Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בהמשך לשאלות שעלו במפגש האחרון בנושא דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשיחות עם סופרT והלוחש למכוניות (ועוד מישהם, שאני לא בטוח בכינוים, סליחה) נשאלתי על המוצרים שאני משתמש בהם באופן תדיר, כלאמר יש לי ברכב מרסס עם תערובת מוכנה של ה ONR (הכחול) והמטליות הצהובות , אז הנה הם לפניכם. לינקים בתמונות עצמן.

את ה ONR הירוק טרם ניסיתי והוא מיועד לשימוש על הרכב של אישתי. 

הסט (12) מגבות משמש ליבוש ולbuffing בכל שטיפה מלא ( גרניק + 2 דליים)

image.png.45df9c25a46803a6486e71b6eb7ab3a5.png     image.png.9fb08752641862ea1cf846bb2b368a83.png  image.png.e6438bc0a6a265a38db548aad3e94c2b.png  image.png.4db346345083611cb2cc7445080dbfeb.png

באשר לדליים, לשאלת הלוחש - זה הקיט    (הדלי עצמו הוא דלי טמבור ששימש לפני כן לצבע על בסיס מים שניקיתי יסודי ) 

image.png.9c72b1b6026244c02325955dd7e6f607.png

השרפרף 

image.png.5c8bda2e44b04b8eba29d1df8880f883.png

המברשות 

image.png.eafddfcd4942ab20ba78967cafcce3a2.png

מקווה שעזרתי.  

לג'נטים יש לי גם את המברשת שקניתי אצל משה חלפים (ליאב) שמאוד נוחה לניקוי סביב הונטילים . המברשת הזו רכה ונשטפת ממש בקלות  

image.png.6dcefe6577157d2e2723844c22e9d09c.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Super_T ; @הלוחש למכוניות  בשבילכם 🙂

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א- תודה

ב- חייב לומר שאני מפחד לפתוח פה תגובה על כל מה שיש לי ואני משתמש בו :-)

זה יחשוף כמה הוצאתי על זה וכמה אני דפוק :-)

• מצחיק 2

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור,  וגם מה שהעלתי לא כולל את הגרניק ואביזריו, גם לא השואב ואביזריו וגם לא הקיטורית 😃

אה, וגם לא את הכימיכלים, חוץ,פנים, והאפליקטורים 😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 18 שעות, zaf כתב:

@Super_T ; @הלוחש למכוניות  בשבילכם 🙂

המון תודה!

בהחלט מזהה חלק נכבד מהתמונות גם אצלי בגראז'😇 ONR - בהחלט מסקרן מספיק להיכנס לקטוגוריית ה"בקרוב אצלי"...

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, הלוחש למכוניות כתב:

המון תודה!

בהחלט מזהה חלק נכבד מהתמונות גם אצלי בגראז'😇 ONR - בהחלט מסקרן מספיק להיכנס לקטוגוריית ה"בקרוב אצלי"...

מהיכן אתה?

אם אתה לא מכיר את החומר, מוכן למכור לך חצי ליטר-ליטר במחיר עלות (עלה לי משהו כמו 40 ש"ח לליטר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בתאריך 3.8.2022 בשעה 11:54, GAD57 כתב:

מהיכן אתה?

אם אתה לא מכיר את החומר, מוכן למכור לך חצי ליטר-ליטר במחיר עלות (עלה לי משהו כמו 40 ש"ח לליטר).

תודה רבה על ההצעה.😇

אני מהצפון (כפר ורדים) - מגיע באופן קבוע למרכז לבדוק רכבים, אשמח להיפגש ולהתנסות בליטר.

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אזכיר שככלל, ONR לא צריך להיות בשימוש לשטיפה עצמה (אך כן לייבוש למשל, כקוויק דיטיילר) אם יש מקור מים זמין, ואפשרות להשתמש בצינור או בעדיפות גרניק. במקרה הזה השמפואים הקלאסיים האיכותיים טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הONR לא אמור לשמש לתחזוקה שוטפת. אבל למכורים שרוצים שהרכב יהיה מצוחצח כל הזמן, זה פתרון מצויין. 

אני שוטף כל שבועיים -שלושה בערך, אבל עובר עם ONR בין השטיפות, בעיקר כשיש לכלוך קל ולשלשת ציפורים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מעוניין לבצע שטיפה ״קלה״ אני משתמש במקציף של הג׳ימי, מוריד את רוב הלכלוך (בלי שטיפה ראשונית, ישר הקצפה ואז מוריד את הסבון עם מים), ואז עובר עם ONR, ככה אתה מצמצם עוד יותר את הסיכון לסווירלים.

בכל מקרה, כשהצבע מתוחזק כמו שצריך, הרוב המוחלט של הלכלוך פשוט עף ממנו עם שטיפה ראשונית, כך שזה גם משהו שצריך לזכור.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פוגע, אבל לא כדאי רק עם ONR 

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...