Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשתי או אני - טיפול לטיוטא אוונסיס 2012

הבעל המבוהל
שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שום מוסך, גם לא מורשה יבואן, לא גובה מהלקוח מחיר עלות השמן. התמחור הזה ( כפול) הוא די סטנדרטי במוסכי רשת של כל היבואנים.

מי שיש לו רכב באחריות, אני יכול להבין למה הוא מסכים לשלם את המחיר.  מי שיש לו רכב יחסית ישן, והוא מודע לתמחור השמנים במוסכי היבואן, יכול בשקט לעבור לטפל במוסך פרטי ועם שמן אחר. אבל גם מוסך פרטי רוצה להרוויח על החלפים. לכן צריך למצוא מוסך שמסכים לקבל שמנים של הלקוח. 

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמחור זה עניין אחד, אני הייתי מסכים לשלם מחירים שגם עולים מעל 300 שקלים על שמנים איכותיים באמת, ברמה של אלו שאני מביא למוסך. הבעיה מתחילה כשאומרים לך שמדובר בפז שלא יודעים מהו, ואם תביא שמן אחר אתה מסתכן לכאורה. קשה לי להאמין שהשמן הלא ידוע של פז שנמצא בצובר מתאים לכל הרכבים שיש (במיוחד היבואנים שמטפלים ברכבים מכמה יצרניות), ויותר מאמין שיש סיכוי שמחפפים פה ושם, ואני לא אוהב את זה. גם אם אומרים את המשפט הקבוע ״מאושר על ידי היצרן״, גם את זה אני לא קונה כל כך, מרגיש כמו כסת״ח קלאסי שאין איך להוכיח אותו.

מחכה לרגע שמוסכי יבואן יביאו מוביל, וולווליין או לפחות מוטול. גם אם אשלם יותר, אך אקבל שמן איכותי תחת אחריות היבואן, אקבל את זה. באשר לשמן הזה של טויוטה, לא ראיתי אותו בעיניים, למרות שעל פניו הוא נראה לגיטימי, ובכל מקרה עומד בתקנים שטויוטה צריכים שזה SN ו-C2, לפי חיפוש בגוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שווה מאוד 2 סעיפים זו מע' היברידית שבאוונסיס אין בכלל, מה יש שם ביטוח לחלקים פנימיים וגוף מנוע, ביטוח לכריות אויר,ביטוח ל מיכל דלק נו בחייאת כל הדברים האלה לא מתקלקלים בטויוטה תעשה חיפוש פה בפורום ותראה אין תקלה אחת על הדברים האלה ברכב הזה. כל דבר שתרצה לתקן על שם הדף הזה יאמרו לך זה בגלל ש ... אתה אשם, ולא יעשו כלום על חשבונם, זה כסף לפח.

600 שקל מכל לקוח רק זה מחזיק לבד את כל המשכורות של כל העובדים ואת המקום עצמו ++ אם זו לא גאונות אז מה כן .

עריכה אחרונה על ידי m&t
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, m&t כתב:

מה שווה מאוד 2 סעיפים זו מע' היברידית שבאוונסיס אין בכלל, מה יש שם ביטוח לחלקים פנימיים וגוף מנוע, ביטוח לכריות אויר,ביטוח ל מיכל דלק נו בחייאת כל הדברים האלה לא מתקלקלים בטויוטה תעשה חיפוש פה בפורום ותראה אין תקלה אחת על הדברים האלה ברכב הזה. כל דבר שתרצה לתקן על שם הדף הזה יאמרו לך זה בגלל ש ... אתה אשם, ולא יעשו כלום על חשבונם, זה כסף לפח.

600 שקל מכל לקוח רק זה מחזיק לבד את כל המשכורות של כל העובדים ואת המקום עצמו ++ אם זו לא גאונות אז מה כן .

זה עדיין דווה.רכב זאת מכונה (יקרה) וכמו בכל מכונה יכולים להיות כשלים.

האחריות הזאת זה חוזה משפטי לכל דבר. אפילו שהרכב הוא טויוטה הוא בן 10 . אלוהים יודע מה הולך בגיר / מנוע בפנים. במיוחד אם זה גיר שלא החליפו לו שמן במהלך חייו. כשאני רכשתי רכב שילמתי על משהו דומה 800 שקל וגם זה בשן ועין.

