Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרחק מינימום של בית מגורים מחדר חשמל

rk1

פוסטים מומלצים

שלום,

אשמח לעזרה ממומחי הפורום.

מעוניין לקנות בית צמוד קרקע שנמצא ממול חדר חשמל של חברת חשמל (תמונות מצורפות, הבית האמור הוא בעל הגדר הלבנה).

חדר החשמל נמצא בדיוק מהצד השני של הכביש, המרחק עד לגדר הבית 10-12 מטר + עוד 3-5 מטר מהגדר ועד לקיר הבית.

1. האם למיטב ידיעתכם, המרחק מספיק?

2. למיטב זיכרוני ישנו פורום שעונה על שאלות כאלו אך לא הצלחתי למצוא אותו. מישהו יכול לעזור?

3. כל הארה בנושא תתקבל בברכה.

תודה רבה.

IMG_20231214_162006.jpg

IMG_20231214_161917.jpg

IMG_20231214_161822.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמנעתי מרכישה של כמה דירות (כמובן לא כולן ביחד) בגלל שהשאלתי מד אלקטרומגנטיות או משהו דומה (די מזייף אבל נותן אינדקציה)

הדירות היו קרובות לשנאי ברחוב.

שווה לברר לרכוש כזה, כמה מאות שקלים, זה שווה את השקט הנפשי

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב בשבילך שתלך עם מד קרינה אלקטרומגנטית ותראה מה הערכים שתקבל.

לדעתי העובדה שמדובר במבנה סגור והמרחק הדי גדול לא אמור להוות סיכון כלשהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Shaike.Zam כתב:

בגלל שהשאלתי מד אלקטרומגנטיות או משהו דומה

לפני 22 שעות, aviaviavi כתב:

הכי טוב בשבילך שתלך עם מד קרינה אלקטרומגנטית ותראה מה הערכים שתקבל.

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות. 2 תגובות הפחדה שמתבססות על חוסר הבנה.

מדדת ערך במד-אלקטרומגנטיות (או מד כלשהו).  האם אתה מבין מה הערך הנמדד אומר ?  אני בספק (אתה אפילו לא יודע מה בדיוק מדדת).

כנ"ל לגבי הצעה של ללכת עם מד....

להזכיר לכם, אנחנו נמצאים על כדור הארץ ומשום מה הוא מייצר שדה מגנטי. אולי אתם מודדים את זה ? (אם אתם לא יודעים מה אתם בדיוק מודדים, אז גם אני לא יודע. סתם מעלה אופציה נוספת).

אנשים רואים שכתוב קרינה, מיד נכנסים לויברציות. זאת קרינה בלתי-מייננת. הסכנה העיקרית ממנה היא חימום הגוף.

מאחר והבית נמצא במרחק של כ-10 מטר, אז הסכנה לחימום היא מזערית עד כדי לא קיימת (העוצמה פוחתת כתלות בריבוע המרחק). 

לפי המסמך ש-OM2 סיפק, נדרש מרחק בטחון של 6 מטר (לקחתי את הסיטואציה ה"בעייתית" ביותר). כאן יש מרחק כמעט כפול.

עריכה אחרונה על ידי guya72
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נושא מאוד אמוציונלי.

גם בקרינה לא מיינת יש רמות שונות של צפיפות הספק מותרת בכל תחום תדר.

מניסיוני עם מערכות קורנות בעוצמה גבוהה בתחום המילימטרי במדידות בטיחות שעשינו אחרי מטר, מטר וחצי העוצמה ירדה לסף המותר.

ועדיין, לא יודע עד כמה הייתי רוצה לבלות את שארית חיי ליד מקור קרינה מתמשך, למרות ההספק זניח עד לא קיים

כמו שכתבתי... עניין אמוצינלי ולא בהכרח מדעי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מסמכים ברשות המקומית על הבדיקות שנעשו למתקן, ומסמכי בניה.

השדה המגנטי גם לא זהה בכל הכיוונים.

בכל מקרה, זה מוריד מהערך של הבית רק בגלל שנניח 30 אחוז יתהו ולא ירצו לקנות, כמו שראית בתגובות, שמאי אולי יוכל להעריך.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@סולל הדרך אתה התעסקת עם מכ״מים? אני מנחש שמדובר בהספקים גבוהים מאוד. מה שחשוב הוא ההספק, לא התדר, והנזקים לגוף הם תרמיים, בדיוק כמו מה שמחמם את הפיצה בתנור המיקרוגל שיש לכולנו במטבח. חוץ מזה חוק הריבוע ההפוך חל על קרינה אלקטרומגנטית בכל תחומי התדרים.

החשש מ״קרינה״ נכנס לחיינו יחד עם הטלפון הנייד. אבל אף אחד לא בודק מהי ה״קרינה״ (במרכאות כפולות ומכופלות) הנפלטת מהמחשב שבו הוא כותב בפורום, מכרטיס ה-WiFi בנתב או מקו החשמל למנורת הלילה שעובר בקיר ליד ראש המיטה.

אגב, חלק מהחשש נובע ממחקר ישן שבו נמצא קשר בין מגורים בקרבת קוי מתח גבוה לבין לאוקמיה בילדים. הממצא הזה לא אושש במחקרים נוספים.

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשש מ"קרינה" מלובה ומופצת ע"י 2 גורמים :

1. אנשים בעלי אידיאולוגיה ו/או אינטרס בנושא.

2. אנשים חסרי ידע ו/או הבנה. שומעים את המילה "קרינה", ומיד האם אמא של הפחדים מתעוררת (גם בפצצה גרעינית יש קרינה, אז זה בטח מסוכן).

