Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סורק תקלות רכב

פוסטים מומלצים

היי ברשותי פורש פוקוס 2009 וi20 2020 

מחפש המלצה אישית על סורק תקלות במקום לסמוך על המוסך שאני לא יכול לדעת מה באמת כתוב שם אחד שיודע לזהות תקלות/בעיות מדויקות ברכבים הנל כמובן בעדיפות שיעבוד עם כמה שיותר סוגי רכבים 

התקציב הוא עד 500 יש כזה דבר ? חדש בתחום ולא מבין בזה בכלל

כמו כן יש חנות שמוכרת אותם בארץ ואפשר לקנות אותם פיזית?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי יונדאי - פחות מכיר פתרונות ייעודיים.

לגבי הפוקוס - תקנה מתאם ELM327 (עולה עד 10 דולר בעלי אקספרס), ואז השתמש ב-FORScan - הגרסה למחשב לא עולה כסף (לא שהאפליקציה לטלפון יקרה, אני חושב שבאזור ה-20 שקלים). יעבוד עם כל פורד ומאזדה. כמובן שתוכל להשתמש במכשיר גם כדי לקרוא קודים גנריים (OBD-2) מכל רכב, גם מהיונדאי.

כמו כן, אוסיף ואאמר - דיאגנוסטיקה זה לא סתם סריקת תקלות. לא משנה כמה הסורק מותאם לרכב שלך, אם הציפייה שלך היא שתחבר סורק והוא יכתוב לך איזה רכיב בדיוק להחליף, חבל על הכסף שתבזבז על הסורק ועל התיקונים המיותרים. סריקת התקלות היא רק השלב הראשון באבחון התקלה - לאחריו המאבחן צריך להבין מה יכל לגרום לתקלה הסרוקה להופיע, ולהמשיך בבדיקות נוספות על מנת להבין מה הבעיה בפועל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם ההמלצה בתגובה הקודמת.

מהניסיון שלי גם מתאמים בדולרים בודדים עושים את העבודה.

אני משתמש באפליקצייה הזאת:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovz.carscanner

להבנתי יש סורקים שנותנים מידע יותר רחב ומדוייק אבל הם הרבה יותר יקרים ולרוב הדברים הנ"ל מספיק.

אני השתמשתי לקריאת תקלות במאזדה, יונדאי, סוזוקי ועוד אבל לא ברכבים חדשים (עשור+).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

konnwei kw902 עובד לי טוב אבל הוא בן כמה שנים ואולי יש דגם יותר חדש.

מתחבר בבלוטות לטלפון ושם אני יכול לסרוק עם אפליקצית Torque.

לא תחליף לאבחון מקצועי, אבל נותן יותר מידע מנורה כתומה.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Coro כתב:

konnwei kw902 עובד לי טוב אבל הוא בן כמה שנים ואולי יש דגם יותר חדש.

מתחבר בבלוטות לטלפון ושם אני יכול לסרוק עם אפליקצית Torque.

לא תחליף לאבחון מקצועי, אבל נותן יותר מידע מנורה כתומה.

אין משמעות לדגמים חדשים בקטגוריה הזו של סורקים. הם כולם מדברים באותם פרוטוקולים ומדמים את אותו הצ'יפ (ELM327). הדבר היחיד שיכול להיות שונה זה הממשק דרכו מתקשרים עם הסורק (נגיד, גרסה חדשה יותר של Bluetooth), אבל זה זניח במכשיר שמשמש לסריקת תקלות (יותר רלוונטי אם משתמשים בו ביומיום לתצוגת נתונים מהרכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...