Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקמת מועדון פיאט!

yaniv2
שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכל בעלי פיאט ואוהדי המותג,

אני "שמח ונרגש" לקרוא על התגובות לפתיחת המועדון ומברך את yaniv2 על פתיחת הנושא,tkamin tisan4us, puntohgt ו- stio שדוחפים את הנושא קדימה.

זהו צעד ראשון וחשוב שמביא אותנו, בעלי פיאט, לנקודת ה"אל חזור".

לפני כמה חודשים החלטתי לערוך חיפוש בפורום על מועדון פיאט ומצאתי שרשור שנפתח ע"י "שחרוש" (שימו לב לתאריך פתיחת השרשור: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=34898), בו דובר על פתיחת מועדון ולצערי השרשור הסתיים ללא תוצאות.

בעקבות אותו שרשור התחלתי בבניית אתר למועדון אך לצערי העבודה מנעה ממני לסיימו.

כרגע עומד לו שלד מוכן ומזומן שעליו ניתן להוסיף מודולים ורק לשפר ולהכין אתר למועדון (הפורום שם מוכן וניתן להשתמש בו).

לצערי, חלף זמן רב מאז שהעלתי את האתר לרשת והשרת נעשה איטי מאוד. בכל מקרה ישנו גיבוי לאתר ואם מישהו מעוניין להמשיך בבנייתו או לעבוד כצוות , אשמח לשתף פעולה.

את האתר ניתן לראות כאן:

http://fiatclub.freeprohost.com/

שיהיה לכולנו בהצלחה, gilgil.

ערב טוב, גיל גיל

ראשית ברצוני לומר שניכר כי השקעת הרבה זמן ומאמץ בהכנת האתר ובעליותו לאוויר. האתר מושקע, יפה ואיכותי, כל הכבוד!

אני ממליץ להעביר את הפעילות לפורום שנמצא באתר של גיל גיל, הפורום נראה יותר יפה ומהיר. (בלי להעליב אף אחד).

חוץ מזה שעדיף שיהיו פורום ואתר באתר אחד ובאותה כתובת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגיל!

אכן יפה מאוד, רואים שכבר הרמת אתר נחמד מאוד..

האם אתה בנית אותו?

גם אני מסכים שהפורום כרגע לא הכי יפה, אבל זהו הפורום שבא עם האתר והיינו צריכים משהו שיעבוד מהר ולכן לא היה זמן לבנייה עצמית.

אני מציע שנעבור לאתר השני לאחר שיהיה לנו מקום נורמלי לאחסן אותו ואז נעשה זאת לאתר הקבע שלנו (האתר הקיים הוא רק זמני מהסיבות שהזכרתי לעיל).

הסיבה לעבור רק מאוחר יותר היא כדי שלא כולם יאלצו להרשם שוב ושוב כל פעם שנעבור...

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכאורה האתר של גיל נראה מעולה.

גם לי לא נראה שכדאי כרגע לעשות שינויים נוספים באתר ולהשאיר אותו היכן שהוא היום.

כרגע אנחנו זקוקים ליותר היענות של אנשים ואני פרסמתי את האתר שהקמנו (זה שצביקה הרים) בכל מקום אפשרי בנט.

אי אפשר יהיה להעביר את האנשים וכולם יאלצו להירשם שנית?

באמר כמו שאומרים...

בלי שום קשר...

דווקא קיבלתי הצעה להיפגש ביום שישי זה בראשל"צ עם כמה פיאטים אבל זה לא רשמי.

אם יש מעונינים לבוא ביום שישי אחה"צ אני אסע לשם.

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכאורה האתר של גיל נראה מעולה.

גם לי לא נראה שכדאי כרגע לעשות שינויים נוספים באתר ולהשאיר אותו היכן שהוא היום.

כרגע אנחנו זקוקים ליותר היענות של אנשים ואני פרסמתי את האתר שהקמנו (זה שצביקה הרים) בכל מקום אפשרי בנט.

אי אפשר יהיה להעביר את האנשים וכולם יאלצו להירשם שנית?

באמר כמו שאומרים...

בלי שום קשר...

דווקא קיבלתי הצעה להיפגש ביום שישי זה בראשל"צ עם כמה פיאטים אבל זה לא רשמי.

אם יש מעונינים לבוא ביום שישי אחה"צ אני אסע לשם.

