Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד אתם נערכים לתרחיש הפסקות החשמל כתוצאה ממלחמה בצפון?

GTאי

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, yuval1111 כתב:

בתרחיש של הפסקות חשמל ממושכות (4 שעות ומעלה) יש צפי לנתק תקשורת מוחלט (אתרים סלולרים יושבתו) למעט קווי נחושת של בזק),

אז מה משנה הטענה של מכשירים סלולריים או מחשבים ניידים?

יש בכמה וכמה אנטנות גנרטורים שיופעלו בעת הצורך. לא שיהיה שירות טוב אבל זה יהיה לפחות משהו.

סרטים בנטפליקס או יוטיוב בסמארטפון לא יהיה לך אבל קארספורום אני מאמין שתוכל לגלוש בו..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, yuval1111 כתב:

4 שעות ומעלה

אני לא יודע מה ההתקדמות הפרקטית של זה, אבל התקבלה הנחייה להגדיל את פרק הזמן שעל אנטנות התקשורת לעבוד ללא חשמל, לפחות בצפון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היום הייתה הפסקת חשמל ממושכת באיזור שלי, נמשכה כמעט 4 שעות. התחילה ב- 6 בבוקר, הסתיימה קצת לפני 10.

כמובן שהאינטרנט המהיר לא עבד, האינטרנט הסלולרי התחבר בקושי, עם הפסקות. 

תאורת החירום שבבניין לא תקינה כבר שנים, (באחריות חב' הניהול, אבל הם טוענים שלא), היה אור יום אז זה פחות משמעותי.

בלי חשמל אין אינטרקום והמנעול החשמלי של דלת הכניסה לבניין לא עובד, אני דייר וותיק אז יש לי מפתח.

בבניינים גבוהים יותר המעליות לא עבדו, הם 9 קומות ואין גיבוי. גם חדרי המדרגות בבניינים כאלו נפרדים, ככה שהחושך בהם הוא מוחלט.

נדירים הבניינים שהחליפו את כל תאורת החירום על חשבון הדיירים. לא יודע מה קורה שם מבחינת לחץ המים בקומות גבוהות.

אני רק רציתי להכין כוס תה, אבל מעריך שהיו אנשים שהושפעו מהפסקת החשמל יותר ממני.

• אהבתי 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Pavlik כתב:

היום הייתה הפסקת חשמל ממושכת באיזור שלי, נמשכה כמעט 4 שעות. התחילה ב- 6 בבוקר, הסתיימה קצת לפני 10.

כמובן שהאינטרנט המהיר לא עבד, האינטרנט הסלולרי התחבר בקושי, עם הפסקות. 

תאורת החירום שבבניין לא תקינה כבר שנים, (באחריות חב' הניהול, אבל הם טוענים שלא), היה אור יום אז זה פחות משמעותי.

בלי חשמל אין אינטרקום והמנעול החשמלי של דלת הכניסה לבניין לא עובד, אני דייר וותיק אז יש לי מפתח.

בבניינים גבוהים יותר המעליות לא עבדו, הם 9 קומות ואין גיבוי. גם חדרי המדרגות בבניינים כאלו נפרדים, ככה שהחושך בהם הוא מוחלט.

נדירים הבניינים שהחליפו את כל תאורת החירום על חשבון הדיירים. לא יודע מה קורה שם מבחינת לחץ המים בקומות גבוהות.

אני רק רציתי להכין כוס תה, אבל מעריך שהיו אנשים שהושפעו מהפסקת החשמל יותר ממני.

נושא מהותי. אנשים דואגים לעוף ומילקי במקרר ולא לדברים הרבה יותר בסיסיים. וכמו שכתב מישהו קצת לפניך - מים, תאורה, אוכל מהיר הכנה. וכן, גם מפתח ללובי.

ומים אגב  - צריך הרבה. זה לא רק לשתייה, זה גם להיגיינה. תכפילו בכמות הנפשות, ואז בכמה ימים אתם רוצים. זה יוצא לא מעט בכלל. בעיקר רלבנטי למי שבקומה גבוהה ומסתמך על חשמל בשביל המשאבה שמזרימה מים לקומה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר סיפור נעילת הלובי - כשגרתי ברב קומות הוא היה משתחרר בהפסקת חשמל.

