Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסכניק טעה בהבחנה

alonzk12
שימו לב! השרשור הזה בן 628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אחרי רעשים שהיו מופיעים לי לפעמים בסיבוב הגה I20 2014 אמרו לי 2 מוסכים שזה מסרק הגה

בעל המוסך בהתחלה לא שמע רעש והמליץ לא להחליף אחרי זה הוא שמע ואמר לי זה ממסרק ההגה בטיפשותי החלפתי אותו בעלות של 1500 שקל 

והרעשים עדיין מופיעים בעל המוסך שלח אותי לכיון פרונט ועדיין לא עזר 

מה עושים במצב כזה?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 35 דקות, Ooga כתב:

האם זה הרעש?

אם כן, מדובר על קופלונג הגה שעולה בערך חמישה שקלים בחול, ו 35 בארץ.

במקרה כזה שהמוסך יחזיר לך את כל הסכום כי הוא דביל.

לא לא בדיוק אחי 

לפני 43 דקות, ABSULUTT כתב:

שיחזיר את הגנבה.

הבעיה הוא עבד על זה מה לפי החוק אמור להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבחנה שגויה של המוסך לא נעשתה במכוון  כמו כן הגה זה רכיב בטיחותי

המוסך גילה כאן חוסר מקצועיות

אם הסכמת לעבודה והמוסך ביצע מה שסוכם הוא אינו חייב להחזיר כסף

מצד שני יש אחריות מנדטורית 3 חודשים על העבודה

גש אליו ותציג בפניו את העובדה שהבעיה לא נפתרה

אולי הוא ילך לקראתך בטיפול הנדרש

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, nit_zan כתב:

אם הסכמת לעבודה והמוסך ביצע מה שסוכם הוא אינו חייב להחזיר כסף

זה לא משנה מה היה ההסכם אבל?

אם הכניס את הרכב ואמר למוסך "יש לו רעש בסיבוב, תתקן את זה בבקשה", למה שהלקוח יאכל את האבחנה השגויה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Sparrow420 כתב:

אם הכניס את הרכב ואמר למוסך "יש לו רעש בסיבוב, תתקן את זה בבקשה", למה שהלקוח יאכל את האבחנה השגויה?

לכן יש אחריות על העבודה

אני לא מכיר מוסך שיחזיר כסף לאחר שמכלול כמסרק הגה הורכב ברכב(מה יעשה יפרק ויחזיר את הישן ומה יעשה עם החדש?  חוץ מזה שזה רכיב בטיחותי-קצת הגיון)

אז לא רואה טעם להילחם(תביעה וכו') אלא לנסות להגיע להבנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Sparrow420 כתב:

לפני שעתיים, nit_zan כתב:

לכן יש אחריות על העבודה

אני לא מכיר מוסך שיחזיר כסף לאחר שמכלול כמסרק הגה הורכב ברכב(מה יעשה יפרק ויחזיר את הישן ומה יעשה עם החדש?  חוץ מזה שזה רכיב בטיחותי-קצת הגיון)

אז לא רואה טעם להילחם(תביעה וכו') אלא לנסות להגיע להבנה

תראה בהתחלה הוא אמר לי שהוא לא יודע ועדיף לא לקחת סיכון אז ירדתי מיזה אחרי זה הוא תיקן לי משהו באוטו (פיוז) ואז הוזזתי תהגה והוא שמע תרעש ואמר לי אני שומע זה מסרק הגה

אז החלפתי ואחרי זה הוא שלח אותי לכיון פרונט (על חשבונו) ואמר שזה יותקן בטוח וגם עשיתי לא עזר

אבל אולי אפשר להחזיר את החלק לחנות חלקים שהוא קנה 

או שיתקן לי את הבעיה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ABSULUTT כתב:

שיחזיר את הגנבה.

לפני 11 שעות, Ooga כתב:

האם זה הרעש?

אם כן, מדובר על קופלונג הגה שעולה בערך חמישה שקלים בחול, ו 35 בארץ.

במקרה כזה שהמוסך יחזיר לך את כל הסכום כי הוא דביל.