אם כל אחד ייערוך מפגש אישי עם עוד כמה פיאטים זה לא ייקרא "מועדון". כולם צריכים להיפגש ביחד. צריך לקבוע מקום, שעה, יום, תאריך ולנסוע לשם. הפיאטים לא ייתקעו אין לכם מה לדאוג (למודאגים שבינינו) אך נראה לי שאנשים כאן מהססים ולא בטוחים בדבר!

דבר ראשון כדי לעשות סדר בפורמים השונים ובהודעות, היא לעשות טבלה בה מפורטים כל בעלי הפיאטים שמעונינים להיפגש ולקחת חלק פעיל במועדון החדש. הקריטריונים בטבלה יהיו:

שם/ כינוי:

סוג רכב:

עיר מגורים:

מקום מפגש מועדף:

במידה והטבלה הזאת לא תמולא יהיה קשה מאוד לאתר את כל בעלי המכוניות שכן מעונינים להיפגש ולקחת חלק פעיל. כרגע יש בלאגן רציני ואי אפשר לדעת כמה אנשים אנחנו וכמה מעונינים לבוא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שאני רואה את זה צריך גרעין נוקשה שיתחיל ובגלל זה גם אני סבור שההתחלה יכולה להיות כמות מצומצמת של פיאטים.

כבר פרסמתי בפורום החדש הודעה על מפגש.

ביקשתי שאנשים יציינו איזה מקום נוח ומתי

אני חשבתי כבר על מקום בת"א ולדעתי יום שישי הוא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב ערב טוב,

הצעתי את האתר הנ"ל מכיוון שהתחלתי לבנות אותו והמערכת עליו הוא מבוסס (הפלטפורמה) מאוד נוחה וגמישה, על כך יעידו גם מנהלי מועדונים נוספים שמשתמשים באותה המערכת.

ניתן לבצע שינויים רבים ולהוסיף מודולים בהתאם לצרכים (כמו אלבומי תמונות וכד'), כמו כן ניתן להגדיר אחראים (אם תרצו לקרוא לזה מנהלים) לכל תחום ותחום, לדוגמא: אחראי מאמרים, אחראי הורדות, מנהלי פורומים... (כרגע הוא עוד בחיתוליו).

אני מודע להשקעה הרבה שלכם (לא פרסמתי את האתר בשביל להוציא לכם את הרוח מהמפרשים..:wink: ) אם אתם נחושים להמשיך את האתר שהתחלתם אז המשיכו ובהצלחה, אני מקווה שאתם מקבלים הכל ברוח טובה..

בכל מקרה, אם אתם צריכים עוד יד, אשמח לעזור.

נ.ב – סיומת up.co.il זהו שירות לקיצור כתובות, אפשר לשנות את הצבעתו לאתר X ולמחרת אותו לינק יפתח כתובת Y אחרת (נק' למחשבה).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב ערב טוב,

הצעתי את האתר הנ"ל מכיוון שהתחלתי לבנות אותו והמערכת עליו הוא מבוסס (הפלטפורמה) מאוד נוחה וגמישה, על כך יעידו גם מנהלי מועדונים נוספים שמשתמשים באותה המערכת.

ניתן לבצע שינויים רבים ולהוסיף מודולים בהתאם לצרכים (כמו אלבומי תמונות וכד'), כמו כן ניתן להגדיר אחראים (אם תרצו לקרוא לזה מנהלים) לכל תחום ותחום, לדוגמא: אחראי מאמרים, אחראי הורדות, מנהלי פורומים... (כרגע הוא עוד בחיתוליו).

אני מודע להשקעה הרבה שלכם (לא פרסמתי את האתר בשביל להוציא לכם את הרוח מהמפרשים..:wink: ) אם אתם נחושים להמשיך את האתר שהתחלתם אז המשיכו ובהצלחה, אני מקווה שאתם מקבלים הכל ברוח טובה..

בכל מקרה, אם אתם צריכים עוד יד, אשמח לעזור.

נ.ב – סיומת up.co.il זהו שירות לקיצור כתובות, אפשר לשנות את הצבעתו לאתר X ולמחרת אותו לינק יפתח כתובת Y אחרת (נק' למחשבה).

כנ"ל לגביי- פיאט- כבוד !:wink:

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגיל - ברור לי שהפלטפורמה שהשתמשת בה טובה פי אלף מהאתר הקיים שלנו (זה HEBNUKER נכון...?)

