Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקמת מועדון פיאט!

yaniv2
שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

phpBB : Critical Error

Error creating new session

DEBUG MODE

SQL Error : 1016 Can't open file: 'fiatclub_sessions.MYI' (errno: 145)

INSERT INTO fiatclub_sessions (session_id, session_user_id, session_start, session_time, session_ip, session_page, session_logged_in) VALUES ('46fd4febd1f76ad2ea192385125bbf22', -1, 1116233420, 1116233420, 'c7cb5c56', 0, 0)

Line : 158

File : /home/virtual/site42/fst/var/www/html/free/includes/sessions.php :?

פורום לא עובד? או שזה רק אצלי?

רוצה להצטרף עם פיאט טיפו שרוצה להיות ספורטיבית.

Fiat Tipo Sedicivalvole

2.0 16v

:wink:

KIA NIRO PHEV 2020

טויוטה קורולה HYBRID 2019

פורד פוקוס 1.6 PS 2012 - פ, LR DISCOVERY 3 2006 HSE

פיאט טיפו 2.0 16V ידנית - מתגעגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

להלן תמונות של אונואים מיוחדות להנאתכם
גם אני רוצה אונו כזאת !!!:shock:

**עריכה- לגבי המפגש- לדעתי כדאי לבוא בשעה של המפגש אודיו בר"ג***

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים לי יש פיאט ורציתי לישאול שאלה יש לי בעיה קטנה אני קניתי לאוטו לידית הילוכים תפוח שונה עכשיו אני לא יודע איך להוציא את הראש הנוכחי אי אפשאר לסובב אותו אמרו לי לחתוך אותו ואני מפחד מי שמבין ויודע מה לעשות שידבר איתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים לגבי האתר - מכיוון שהאתר שלנו כרגע לא פועל אני לא רוצה להלאות אותכם בלהרשם לפורום נוסף אם גם שם זה יקרוס פתאום, אז עכשיו אנחנו עושים קצת חושבים על מה בדיוק מרימים ובינתיים אפשר לדבר דרך אי-מייל / הודעות פרטיות כאן...

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פיאט זו עם הידית?

בוודאי זו יציקת פלסטיק אבל בתוכה יש, אני מניח מוט מתכת.

אולי אפשרי לחתוך מסביב ולהגיע למתכת, להוריד את הפלסטיק ולהלביש עליו את הראש החדש.

תבדוק את זה.

מקווה שהאתר יעלה בקרוב כיוון שאתמול מאוד שמחתי

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי כי הפורום הקודם נפל.

העובדה שהוא נפל לא תרפה את ידינו והקמנו פורום במקום אחר, יציב יותר.

http://fiatclub.ios.st/Front/Tools/homepage.asp

תיאלצו להירשם שוב.

ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ברצוני לחזק את ידי העוסקים במלאכה ולברך את ההתארגנות והמועדון הצעיר,עלו והצליחו.

המלאכה קשה,קשה מאד אפילו,היו מספר נסיונות להקים מועדון פיאט וכולם כשלו. כמות התגובות לשרשור הזה מפתיעה ואולי יש סיכוי שהניסיון הנוכחי ישרוד.

המותג פיאט קרוב מאד לליבי ודווקא מתוך אהבה רבה אליו אציין שמזה מספר עשורים לא ייצרו שם משהו ממש מרגש (למעט הפיאט קופה והברקטה המשגעת).

נכון שהיו ניצוצות של תקווה (אונו טורבו,פונטו/בראבו HGT ) אבל מדובר בניצוצות שלא הציתו אש של ממש .

תקוותי היא שהמועדון ימשוך אליו חברים עם פיאטים קלאסיות שבעיניי הן הדבר האמיתי,שלהן יש את אותו ריח ורעש אופיינים כל כך למכוניות איטלקיות או שבקיצור יש להן אופי,שכל כך חסר אחרונה (ולא רק בפיאט..)

היות ואני גר בצפון וגם עסוק מאד,ספק אם אוכל להגיע למפגשים במרכז אך ככל שידרש הדבר,אשמח לסייע למועדון ולחבריו גם מכאן,מאחורי המקלדת.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז לאחר בעיות טכניות התיצבנו על אתר ש(בינתיים - טפוטפו) לא עושה בעיות - הכתובת המדויקה

http://fiatclub.ios.st

כמו כן הכתובת שפורסמה בתחילת הת'רד

http://fiat.up.co.il

גם היא עובדת ומפנה כעת לאתר הנ"ל במקום לאתר הקודם שקרס ללא שוב..

כל מי שרוצה להצטרף מוזמן להרשם לפורום שם, לכתוב, לעזור וכו'...

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור עם ידית ההילוכים - באונו לפחות מדובר במשהו שפיצי ומעפן, הייתי צריך לחתוך את התפוח ולהרכיב אותו מחדש (רק שיפצרתי את הקיים) אבל אמרו לי שבקניית חדש יש לנסר את השפיץ שקיים במוט המקורי כדי שהמוט יתאים לתפוחים האוניברסליים...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שיש לו פיאט (ואפילו מי שלא) מוזמן לאתר החדש.

אני כבר כתבתי מאמר על פילטרים פתוחים.

בוא נתחיל לקדם את הרעיון של המפגש.

בעניין זה אני מתחיל לחשוב בכיוון של ת"א ביום שישי בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכל בעלי פיאט ואוהדי המותג,

אני "שמח ונרגש" לקרוא על התגובות לפתיחת המועדון ומברך את yaniv2 על פתיחת הנושא,tkamin tisan4us, puntohgt ו- stio שדוחפים את הנושא קדימה.

זהו צעד ראשון וחשוב שמביא אותנו, בעלי פיאט, לנקודת ה"אל חזור".

לפני כמה חודשים החלטתי לערוך חיפוש בפורום על מועדון פיאט ומצאתי שרשור שנפתח ע"י "שחרוש" (שימו לב לתאריך פתיחת השרשור: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=34898), בו דובר על פתיחת מועדון ולצערי השרשור הסתיים ללא תוצאות.

בעקבות אותו שרשור התחלתי בבניית אתר למועדון אך לצערי העבודה מנעה ממני לסיימו.

כרגע עומד לו שלד מוכן ומזומן שעליו ניתן להוסיף מודולים ורק לשפר ולהכין אתר למועדון (הפורום שם מוכן וניתן להשתמש בו).

לצערי, חלף זמן רב מאז שהעלתי את האתר לרשת והשרת נעשה איטי מאוד. בכל מקרה ישנו גיבוי לאתר ואם מישהו מעוניין להמשיך בבנייתו או לעבוד כצוות , אשמח לשתף פעולה.

את האתר ניתן לראות כאן:

http://fiatclub.freeprohost.com/

שיהיה לכולנו בהצלחה, gilgil.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...