Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי מיקסר (למטבח)

ChaoscripT

פוסטים מומלצים

היי,
אני רוצה לקנות מיקסר לי ולאישה ומצאתי 3 אופציות שונות,
מדובר על אותו מיקסר כמובן.

אופציה ראשונה - יד2 ממישהי שאצלה הוא שנתיים ונשאר אחריות על המנוע בלבד ל-3 שנים נוספות (יבואן רשמי) - רוצה עליו 2500 ש"ח

אופציה שניה - חדש לגמרי מאמאזון, אחריות של חודש (אני חושב) שאמאזון מספקים מעבר לזה אין אחריות, מחיר של 2500 ש"ח

אופציה שלישית - יד2 ממישהו שקנה ככל הנראה מאמאזון ורוצה עליו 2000 ש"ח. (אני רק מציג את זה כאופציה, אבל לא נראה הכי משתלם)

מבחינת שוק היד2 של המיקסר הזה, הוא לא יורד מ- 2000 ש"ח.

אשמח לשמוע את דעתכם.

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Mech Morphix כתב:

לאיזה מיקסר אחריות של חודש?

בדרך כלל מוצרים מאמזון הם נותנים סוג של אחריות מטעמם לחודש שאתה יכול להחזיר את המוצר ולאחר מכן אתה צריך להתמודד מול היצרן.

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציון דגם המכשיר וקישור לעמודי המכירה יועיל.

אם אתה בארץ והמכירה מארה״ב סביר שהמכשיר לא יתאים לרשת החשמל הישראלית.

• רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד לפני שאני מתייחס לדגם/יצרן - מכשירי חשמל ביתיים משומשים מהסוג הזה אמורים לעלות חצי מהמחיר המקורי גם אם השתמשו בהם יום אחד בלבד. מישהו עף על עצמו שם, להתעלם ולעבור הלאה.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

א - יעזור לדעת הדגם.

ב - הבעייה במיקסרים היא שקל להרוס אותם, גם בשמוש אחד.  ולא חשוב מי היצרן.  אם אין הפרש גדול במחיר בין יד 2 לחדש - לך על חדש.  כמינימום שבמינימום - תבקש לראות (לשמוע ליתר דיוק) איך הוא עובד לפני ההחלטה.  כמינימום יותר טוב, תדרוש לנסות ללוש איתו קמח.  תביא קילו קמח לבן, תוסיף 600 גרם מים ותן לו לעבוד תוך שאתה בודק בשמיעה שאין רעשים חריגים, בראייה שאין תזוזות מוזרות של גוף או ראש המיקסר ובהרגשה - שאין התחממות חריגה של אזור המנוע.  ולהזכיר - לישת בצק זה על אחת משתי המהירויות הנמוכות וזה (כמעט) נכון לכל מיקסר.

יש 2 מיקסרים שהייתי מסתפק בשמיעה בלבד - בוש mum6 ואנקרסרום (שאותו לדעתי אי אפשר באמת להרוס בכל מקרה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Mech Morphix כתב:

אתה מדבר על החזרה לא אחריות

גם אחריות, אם לדוגמא צריך לתקן משהו אחרי שעבר חודש, מה עושים? למי מחזירים? אמזון לא יטפלו בי ויפנו אותי ליצרן.

(מבחינת הזמן, אני חושב ש"החלון" הזדמנויות הוא חודש)

לפני 6 שעות, FROGIE כתב:

מה המחיר של חדש כזה?

אתם סגורים דוקא על הדגם הזה? (שהוא...) אולי יש כאן המלצות טובות יותר.

לפני שעה, sperial כתב:

ציון דגם המכשיר וקישור לעמודי המכירה יועיל.

אם אתה בארץ והמכירה מארה״ב סביר שהמכשיר לא יתאים לרשת החשמל הישראלית.

אם אקנה מאמזון, זה יהיה מאמזון האירופאי, אין שם בעיה של חשמל, זה כמו בארץ, 220V

לפני כשעה, hans כתב:

ועוד לפני שאני מתייחס לדגם/יצרן - מכשירי חשמל ביתיים משומשים מהסוג הזה אמורים לעלות חצי מהמחיר המקורי גם אם השתמשו בהם יום אחד בלבד. מישהו עף על עצמו שם, להתעלם ולעבור הלאה.

לפני 15 דקות, dani666 כתב:

א - יעזור לדעת הדגם.