אחריות כזאת היא שווה בהחלט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, ArikM כתב:

פרט למחיר, מה מונע מכל מוסך לרשום מה שבא לו? זה לא שהוא מספק לך בסוף הטיפול את המיכלים הריקים? 

לא אומר שזה מה שעשו, אבל היפותטית, מה מונע מהם את זה?

כלום. כמו שלא מונע מהם להגיד לך שעשו דברים ולא עשו (והיה פה כבר בפורום גם כאלו מקרים). להמציא לך תקלות. 

כמו שזה לא מונע מספקי חלפים למכור לך חלפים משומשים (וגם כאלו מקרים היו פה לא מעט).

יש אינסוף דרכים לרמות. 

אתה יכול לבקש את המיכל שמן בסוף אגב.

בתאריך 5.10.2022 בשעה 22:28, m&t כתב:

זה אחד מהטיפולים הכי הזויים שראיתי פה. 

תשמע, אנחנו מבינים שיש לך איזשהי משנה סדורה לגבי העניין.

אבל אתה חייב להבין לפחות שלא כולם חושבים כמוך.

מוסכים של טויוטה לא חיים מהחלפת שמנים. יש לטויוטה תקלות. גם תקלות יקרות. במנוע. בגיר. אל תשאל.

ביטוח (והאחריות הזאת היא סוג של ביטוח) תמיד משתלם למבטח. אחרת לא היה עושה את זה.

השאלה מה מעדיף לקוח הקצה. יש אנשים שרוצים לשלם 600 שקל בשביל הביטוח הזה ויש כאלה שלא.

הבחור בן אדם מבוגר. יכול להחליט בעצמו. החליט שהוא רוצה ביטוח.

המוסך לא הכריח אותו לעשות ביטוח למטב הבנתי. גם לא "חבר מועדון". 

בשאר השרשור אתה משווה מחירים של חלפים מקוריים וחלפים לא מקוריים - כאילו היה מדובר באותו דבר. וזה לא (אני לא מדבר מבחינת איכות. אלא מבחינת תמחור).

אתה משווה מחיר של טיפול שכולל X עבודות לאחד שכולל Y.

אז בסדר. אין לי ספק שאתה משוכנע שהכל זה הבל הבלים. וכולם פה פראיירים. אבל יש מצב שלא בקנה מידה שאתה חושב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.10.2022 בשעה 14:03, imprezadude כתב:

מחכה לרגע שמוסכי יבואן יביאו מוביל, וולווליין או לפחות מוטול. גם אם אשלם יותר, אך אקבל שמן איכותי תחת אחריות היבואן, אקבל את זה.

יש שמביאים.

כשטיפלתי בקקטוס מילאו פעמיים שמן Total (המקורי של הרכב) ובהמשך עברו למלא Mobil, כשיצא השמן שלהם עם התקן.

באמצע מילאו איזה בלמ"ז איטלקי, מה שדיי הכעיס אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות הזאת היא משהו שיוניון מוטורס התחילו הציע בשנים האחרונות. אני רואה בזה יותר "ביטוח" - משלמים סכום שהולך לפח אם הכל בסדר אבל משתלם אם יש תקלה רצינית (כמובן אם הם יממשו את האחריות בלי בעיות).
אגב, אם אני לא טועה היא כוללת גם שירותי גרירה - אם יש לפות"ש שירותי גרירה במסגרת הביטוח, הוא יכול לבטל אותם ולקבל זיכוי חזרה מהביטוח שיקטין את המחיר ששילם על האחריות

https://www.toyota.co.il/owners/maintenance/service-extension/service-extension-1-15.html

עריכה אחרונה על ידי motior

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, motior כתב:

אגב, אם אני לא טועה היא כוללת גם שירותי גרירה - אם יש לפות"ש שירותי גרירה במסגרת הביטוח, הוא יכול לבטל אותם ולקבל זיכוי חזרה מהביטוח שיקטין את המחיר ששילם על האחריות

https://www.toyota.co.il/owners/maintenance/service-extension/service-extension-1-15.html

שירותי גרירה לכל מקום או רק למוסך המדובר במידה ומטפלים אצלו (במסגרת אחריות או לא)

אם יש לך תקר ואתה צריך גרר לצמיגייה, זה גם יכסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי ברשת את ההסכם המלא -

chrome-extension://efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj/https://union-motors.toyota.co.il/files/warranty-HHC

נראה שגרירה רק למוסך של טויוטה אבל יש גם שרות החלפת גלגל, תיקוני דרך ואספקת דלק

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...