לגבי גנרטור חירום - עד כמה שאני זוכר הוא מחוייב כאשר רצפת הקומה העליונה נמצאת 27 מ' מעל רצפת הכניסה, זה 8 קומות. אז מתכננים את הבניין כך שהפרש הגובה 26.99 מ' ואין חובת גנרטור. זה מה שאני זוכר לגבי סעיף בתביעה של ועד הבית נגד הקבלן (הסעיף הזה לא התקבל. אחרים כן).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Coro כתב:

מותר להפעיל גנרטור במרפסת של בניין כאשר הגזים והריחות נכנסים לחלונות השכנים?

תתקשר למשטרה להתלונן בזמן המלחמה תגיד לי מה אמרו לך.

לפני 19 דקות, היו זמני בומבה כתב:

ושא מהותי. אנשים דואגים לעוף ומילקי במקרר ולא לדברים הרבה יותר בסיסיים. וכמו שכתב מישהו קצת לפניך - מים, תאורה, אוכל מהיר הכנה. וכן, גם מפתח ללובי.

מנות חמות, שימורים, פסטות וכירת גז שאפשר לקחת ממקום למקום.

הסיבה היחידה לדאוג למקרר זה בשביל תרופות אם צריך.

כל השאר התנהלות כמו עם מנות קרב, מה שמחזיק לתקופה ארוכה, מזין וסוגר פינה מבחינת קלוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, sperial כתב:

מוזר סיפור נעילת הלובי - כשגרתי ברב קומות הוא היה משתחרר בהפסקת חשמל.

תלוי באופן פעולת מנגנן הנעילה/ שיחרור.

אם זאת נעילה ע"י שימוש בהשראה מגנטית -> אז הנעילה תפתח בזמן הפסקת חשמל.

אם הנעילה נעשית בסגנון של  החדרת פין לשקע, אז בזמן הפסקת חשמל אין פתיחה אוטומטית (להבנתי, יש מנגנונים בהם אין אפשרות לפתיחה בכלל ללא חשמל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הפסקת חשמל ארוכה כל כך היא אירוע נדיר באיזור המגורים שלי, לא זוכר הפסקה באורך כזה כבר שנים.

אבל כמובן שאי אפשר לדעת מה יקרה. זו לא חייבת להיות דווקא מלחמה.

יש לי פנס שתמיד נמצא במקום נגיש וקבוע, מלאי סוללות אנרג'ייזר בשבילו ובשביל מוצרים אחרים נמצא במגירה שמוקדשת רק לזה.

יש גם בוסטר טוב שיכול לשמש כמקור מתח 12V במקרה הצורך, יש לו גם פנס חזק. אבל הוא נמצא בדרך כלל ברכב.

אני מסוחבי הבקבוקים, כמעט תמיד יש 2 שישיות מים בבית, בגלל שאני שותה מהן, אז הן גם מתחלפות.

יש עוד קצת ציוד שאני לא יודע אם הוא מאוד רלוונטי, כנראה תלוי במצב.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, guya72 כתב:

תלוי באופן פעולת מנגנן הנעילה/ שיחרור.

אם זאת נעילה ע"י שימוש בהשראה מגנטית -> אז הנעילה תפתח בזמן הפסקת חשמל.

אם הנעילה נעשית בסגנון של  החדרת פין לשקע, אז בזמן הפסקת חשמל אין פתיחה אוטומטית (להבנתי, יש מנגנונים בהם אין אפשרות לפתיחה בכלל ללא חשמל).

נשמע לא בטיחותי בעליל.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, guya72 כתב:

איך בורחים בשעת שריפה?

@natco. האם אין למנגנונים האלה תקני בטיחות?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפחות בבניין שאני גר בו, אומנם אי אפשר להקיש את הקוד מחוץ לבניין כשאין חשמל, אבל ניתן לפתוח את הדלת מתוך הבניין. 

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

איך בורחים בשעת שריפה?

פותחים עם הידית מבפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והמחלצים צריכים להתעכב כדי לשבור את הדלת. לא חכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

והמחלצים צריכים להתעכב כדי לשבור את הדלת. לא חכם.

בגלל זה אמרתי לא בטיחותי בעליל.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...