Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מייבשי כביסה מעניינים אותי (או המלצה למייבש כביסה)

wa11a

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, pasat04 כתב:

יש עכשיו מבצע במחסני חשמל, קנה מכונת כביסה או מייבש של הובר, וקבל אחריות חינם ל-4 שנים. גם הובלה חינם.

צריכת חשמל לא משהו (B, D).

לא מתמצא במחירים, אבל נשמע לי סביר.

יש למישהו ניסיון עם הובר, ו/או תובנות?

לדעתי, 4 שנות אחריות נותנות שקט. צודק?

השאלה בכמה אתה קונה אותו.

מוכן להרחיב לך אחריות למייבש שתקנה ל 4 שנים במקום שנה תמורת 90% ממחירו לשנה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו יש מייבש רגיל וזול של אלקטרה שעושה עבודה טובה סה"כ,

אבל מעדיפים כשאין לחץ לתלות על מתקן ייבוש מתקפל בתוך חדר בבית,

עם מאוורר ליד שפועל בעוצמה נמוכה. לרוב מספיק לילה לייבש מכונה שלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו מייבש משאבת חום של aeg כבר כמה שנים. הכל הולך למייבש אצלינו. משתמשים בתוכנית הכותנה הכללית. הייבוש בד"כ קצר יותר מהזמן הרשום, והוא מתעדכן כלפי מטה. סחיטה ב 1400 סל"ד. לא נוצר פקק של זמן הייבוש ביחס למכונת הכביסה בתוכנית החסכונית הרגילה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בהתלבטות דומה.
קניתי בסוף אלקטרולוקס 9 קילו עם משאבת חום ו-5 שנים אחריות.
המחשבה הייתה שבטווח הארוך זה יחסוך חשמל, האמת יש מצב שזה יקרה כי מאז שקניתי אותו מתקן התליה יצא לגמלאות. הכל הולך למייבש גם בשיא הקיץ.
לא שמתי לב לשום נזק לבגדים ואולי זמן העבודה שלו ארוך יותר, אבל זה לא ממש מפריע לנו.

מניח שתוכל לקנות מייבש טוב גם ב-1000 שקל שיעשה את העבודה. אין פה תשובה נכונה או לא תעשה מה שנראה לך הכי מתאים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, דניאל1983 כתב:

עוד דבר תתרחק ממיבשים של בוש/סימנס עם מעבה. הם מתקלקלים מהר, והמעבה כול הזמן דורש שטיפות וניקיון. מוצר לא אמין ולא מתוכנן טוב.

יש לי מייבש סימנס ועוד אחד של בוש (זהה למעשה) שמחכה כגיבוי. את שניהם קיבלתי משומשים במתנה. אכן, צריך לנקות אותם באופן סדיר. פעם בהפעלה לרוקן את הסיבים מהמסנן, פעם ב-10-20 הפעלות לנקות את המעבה. יש בהם משאבה חשמלית לפינוי מי העיבוי, ששואבת את המים משוקת. אם מצטברים שם סיבים המכונה מוציאה הודעת שגיאה. אצל חלק מהאנשים זו סיבה להזמין טכנאי או למסור/לזרוק את המייבש ולקנות חדש (ככה קיבלתי את שניהם) אבל בסה"כ מדובר בפתיחת דלתית פלסטיק קטנה מתחת למעבה ואיסוף הסיבים מתחת. נדרש לעשות פעם בחודשיים שלושה. 

• אהבתי 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AEG זה אלקטרולוקס (קנו את המותג כש-AEG הפסיקה לייצר מוצרי צריכה). אותו מכשיר חוץ מהמחיר ואיזה אלמנטים עיצוביים.

לגבי הובר - זה מותג מדבקה. לאמא יש מכשיר משולב (מכונת כביסה ומייבש) ממותג זה שמשרת אותה מזה כ-7 שנים למחזור כביסה אחד בשבוע, בלי בעיות. כנראה עם מעבה (לא התעמקתי).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

השאלה בכמה אתה קונה אותו.

שמתי קישור בהודעה.