ב - הבעייה במיקסרים היא שקל להרוס אותם, גם בשמוש אחד.  ולא חשוב מי היצרן.  אם אין הפרש גדול במחיר בין יד 2 לחדש - לך על חדש.  כמינימום שבמינימום - תבקש לראות (לשמוע ליתר דיוק) איך הוא עובד לפני ההחלטה.  כמינימום יותר טוב, תדרוש לנסות ללוש איתו קמח.  תביא קילו קמח לבן, תוסיף 600 גרם מים ותן לו לעבוד תוך שאתה בודק בשמיעה שאין רעשים חריגים, בראייה שאין תזוזות מוזרות של גוף או ראש המיקסר ובהרגשה - שאין התחממות חריגה של אזור המנוע.  ולהזכיר - לישת בצק זה על אחת משתי המהירויות הנמוכות וזה (כמעט) נכון לכל מיקסר.

יש 2 מיקסרים שהייתי מסתפק בשמיעה בלבד - בוש mum6 ואנקרסרום (שאותו לדעתי אי אפשר באמת להרוס בכל מקרה).

תודה לכם על התגובות,

לא יודע למה לא ציינתי את זה מלכחתילה,

מדובר במיקסר ANKARSRUM 6230, היבואן הרשמי בארץ הוא OIG.

המחיר של חדש בערך 4500-4900 ש"ח.

עמוד של היבואן הרשמי,

https://oig.co.il/product/מיקסר-davo-ankarsrum-6230/

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז לגבי אנקרסרום, כמו שכבר עניתי לך במקום אחר, קנה את הכי זול שאתה מוצא כולל כמובן יד שניה (שלי נקנה יד 2 לפני 7 שנים).

מה שכן, תהיה ער לעובדה שלאנקרסרום *יש* עקומת לימוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ChaoscripT כתב:

אופציה שניה - חדש לגמרי מאמאזון, אחריות של חודש (אני חושב) שאמאזון מספקים מעבר לזה אין אחריות, מחיר של 2500 ש"ח

קניתי אנקסרום מאמזון צרפת לפני כשנתיים או שלוש באיזה מבצע של בלאק פריידי.

סה״כ מדובר בסוס, שאם הוא מגיע תקין, סביר שישאר תקין.

לפני 6 דקות, dani666 כתב:

כן. אשתי עד היום לא התרגלה לגמרי אליו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, ChaoscripT כתב:

גם אחריות, אם לדוגמא צריך לתקן משהו אחרי שעבר חודש, מה עושים? למי מחזירים? אמזון לא יטפלו בי ויפנו אותי ליצרן.

(מבחינת הזמן, אני חושב ש"החלון" הזדמנויות הוא חודש)

אם אקנה מאמזון, זה יהיה מאמזון האירופאי, אין שם בעיה של חשמל, זה כמו בארץ, 220V

תודה לכם על התגובות,

לא יודע למה לא ציינתי את זה מלכחתילה,

מדובר במיקסר ANKARSRUM 6230, היבואן הרשמי בארץ הוא OIG.

המחיר של חדש בערך 4500-4900 ש"ח.

עמוד של היבואן הרשמי,

https://oig.co.il/product/מיקסר-davo-ankarsrum-6230/

תודה רבה

KSP אילת היה מבצע לא מזמן ב פחות מ3K (או ממש קרוב לזה), עוד רגע לקראת החג בטח הם יחדשו את המבצע.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, dani666 כתב:

אז לגבי אנקרסרום, כמו שכבר עניתי לך במקום אחר, קנה את הכי זול שאתה מוצא כולל כמובן יד שניה (שלי נקנה יד 2 לפני 7 שנים).

תודה על התגובה,

כן יודע שיש עקומת למידה, כל עוד האישה אישרה, אין בעיה חחח אנחנו נלמד.

לפני 55 דקות, פינדר כתב:

קניתי אנקסרום מאמזון צרפת לפני כשנתיים או שלוש באיזה מבצע של בלאק פריידי.

סה״כ מדובר בסוס, שאם הוא מגיע תקין, סביר שישאר תקין.

כן. אשתי עד היום לא התרגלה לגמרי אליו.

טוב לשמוע.

לפני 36 דקות, llaavvii כתב:

KSP אילת היה מבצע לא מזמן ב פחות מ3K (או ממש קרוב לזה), עוד רגע לקראת החג בטח הם יחדשו את המבצע.

מה יתן לי לקנות בארץ עם ייבוא מקביל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קונה חדש מאמזון גרמניה/צרפת/איטליה בהם החשמל כמו שלנו. בשום אופן לא מארה"ב. כמובן לבדוק מחירי מבצע באילת לפני הרכישה.

לא שמעתי על המוצר הזה - מצד שני אני לא מבלה המון במטבח 😎

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתקן את הטעות, יצאתי קצת פיתה, יותר נכון, קצת הרבה :)

המחיר באמאזון הוא כמעט 3500 ש"ח, פשוט לפניכן לא ראיתי את המיסים שהתווספו בסל הקניות.

מצאתי חנות בארץ שמוכרת את המוצר ב- 3990 ש"ח יבואן רשמי.

מעניין אם יהיה מבצעי פסח על המיקסר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...