Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קושי במכירת רכב ידני

haimbinya

פוסטים מומלצים

@EliC25

נכנסתי ליד2 שוב, נראה שהדגם הידני מנוע 1.2 זה רק פיקנטו 3 דלתות, שזה גם חסרון.

אם מבצעים סינון לפי קמ עד 90 אלף יש רק 5 רכבים שעונים לתנאי, כולם 2013-2014, במחירים של 14-24 אלף.

אני חושב שבסכום הזה זו אחלה תמורה למחיר. יכול להיות שאני לא מכיר מספיק טוב את המגרעות של הדגם הספציפי הזה או את המתחרים שלו, אבל בסופו של דבר זה רכב בן 4-5 שנים.. לא יודע. אולי יש אנשים נורא נורא ספציפיים, במקומות נורא נורא ספציפיים (לא טבריה) שכן ירצו לראות ולקנות את האוטו.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם מסקרן איזה אחוז ממקבלי הרישיון היום למדו על ידני (ניחוש... 10%)

מתוכם 80 אחוז עשו את זה בשביל הקטע או להוכיח משהו אבל ינהגו על אוטומט.

אז אנחנו מדברים על אחוז זעום המודעה בכלל רלוונטית לגביהם# פלוס רכב עם נתונים בעייתי של השכרה, ק"מ ומנוע חלש ולא איזו אקזוטיקה ספורטיבית.

בקיצור בלי לחתוך חזק מאוד במחיר יהיה קשוח

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, iEminem כתב:

נכנסתי ליד2 שוב, נראה שהדגם הידני מנוע 1.2 זה רק פיקנטו 3 דלתות, שזה גם חסרון.

קהל היעד לא משתמש במושבים האחוריים בדרך כלל

לפני 22 דקות, סולל הדרך כתב:

אז אנחנו מדברים על אחוז זעום המודעה בכלל רלוונטית לגביהם# פלוס רכב עם נתונים בעייתי של השכרה, ק"מ ומנוע חלש ולא איזו אקזוטיקה ספורטיבית.

אתה יוצא מנקודת הנחה שכל הילדים בני 17-18 שהוציאו הרגע רישיון מחפשים פיקנטו משומשת בת 5

יש סטודנטים בני 23-28 שמחפשים רכב זול לתחזוקה והתניידות והם גם קהל היעד.

צריך לזכור שחלק גדול מהם כרגע נמצא במילואים ולא רואה אופק מסוים לעתיד. זה גם שיקול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על קבוצת הגיל 20-30 שפונה לקהל היעד של הרכב הזה
בשנתון הזה איזה אחוז עשה רשיון על ידני? ואיזה אחוז מתוכם בכלל רוצה לנהוג על ידני?

כבר כתבתי את זה בשרשור אחר וזכיתי ללא מעט thumbs down
הגיר הידני מת, כמו מסכי הפלזמה, קלטות הוידאו והציצים של סמנטה פוקס ולא רלוונטי, בטח לא בישראל הפקוקה ולאותם חובבי נוסטלגיה השוק זעום וצריך לקחת את זה בחשבון, בטח ברכבים עממים
בתור מי שנהג עשרות שנים על ידני, יצא לי לשכור שני רכבים ידניים באירופה (בדבלין ובוינה) לאחרונה (כי הם פשוט היו זולים משמעותית)
להתרפק על נוסטלגיה... בהחלט, מהנה לאורך זמן... לא!

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
  • אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, סולל הדרך כתב:

בשנתון הזה איזה אחוז עשה רשיון על ידני? ואיזה אחוז מתוכם בכלל רוצה לנהוג על ידני?

נכון. אבל יש לך פיקנטו 2019 ידנית אחת על פני עשרות בזמן נתון.

אז ההיצע מול הביקוש זהה, ואולי אפילו טוב יותר לטובת הגיר הידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התמונות, אמת.אני ישים יפות יותר.לגבי זה שהרכב מהשכרה, זה נכון שלא מושך קונים. אבל הרכב נקנה מחברת אוטוסנטר,מלפני שנתיים, עם היסטוריית טיפולים מלאה כולל בדיקה שלי במכון, שלא נמצא בעיר שלי.ככה שלגבי זה אני יודע,שהכל בסדר. לא לחוץ למכור, נמתין. אני יכול לעשות טרייד אין,ולקבל באוטוסנטר מחירון משוקלל מינוס 15 אחוז. הבעיה שאין שמה מה שאני מחפש(מחפש סובארו xv)וכל הרכבים שמה עם קילומטר מאוד גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שעקב אילוצים כאלה ואחרים, הרכב כרגע לא יימכר.האמת, ירדתי מזה רק בגלל, שאין לי את הזמן למכור לקונה הפרטי.בהמשך השנה הרכב יימכר כנראה בעסקת טרייד אין.בקרוב אני יעלה סיכום תקופה של שנתיים עם הפיקנטו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת באיחור לאור הקפאת המכירה -

ראיתי בחנייה אצלי בבנין שברולט ספארק ידנית שנוהג עליה בחור ממוצא בלגי.

אולי אנשים מעולי צרפת שרגילים לגיר ידני הם קהל יעד ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהבעיה היחידה זה המחיר. 

ודי בצדק, כשמוכרים פה בפורום דאציה סטפוואי דיזל סוף 2018 בכמעט אותו מחיר, אתה צריך להיות על סמים קשים על מנת להעדיף את הפיקנטו

כשאני מכרתי את הסיטרואן סי 3 שהייתה לי, 3 חודשים לא קיבלתי טלפון. הורדתי מחיר, ומכרתי אחרי שבוע. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...