בכל מקרה, אנו רוצים את עזרתך, ורוצים להשתמש באתר שלך, אבל עדיף לנו לחכות קצת לאחר שיהיה מקום לאחסן אותו ואז נוכל לפתח אותו כמו שצריך בלי שיקרוס כל שני וחמישי...

כמו כן מכיוון שלא מדובר באותו בסיס נתונים לא נוכל להעביר אליך את האנשים שנרשמו וזה חבל...

אכן הקיצור UP ניתן לשנות בקלות אך פרסמנו את הכתובת המקורית מכיוון שהקיצור יוצר בעיה בCOOKIES ולא ניתן להכנס למערכת... :(

ברגע שנתמסד קצת יותר ונקנה שרות אחסון נעבור לאתר שבנית (אם אתה מסכים לענין).

לטיסן - עזרה תמיד תתקבל בברכה... :D

תודה לכולכם,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהאתר של גיל ברמה הרבה יותר גבוהה.

מסכים עם צביקה לא הייתי רוצה לטרטר את האנשים שוב כרגע.

הייתי מעוניין לעשות כמה דברים עכשיו:

שיבואו יותר אנשים לאתר שלנו.

ולארגן מפגש.

תעשו נפשות לאתר החדש שלנו ומי שיכול לכתוב מאמר מעניין יבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אוכל להציע לכם את הצעותיי, גם אם נאמרו כבר:

1. ראשית, תקבעו בפורום מקום מפגש ותאריך לא דחוף. נגיד עוד שבועיים באיצטדיון ר"ג בשעה 16.

2. תיפגשו כל הגלעין הקשה שעומל על ההקמה, ותתאמו עמדותיכם, זה עדיף בהרבה מכתיבת 6 עמודים בפורום.

3. עדיף להיפגש בנפרד ממפגש אחר, אך אם זאת בקרבה אליהם, כדי למשוך תשומת לב. ע"ע מקוררי האוויר.

4. לאסוף מכל חבר שיבוא למפגש סכום סמלי של 5/10 ש"ח ולקנות שרת. אחרי קניית השרת לבנות אתר ולהעביר את הפעילות הכללית של החבר'ה אליו.

5. לפרסם את האתר הקבוע ובעל הדומאיין הקנוי והקל בכל חור, ולארגן מפגש נוסף, שוב לא בתאריך דחוף, נגיד חודש אחרי המפגש הראשון. בנתיים לפרסם את האתר ואת המפגש...

6. במפגש "הגדול" לדבר על רישום המועדון כעמותה רשמית, או לגביית כסף על מנת לייצר סטיקרים/דגלים/חולצות כובעים וכד'.

7. להכניס לכולם חזק לתודעה שקיים "מועדון פיאט ישראל".

8. לאחר ראות ההצלחה/הכשלון של המפגש "הגדול" להתחיל לארגן מפגשים קבועים, אחת לשבועים או לשבוע.

9. למנות וועד שיעבוד בהתנדבות, ויארגן פעילויות ומפגשים לחברי המועדון

10. עם הזמן אולי לרשום את המועדון כעמותה רשמית ולהתחיל לגבות כסף על רישום, אך זה כבר שלב מאוחר בהרבה.

המון בהצלחה.

ניר.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מתקיים המפגש של האודיו?

אם אנשים כאן יגידו שהם באים לרמת גן אני יבוא לשם למרות שאני מדיר רגליי מהמקום.

אבל תתעוררו ותגידו שאתם באים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפגש האודיו מתקיים ברמת גן :)

ולפי דעתי כן כדאי במקביל

חייבים מפגש ראשוני כדי לקבוע דברים וציפיות וכו' ולדסקס על זה בצורה יותר נוחה , פתוחה וזורמת

זה שפותחים פורומים וכו' סתם מיותר עד שלא יהיה מפגש ראשוני

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף להיפגש במקביל למפגש אודיו

עידו, אני מציע להיפגש במקביל למפגש שלנו, ברשל"צ

הרי יש כמה בעלי פיאט אצלנו במפגש (ואתה אחד מהם :wink:).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידו, אני מציע להיפגש במקביל למפגש שלנו, ברשל"צ

הרי יש כמה בעלי פיאט אצלנו במפגש (ואתה אחד מהם :wink:).

F i a t - rules:king:

:ladysman:

את האמת אני בעד שתיהם :)

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...