להיפך, הוא גאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, alonzk12 כתב:

תראה בהתחלה הוא אמר לי שהוא לא יודע ועדיף לא לקחת סיכון אז ירדתי מיזה אחרי זה הוא תיקן לי משהו באוטו (פיוז) ואז הוזזתי תהגה והוא שמע תרעש ואמר לי אני שומע זה מסרק הגה

אז החלפתי ואחרי זה הוא שלח אותי לכיון פרונט (על חשבונו) ואמר שזה יותקן בטוח וגם עשיתי לא עזר

אבל אולי אפשר להחזיר את החלק לחנות חלקים שהוא קנה 

או שיתקן לי את הבעיה לא?

תאמר לו 

"הבטחת שהבעיה תפתר החלפת כך וכך עלה לי כך וכך והבעיה לא נפתרה

יש לך אחריות על העבודה תעשה שיפתר לא משנה איך" 

עם זה באמת הקופלונג אתה יכול להעיר את תשומת ליבו שיחליף ושיגבה ממך נאמר רק על החלק והעבודה על חשבונו

יש מוסכים שלא ממש עולים על בעיה ומחליפים חלקים בשיטת מצליח

היה לי מקרה עם אחד המוסכים המומחים כאן בפורום שהחליף לי יוניט אור בלם עקב תקלת חיווי בבלם יד חשמלי

כשתהיתי מה הקשר בין הדברים הוא אמר "שזה מה שמופיע לו בסורק"

החליף לקח מה שלקח איפס את התקלה שחזרה לאחר שבועיים

לא חזרתי אליו מחוסר זמן (גם כך זו היתה בעית חיווי שמנורה צהובה לפעמים  נדלקת ולא תקלה אמיתית)

בסופו של דבר לאחר שיטוטים ברשת פתרתי את זה בעצמי

וקניתי לעצמי סורק כדי לא להיות תלוי לגמרי במוסכים 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, mcaspi כתב:

ואז נשארת סוגיית המחיר. כי 1500 ש"ח זה לא.

העניין הוא ש1500 זה מחיר שפות"ש הסכים לשלם תמורת עבודה שבוצעה וחלף שהוחלף

לא חושב שהמוסך יחזיר לו כסף

אני אישית לא מכיר דבר כזה

כמה מקרים יש שמוסך עושה שיפוץ מנוע שלא מצליח אז הוא מחזיר כסף?

זה חלק מהסיכון שיש לנהג הממוצע בהחזקת רכב ופניה למוסכים לתיקון תקלות כאשר הוא לא ממש מבין ברכבים ואין לו  ציוד ידע זמן או יכולת לתחזוקה עצמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא הסכים לשלם 1500 ש"ח בגלל שהוא האמין שהמוסכניק יודע מה עושה.אם מדובר בתיקון של 500 ש"ח, לא רואה סיבה לשלם 1500 ש"ח בגלל חוסר מקצועיות/רשלנות באבחון של המוסכניק.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים אבל קורה לא מעט. אישית הייתי מדבר איתו בנועם ומסביר לו שהטיפול בוצע בטעות ע"פ המלצתו ורואה אם הוא מוכן לקחת אחריות. אם לא, אישית פשוט הייתי מפסיק לטפל אצלו כי, מבחינתי איש מקצוע, בכל תחום, אמור לקחת אחריות מלאה על טעויות שהוא עושה ולא להטיל אותן על הלקוח, באותו האופן שהוא לוקח תשלום מלא על עבודות שהוא עושה. 

לצערי זה חלק מהעלויות שבהחזקת רכב וקורה גם לטובים ביותר אז אל תיקח את זה קשה מידי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.7.2022 בשעה 18:55, Moshe c כתב:

לא נעים אבל קורה לא מעט. אישית הייתי מדבר איתו בנועם ומסביר לו שהטיפול בוצע בטעות ע"פ המלצתו ורואה אם הוא מוכן לקחת אחריות. אם לא, אישית פשוט הייתי מפסיק לטפל אצלו כי, מבחינתי איש מקצוע, בכל תחום, אמור לקחת אחריות מלאה על טעויות שהוא עושה ולא להטיל אותן על הלקוח, באותו האופן שהוא לוקח תשלום מלא על עבודות שהוא עושה. 

לצערי זה חלק מהעלויות שבהחזקת רכב וקורה גם לטובים ביותר אז אל תיקח את זה קשה מידי. 

זה ממש באסה כי אני חייל משוחרר וקניתי את הרכב הזה לפני כחודש ואני אחד שמפריע לו כול דבר והלכתי בשביל לתקן שמתי 1200 שקל 

וגם הבעיה לא תוקנה 

אני ילך אליו ובוודאי שלא יוותר בקלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...