אם מניחים את הפחד בצד וקצת מפעילים את הראש, אז נזכרים שלאורך כל אלפי השנים בהם קיימת האנושות, היא חשופה לקרינה אלקטרו-מגנטית - אם אלו גלי רדיו שנפלטים מכל מיני מקורות שמיימיים, קרינה אלקטרו-מגנטית שנפלטת בשפע בזמן סערות ברקים-ורעמים (בעיקר בחורף) ועוד.

וואלה, אנחנו עדיין כאן למרות הכל.

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "מד קרינה אלקטרומגנטית"? מה הוא מודד ולמה?

ככל הידוע לי גם אור השמש הוא "קרינה אלקטרומגנטית" וגם השידורים של גלגל״צ...

יש גם קרינה גרעינית שנובעת מהגוף שלך.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.12.2023 בשעה 21:55, guya72 כתב:

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות. 2 תגובות הפחדה שמתבססות על חוסר הבנה.

מדדת ערך במד-אלקטרומגנטיות (או מד כלשהו).  האם אתה מבין מה הערך הנמדד אומר ?  אני בספק (אתה אפילו לא יודע מה בדיוק מדדת).

כנ"ל לגבי הצעה של ללכת עם מד....

להזכיר לכם, אנחנו נמצאים על כדור הארץ ומשום מה הוא מייצר שדה מגנטי. אולי אתם מודדים את זה ? (אם אתם לא יודעים מה אתם בדיוק מודדים, אז גם אני לא יודע. סתם מעלה אופציה נוספת).

אנשים רואים שכתוב קרינה, מיד נכנסים לויברציות. זאת קרינה בלתי-מייננת. הסכנה העיקרית ממנה היא חימום הגוף.

מאחר והבית נמצא במרחק של כ-10 מטר, אז הסכנה לחימום היא מזערית עד כדי לא קיימת (העוצמה פוחתת כתלות בריבוע המרחק). 

לפי המסמך ש-OM2 סיפק, נדרש מרחק בטחון של 6 מטר (לקחתי את הסיטואציה ה"בעייתית" ביותר). כאן יש מרחק כמעט כפול.

לא צריך לבכות וגם לא צריך לצחוק.

הלכתי עם המד הזה בכל מקום, הערך קרוב ל0.

נכנסתי איתו לדירה שאני מעוניין והערכים קופצים למספרים לא יפים (אני ממש לא זוכר, זה היה לפני מספר שנים), קראתי, בדקתי, המספרים שהיו בהחלט היו מאוד מטרידים לפי מה שחקרתי, בלשון המעטה.

בדקתי בדירות אחרות (ובניניים אחרים), המספרים היו קרובים ל0.

יש דברים שהם מובנים מאליו, כנראה שאתה צריך הסבר מפורט לדברים שהם כאלו.

אז כן, אני יודע מה מדדתי. אם אני זוכר מה זה היה? לא, זה היה לפני קרוב ל6 שנים.

נתתי לפותח האשכול אינדיקציה לבדוק.

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, borsood כתב:

ככל הידוע לי גם אור השמש הוא "קרינה אלקטרומגנטית"

האור של השמש הוא ספקטרום רחב של סוגי קרינה שונים, כולל רמות קרינה מסוכנות (גלי UV, גמא).  לא דוגמא כל-כך טובה.. :-)

לפני שעתיים, Shaike.Zam כתב:

נכנסתי איתו לדירה שאני מעוניין והערכים קופצים למספרים לא יפים

אבל מה בדיוק מדדת ? זאת השאלה שאינך יודע לענות עליה.

אם היית מודד קרינה אלטרו-מגנטית (איך בדיוק מודדים ??), אז המד היה מראה ערכים שונים מ-0 כמעט כל הזמן (אם לא כל-הזמן).

אולי זה מד של רמת קרינת ראדון ??  אם כן, אז זה כבר סיפור אחר. זה אכן גז רדיו-אקטיבי העלול להוות סכנה (כתלות ברמתו ובזמן החשיפה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Shaike.Zam כתב:

לא צריך לבכות וגם לא צריך לצחוק.

נכנסתי איתו לדירה שאני מעוניין והערכים קופצים למספרים לא יפים (אני ממש לא זוכר, זה היה לפני מספר שנים), קראתי, בדקתי, המספרים שהיו בהחלט היו מאוד מטרידים לפי מה שחקרתי, בלשון המעטה.

יש דברים שהם מובנים מאליו, כנראה שאתה צריך הסבר מפורט לדברים שהם כאלו.

אז כן, אני יודע מה מדדתי. אם אני זוכר מה זה היה? לא, זה היה לפני קרוב ל6 שנים.

נתתי לפותח האשכול אינדיקציה לבדוק.

מה מדדת? אתה לא יודע. מהם ה״מספרים״? את לא יודע. איזו ״קרינה״ מדדת? אתה לא יודע.

נשמע כמו המבחנות של אנשי המכירות של מסנני המים שיוצרים איזה צבע שחור כדי להפחיד אותך.

• מצחיק 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אולי בפעם השלישית זה ייכנס לראש.

לא זוכר במדויק, אלו הפרטים שאני זוכר.

אתה סתם נתפס לקטנות, אולי זה משעמום. נתתי לפותח האשכול אינדיקציה, זה נקרא לעזור, לא יזיק לך מידי פעם

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לעזור אם אתה לא יודע מה אתה עושה או על מה אתה מדבר. אתה משתמש במכשיר שאינך יודע כיצד הוא פועל כדי למדוד משהו שאינך יודע מהו. במה זה עוזר?

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...