Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יורומוטורס בחדרה, הציון שלי.

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על מוסך יורומוטורס בחדרה, שהוא מוסך מורשה של לובינסקי. המוסך ממוקם ברחוב המסגר 10

ביקרתי במוסך אתמול בבוקר וזה הסיפור, די פשוט ומכיל עובדות יבשות.

לפני כשבועיים הרכב היה במוסך לצורך החלפת מחזיר שמן של ציריה שנזל, העבודה בוצעה ע"פ החשבונית, אך התקלה לא טופלה. ביום ראשון האחרון הרמתי טלפון למוסך כדי לעדכן אותם שעדיין ישנה נזילה ממחזיר השמן והם קבעו לי תור ליום חמישי על הבוקר.
הגעתי, ביטלתי עבודה, נסעתי מרחק של 40 קמ מהבית עד למוסך, כדי שיעלו את הרכב על הליפט, יבדקו אותו לא פחות מ4 אנשי מקצוע ויתנו את האבחנה שהמחזיר שמן צריך החלפה. בוודאי שצריך, הרי בשביל זה קבעתי תור.
יועץ השירות (כנראה) אמר שהרכב צריך להשאר לפחות יומיים (!!) כי אין להם את החלק, ויהיה מאוד מסובך להביא אותו ולעשות את העבודה, שהציריה שיש ברכב מאוד מיוחדת ולא פשוטה לעבודה.
כמובן שלקחתי משם את הרכב ואמרתי לו שאין מצב שהוא תוקע אותי עכשיו בלי רכב יומיים, במיוחד שאני במקום רחוק מהבית.
את מחזיר השמן השגתי תוך פחות משעה (מקורי כמובן) והעבודה לא ארכה יותר משעה (בנוגע לזה שהציריה מיוחדת, אין מה להוסיף).
מבחינתי מקום מקצועי צריך להחזיק את חלק החילוף התקול כשהוא כבר קובע עם הלקוח בטלפון, ולא צריך לייבש אותו בהמתנה נוספת.
אפס באמינות, אפס במקצועיות. כמובן אחרי שכבר עשו תיקון שלא צלח, האמון שלי בהם שיתקנו את הרכב בלי לקלקל אותו, שואף ל-0.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
  • אהבתי 2
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היום החלפתי את השמן דיפרנציאל וגיליתי מעבר לכך.

הנזילה לא הייתה ממחזיר השמן אלא מהציריה עצמה, דפקו אותה חזק בתוך הדיפרנציאל עד שטבעת האבטחה נשברה, הדיפרנציאל יכל לההרס מהתקלה הזו. הציריה נכנסה ויצאה בזמן הנסיעה כל הזמן וכנראה גם מים ולכלוך חדרו לתוך הדיפרנציאל.

הלבשתי טבעת אבטחה חדשה והכל הסתדר (כולל 2 שטיפות של הנוזל)

WhatsApp Image 2022-04-09 at 11.20.12.jpeg

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...