Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בהמשך לשאלות שעלו במפגש האחרון בנושא דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 22 שעות, imprezadude כתב:

רק אזכיר שככלל, ONR לא צריך להיות בשימוש לשטיפה עצמה (אך כן לייבוש למשל, כקוויק דיטיילר) אם יש מקור מים זמין, ואפשרות להשתמש בצינור או בעדיפות גרניק. במקרה הזה השמפואים הקלאסיים האיכותיים טובים יותר.

לפני 21 שעות, zaf כתב:

הONR לא אמור לשמש לתחזוקה שוטפת. אבל למכורים שרוצים שהרכב יהיה מצוחצח כל הזמן, זה פתרון מצויין. 

אני שוטף כל שבועיים -שלושה בערך, אבל עובר עם ONR בין השטיפות, בעיקר כשיש לכלוך קל ולשלשת ציפורים.

Onr לגמרי יכול לשמש לתחזוקה שוטפת וגם עבור אלה שיש להם מקור מים, זה חוסך המון זמן. אני לא מדבר על השיטה היבשה של לרסס על הפח ולנגב אלא על השיטה השנייה של 30 מ"ל מהחומר בתוך דלי עם 7.5 ליטר מים ואז עוברים פאנל פאנל עם מטלית ומייבשים. לעשות ככה כל שבוע וגם אפילו כל שבועיים (במידה ולא הצטברה טינופת משמעותית) אין בעיה. רק אם עבר כבר קרוב לחודש והרכב ממש מטונף, עדיף כבר גרניק ושמפו "מסורתי". 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלא מתחשק לי להוריד את הצינור מים מהבית (קומה 3) אני מרסס ONR מהול במים במרסס ידני על כל הרכב (אם היה יום חם אז חצי רכב), עובר עם כפפת שטיפה ספוגה במים מדלי על אותו האזור המרוסס ומייבש עם מיקרופייבר. יוצא יפה מאוד על רכב מתוחזק

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשטיפה מלאה - מגבת גדולה 60X40 יש לי גם של סונקס וגם של CG (סט מאמזון) 

עם ה ONR מספיקות ה 40X40 (ללא תפר שוליים ו GSM גבוה) אלה -  Premium Microfiber Towels for Cars - 6 Pack - (12” x 12”) - Seamless 2-Sided Drying Towels for Cars - Professional Multipurpo

ואני מחזיק אחת תמיד בצא הדלת בדיוק כמו שהן מציגים באתר 😉  לניקוי אבק בדשבורד. ואת החלון מבפנים.

image.png.d1f71ca5b8854c623545b5cd66b19e64.png

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם שתי מטליות SONAX אדומות + מטלית GYEON אחת בתוך הרכב בכל שלב

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכולתי להתאפק 🤣

• מצחיק 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...