יש שם מבחר מכשירים, עם מחירים. לא מתמצא במחירי השוק כיום, אבל נשמע לי סביר בהחלט, ועם 4 שנות אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שזה משקל רטוב בניגוד למכונת כביסה ששם זה משקל יבש.

הנסיון שלי מראה שזמן הייבןש תלוי באיכות הסחיטה.

בנוסף, יש כיוון לקשיות המים, זה יכול להשפיע על החיישן אדים. לא חושב שמישהן מכוון את זה. לא חושב שאצלי כיוונו את זה.

הבעיה הגדולה זה סוגים שונים של כביסה ביחד. כותנה וסינטטי ביחד. יש חיישן שמסתכל על כמות הלחות. אז הסינטי ממש יבש אבל הכותנה עוד ממש לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, pasat04 כתב:

שמתי קישור בהודעה.

יש שם מבחר מכשירים, עם מחירים. לא מתמצא במחירי השוק כיום, אבל נשמע לי סביר בהחלט, ועם 4 שנות אחריות.

מייבש פשוט מתחיל היום מ 900 שקל.

לא צללתי לדגמים השונים שלהם.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מחפש מייבש כביסה אז כמה שאלות

מה זה מייבש חום ומה זה מעבה?

עד כמה הדירוג האנרגטי משפיע על צריכת החשמל?

אני חושב לשים את המייבש בחוץ. יש קירוי מעל אבל עדיין יש חשיפה לגשם ושמש (כמה שעות ביום). עד כמה זה יכול להזיק למייבש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מייבשים רגילים שזה כמו פן גדול עם תוף. אלה הכי פשוטים וזולים ופולטים אויר חום ולח.

הרמה הבאה זה מייבשים עם מעבה. עובדים באותה השיטה אבל יש להם מעבה שמעבה את המים למיכל או ישירות לניקוז. הם פולטים אויר חם אבל לא לח.

מייבשי משאבות החום עובדים על אותו העיקרון של מזגן. הם לא פולטים אויר חם ולא לח והיתרון הגדול שלהם זה צריכת חשמל מאוד נמוכה (הם בסביבות ה 800W לעומת 2000 ויותר ברגילים).

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, עדי-אל כתב:

עד כמה הדירוג האנרגטי משפיע על צריכת החשמל?

קשר ישיר מן הסתם.

לפני 58 דקות, עדי-אל כתב:

אני חושב לשים את המייבש בחוץ. יש קירוי מעל אבל עדיין יש חשיפה לגשם ושמש (כמה שעות ביום). עד כמה זה יכול להזיק למייבש?

מוצרים לבנים ביתיים לא אמורים להיות בחוץ. מילא שמש, בטח לא גשם. תסדר לו קירוי וסגירה מכל הצדדים, או תשים אותו במחסנון פלסטיק קטן. בכל מקרה, אם המייבש בחוץ, עדיף לך לקנות מייבש צינור רגיל ופשוט שזה הכי זול, מכיוון שממילא לא בטוח כמה הוא ישרוד לך בתנאים האלה.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחיפשתי דירה ראיתי דירה שבה פינת הכביסה היתה במין סככה כזו. המכשירים נראו כמו פיאט בת 60 ששויפה עם מברשת פלדה ואז נשארה בסככה. זה לבד,פסל את הדירה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, KipodYam כתב:

שימו לב שזה משקל רטוב בניגוד למכונת כביסה ששם זה משקל יבש.

לא. מתייחס למשקל היבש. בדיוק כמו במכונת כביסה.

לפני שעה, KipodYam כתב:

הנסיון שלי מראה שזמן הייבןש תלוי באיכות הסחיטה.

אמת. מהירות הסחיטה משפיעה מאוד. מ-800 ל-1200 סל"ד יכול להיות הבדל של 50% ויותר בזמן הייבוש.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, לא דובר פה לפני כמה ימים על כך שלא רצויה סחיטה מהירה?

כל מה שכתבתי קודם מתיחס לסחיטה ב-1,000 סל"ד, המכסימום במכונה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...