לקנות בזול בגלל סטיגמה כלשהי או שאפשר לעבוד מולה עם הטיפול הנכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהאופציות האלה - לדעתי קוגה.

אם הוא עבר החלפת מנוע אצל היבואן, זה כבר מנוע בלי המחלה של דליפת נוזל קירור לחלל הצילינדר, וזה מנוע סך הכל אמין חוץ מהתקלה הזו.

הגיר הוא פלנטרי, כך שמשם לא אמורות להיות בעיות.

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, M.Y.G כתב:

כ''ס יתאים לנסיעות בירושלים והסביבה? או שמאוד מורגש?

אני גר בי-ם, הייתי שבוע עם ספורטאז 2.0 ליטר - הרגשצי מחסור בזמינות הכוח, ב- 1.6 זה כבר מחסור בכוח...

חוץ מזה הפריעה לי העובדה רק חלון הנהג אוטומטי, וגם זה רק בםתיחת החלון (ברכב שעה למעלה מ- 150k ש"ח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, רועי84 כתב:

מה עם suv של שברולט יש את האקווינוקס ואת הטראקס שגם אפשר קנות יחסית בזול

למיטב הבנתי הם ללא מערכות בטיחות אקטיביות.. אולי בשנתונים האחרונים שכבר מחוץ לתקציב

לפני 14 דקות, mottis כתב:

אני גר בי-ם, הייתי שבוע עם ספורטאז 2.0 ליטר - הרגשצי מחסור בזמינות הכוח, ב- 1.6 זה כבר מחסור בכוח...

חוץ מזה הפריעה לי העובדה רק חלון הנהג אוטומטי, וגם זה רק בםתיחת החלון (ברכב שעה למעלה מ- 150k ש"ח)

או אה.. ממש עגלה נשמע

לפני כשעה, שחר 1 כתב:

מהאופציות האלה - לדעתי קוגה.

אם הוא עבר החלפת מנוע אצל היבואן, זה כבר מנוע בלי המחלה של דליפת נוזל קירור לחלל הצילינדר, וזה מנוע סך הכל אמין חוץ מהתקלה הזו.

הגיר הוא פלנטרי, כך שמשם לא אמורות להיות בעיות.

לצערי הקוגה הספיקה להימכר היום... אבל אחפש עוד אחת.

מה שממולץ לחפש למיטב הבנתי, 182 כ''ס שנתון 2017 טרנד x ומעלה שעבר החלפה כבר או 2019 עם מנוע 175 כ''ס(כל רמות הגימור?)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, M.Y.G כתב:

לכן במינימום זה בלימת חירום אוטונומית

אני אשמח לדעת לאיזו מבין כל המכוניות שהוזכרו כאן עד כה, יש בלימה אוטונומית

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, M.Y.G כתב:

מה שממולץ לחפש למיטב הבנתי, 182 כ''ס שנתון 2017 טרנד x ומעלה שעבר החלפה כבר או 2019 עם מנוע 175 כ''ס(כל רמות הגימור?)?

אני לא בטוח ב100 אחוז, אבל אני חושב שהמנוע 175 כ"ס הגיע עם הבלוק מנוע המשופר, והוא בסדר גם אם לא עבר החלפה.

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, M.Y.G כתב:

למיטב הבנתי הם ללא מערכות בטיחות אקטיביות.. אולי בשנתונים האחרונים שכבר מחוץ לתקציב

או אה.. ממש עגלה נשמע

הצריכת דלק של הקוגה נעה באזור 7.5 ק"מ לליטר.

חוץ מזה שאין שום דבר באוטו הזה הוא שתיין בצורה לא רגילה.

את ההנאה מהעודף כח שיש לנבלה הזאת את תשלם בצמיגים ותושבות.

אני חושב שהרכב הזה בתחתית סדר העדיפויות שרשמת ואתה צריך משהו פחות הרפתקני. אפילו הפיורטק הגרוע עדיף על הנבלה הזאת שאפילו בליסינג לא ראו אותה.  

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, asix כתב:

הצריכת דלק של הקוגה נעה באזור 7.5 ק"מ לליטר.

חוץ מזה שאין שום דבר באוטו הזה הוא שתיין בצורה לא רגילה.

את ההנאה מהעודף כח שיש לנבלה הזאת את תשלם בצמיגים ותושבות.

אני חושב שהרכב הזה בתחתית סדר העדיפויות שרשמת ואתה צריך משהו פחות הרפתקני. אפילו הפיורטק הגרוע עדיף על הנבלה הזאת שאפילו בליסינג לא ראו אותה.  

הרכב הזה נוח ומאובזר וגם יחסית בטיחותי 

חזק ומכויל טוב ויש בו מספיק מקום, זה אחלה של רכב. לא יודע מה יש לך נגד פורד אבל אי אפשר להשוות את המנוע הזה ל1.2 עם בעיות אמינות קשות ולא משתווה גם בכוח ובזה שהוא 3 צילינדר בכלל . 

לא ראו את הרכב בליסינג הרבה כי פורד סובלים מירידת ערך אבל דווקא את הפוקוס הליסינג כן הביאו ונמכרו יופי למי שאוהב רכב טוב . לגבי צריכת הדלק אתה סתם מטעה זה תלוי נהג ושימוש ובכל מקרה הצריכת דלק יכולה להגיע ל1 ל10 בלי התפרעויות בעיר , כמו כל רכב בנזין אחר . אפשר לחשוב שהמתחרות עושות 1 ל25 אנחנו מדברים על רכבי בנזין טורבו אחרי הכל 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, M.Y.G כתב:

כיוון שאנחנו מתרחבים לילד שני בקרוב. אני חשבתי לחפש SUV משפחתי בתקציב מינימלי, קרי 50K-60K.

הרכב ישמש ביום יום בעיקר לנסיעות בתוך העיר והקפצות הילדים ומנגד ישמש אותנו בנסיעות בהרכב מלא.

מה שחשוב לי בסדר יורד,

1. בטיחות - הרכב יסיע תינוק וילד קטן, לכן במינימום זה בלימת חירום אוטונומית.

2. אמינות סבירה.

3. צריכת דלק כיוון שהרכב לא צפוי לנסוע יותר מ10K בהערכה גסה - לא חייב להיות הכי חסכוני.

4. עדיפות לרכב שאינו עגלה ועם איזה חדוות נהיגה/ערך מוסף. 

5. כמובן עם איזה מערכת מולטימדיה נורמלית שניתן לחבר לאנדרואיד ואפל.

הרבה דרישות, מעט תקציב. תזכור את המילה "מקולל" שרשמת בכותרת כי היא לא קשורה לרכב הספציפי שייבחר אלא לשילוב של הדרישות והתקציב.

אין שום קשר בין תינוק לבלימה חירום אוטונומית.

אמינות סבירה - מה שתקבל ב 50-60K זה מה שתקבל. אפשר לומר שמירב הסיכויים שתעבור איתו איזה "סבב" החלפות של חלקי בלאי מתכלים (וזה עניין של כמה אלפים בדרך כלל, במקרה הטוב).

הגרנדלנד X הוא אופציה לא רעה, גם ה C5 איירקרוס. בכל מקרה במחירים האלו הסיכוי לקבל רכב מלוקק במצב חדש הוא אפסי. אלו מכוניות של בדרך כלל מעל 100,000 ק"מ במקרה הטוב - וזה בדיוק איזור הדימדומים שהצרות יכולות לתקוף אותך.

איציק

• אהבתי 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, vladclar כתב:

יש שני דגמים של ספורטז' עם מנוע 1.6.

הראשון אטמוספרי עם 132 כ"ס וגיר אוטומטי. יש בו אבזור בטיחות אקטיבי, הרכב אמין מאוד. החסרון - הוא חלש בנסיעה בינעירונית, במיוחד בעליות, צריך לתכנן עקיפות. 

הדגם השני הוא 1.6 טורבו בנזין 177 כ"ס. הנקודה החלשה כאן גיר רובוטי כפול מצמדים פחות אמין ויקר לתיקון + צריכת דלק גבוהה. 

תמיד אני שואל, כמה נסעת על הספורטאג' 1.6 (אטמוספרי) בשביל להכריז שהוא חלש?
נסעתי על אחד כזה שהיה לנו בליסינג לא מעט סה"כ סוחב סביר לחלוטין, לא מטוס אבל לדעתי לא הרבה יותר איטי נניח מהוורסו של ולאד...

עריכה אחרונה על ידי llaavvii
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, avargel כתב:

אני אשמח לדעת לאיזו מבין כל המכוניות שהוזכרו כאן עד כה, יש בלימה אוטונומית

לכולם, לגרנדלנד לדעתי גם שיוט אדפטיבי ברמת הגימור הזאת.

לפני כשעה, איציק נ. כתב:

הרבה דרישות, מעט תקציב. תזכור את המילה "מקולל" שרשמת בכותרת כי היא לא קשורה לרכב הספציפי שייבחר אלא לשילוב של הדרישות והתקציב.

אין שום קשר בין תינוק לבלימה חירום אוטונומית.

אמינות סבירה - מה שתקבל ב 50-60K זה מה שתקבל. אפשר לומר שמירב הסיכויים שתעבור איתו איזה "סבב" החלפות של חלקי בלאי מתכלים (וזה עניין של כמה אלפים בדרך כלל, במקרה הטוב).

הגרנדלנד X הוא אופציה לא רעה, גם ה C5 איירקרוס. בכל מקרה במחירים האלו הסיכוי לקבל רכב מלוקק במצב חדש הוא אפסי. אלו מכוניות של בדרך כלל מעל 100,000 ק"מ במקרה הטוב - וזה בדיוק איזור הדימדומים שהצרות יכולות לתקוף אותך.

איציק

מה הכוונה אין קשר בין התינוק לבלימה? מחפש רכב שיהיה כמה שיותר בטיחותי בגלל הילדים.

מבין הגרנדלנד והסיטרואן, מי צפוי להיות יקר יותר לטיפול? בהינתן כל הנתונים שלהם שרשמתי. אם כי לפי ההמלצות כאן אני נוטה שלא לשניהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, nissan1211 כתב:

הרכב הזה נוח ומאובזר וגם יחסית בטיחותי 

חזק ומכויל טוב ויש בו מספיק מקום, זה אחלה של רכב. לא יודע מה יש לך נגד פורד אבל אי אפשר להשוות את המנוע הזה ל1.2 עם בעיות אמינות קשות ולא משתווה גם בכוח ובזה שהוא 3 צילינדר בכלל . 

לא ראו את הרכב בליסינג הרבה כי פורד סובלים מירידת ערך אבל דווקא את הפוקוס הליסינג כן הביאו ונמכרו יופי למי שאוהב רכב טוב . לגבי צריכת הדלק אתה סתם מטעה זה תלוי נהג ושימוש ובכל מקרה הצריכת דלק יכולה להגיע ל1 ל10 בלי התפרעויות בעיר , כמו כל רכב בנזין אחר . אפשר לחשוב שהמתחרות עושות 1 ל25 אנחנו מדברים על רכבי בנזין טורבו אחרי הכל 

יש לי הרגשה שמעולם לא נהגת עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...