Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לשמוע חוו"ד על פורד פוקוס אקטיב X

שביקרוז
שימו לב! השרשור הזה בן 802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, wildlands2019 כתב:

לא יודע, אצלי חד משמעית היתה רעידה מציקה בבינעירוני באה כל שניה או שתיים, ווברציה כל שניה או שתיים והולכת,

בנסיעה בינעירונית ארוכה כאשר זה הורגש סביב ה100 קמ"ש זה הציק לי בטירוף, בהתחלה חשבתי שזה כביש משובש או משהו כזה, אחרי זה הבנתי שזה משהו ברכב,

מעבר לזה איכות ההרכבה לא משהו, ועל כבישים לא חלקים אפילו מעט שומעים קרקושים,

הבעיות:

מערכת האנדרויד עד שמכרתי לא עבד חלק אף פעם, היתה נתקעת על 02:00 או 03:00 וצריך לכבות את הרכב ולהניע מחדש כדי שזה יסתדר, ולפעמים זה לא היה מסתדר,

וזה בלי כמות התקיעות שהיו במערכת הזו,

מצלמה אחורית הפסיקה לעבוד איזה 3 פעמים בניסיון לחזור אחורה עד להנעה מחדש,

הKEYLESS לא עבד לי איזה שבוע שהסתדר לי אחרי איפוס מצבר,

טעינה אלחוטית כנ"ל, הסתדר אחרי איפוס מצבר קרה כמה פעמים,

תקלה בבקרת שיוט תוך כדי נסיעה בפקק, קרתה כמה פעמים מסתדר אחרי כיבוי והנעה, קרה לי לפחות 5 פעמים,

אחרי סביב ה6 אלף ק"מ לא רואים שמן במדיד,

יש נקישות בגיר מידי פעם בעיקר בשילוב לR, אך לא יודע אם זה קשור למשהו, ראיתי שזה קורה ברכבים ישנים שהיו לי עם גיר פלנטרי, אולי זה בלא בישנים, בפורד כנראה כך זה.

צריכת הדלק אולי לא הכי קריטית מבחינתי, אך בהחלט גרועה לציפיה שרכב עם מנוע טורבו משולש צלנדרים אמור להיות חסכוני.

לאור כמות התקלות האלה שהכניסו אותי 7 פעמים למוסך בשנה עם רכב חדש, לא מוכן לסבול את זה, מעדיף להעיף ולהנות מרכב שלא ישגע אותי,

וכרגע עם הקאיות שיש לי אני מרוצה, אפילו אחת בת13 עם 170 אלף ק"מ ללא תקלות, תפו תפו תפו.

אני נוהג לומר: מי שכותב כל כך הרבה כדי להצדיק טענה סימן שיש צורך בהצדקה (=הוא מחרטט).  מעיון בתגובות של כותב תגובה זו  נראה שהוא החליף בשנה האחרונה מספר רכבים, קנה ביטל, ושוב קנה ובדרך ירד על כמעט כל היבואנים. וכל פעם שמישהו כותב משהו על הפוקוס החדשה הוא מיד צץ עם השמצות חוזרות ונשנות. הבנו, אינך מרוצה. עבור הלאה! 

עריכה אחרונה על ידי print
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהצהרות מסוג זה מקומן בפורום. זה פורום שמתעסק ברכבים ולא ניתוחים פסיכולוגיים וירידות אישיות.
אם הבחור חווה חוויה מסוימת עם הרכב יש לו את הזכות לחלוק מניסיונו, אם אתה לא מסכים עם הטענות שלו אתה מוזמן לספק נימוקים נגדיים ולא לנסות לבצע לו ניתוח פסיכולוגי כושל.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא כל רכב,

את כולן אהבתי למעט שתיים, הפוקוס הארורה הזו, שלדעתי לא שווה חצי ממה שהיא עולה ואת הפיג'ו 301, כל השאר ב10 שנים האחרונות לפחות, היו אחלה, את כולם אהבתי, ואגב יצא לי להחליף הרבה כי 2 מהן ירדו מהכביש ואחת גם כך היתה רכב גישור.

מעבר לזה, כן הזמנתי וביטלתי, אך שמעתה אותי מעלה טענה אחת כלפיהן? בטח שלא, כי הביטול נבע מסיבות אישיות ולא ניסיון גרוע כמו שהיה לי עם הפוקוס, ואגב שמעתי את הטענות שלי מעוד 2 בעלים.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Gavrik כתב:

אני לא חושב שהצהרות מסוג זה מקומן בפורום. זה פורום שמתעסק ברכבים ולא ניתוחים פסיכולוגיים וירידות אישיות.
אם הבחור חווה חוויה מסוימת עם הרכב יש לו את הזכות לחלוק מניסיונו, אם אתה לא מסכים עם הטענות שלו אתה מוזמן לספק נימוקים נגדיים ולא לנסות לבצע לו ניתוח פסיכולוגי כושל.

בסוף המטרה של כל אדם הנכנס לפלטפורמה זו לקבל מידע כמה שיותר מהימן, ולכן כאשר  עולה חשש למידע שאינו על בסיס מידע זה לדעתי ראוי והוגן לומר זאת. בסוף יש גם בנמצא רוכשי קורולה שחוו מפח נפש מהרכב (הספציפי) שרכשו אבל לא סביר להניח שהם לא יוצאים בגנות המותג, היבואן, הרכב וכל העולם ואשתו... מתוך הבנה שאולי חוויתם האישית אינה מעידה על הכלל ולכן לא רלוונטית לאדם שבאמת מתעניין בקבלת מידע אמין ומשקף על הרכב.  רוצה לומר: כולנו בוגרים ויודעים מתי אכלנו אותה באופן אישי ומתי יש בעיה סדרתית. אותו כותב השמצות חוזר באופן עקבי על טענות מוחלטות הנוגעות לפוקוס דור רביעי בכלל ולא בנוגע לרכב שלו כפרט. על זה אני מגיב

עריכה אחרונה על ידי print
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור ההודעות של @wildlands2019 אין שום ספק שהוא רכש את הרכב והוא חלק את חוות דעתו לאחר מכן. מה שאתה עושה (מצהיר שאדם שרושם הרבה = מחרטט) ממש לא מבסס את המידע שלך או סותר את המידע ששWILDLANDS מספק. זה בדיוק כמו שאני אגיד שאתה מחרטט בגלל שאתה רושם קצת ולא מספק פרטים... זה עוזר להגיע לקונצנזוס מסויים?

אגב האם שאלת את עצמך אם חוויתך האישית מעידה על הכלל ואינה משקפת? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקצר כדי שלא תחשוש שאני מחרטט, לקמן ציטוט שאינו מעיד על חוויה אלא על הכללה גורפת: 'יש נקישות בגיר מידי פעם בעיקר בשילוב לR, אך לא יודע אם זה קשור למשהו, ראיתי שזה קורה ברכבים ישנים שהיו לי עם גיר פלנטרי, אולי זה בלא בישנים, בפורד כנראה כך זה '. זו חוויה אישית? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Gavrik כתב:

לא הבנתי מה זה הציטוט הזה ומה הוא אמור להוכיח 

ציטוט מדבריו של wildlands2019 : בכל רכבי פורד יש נקישות בגיר פלנטרי בעיקר בשילוב לR.  זו חוויה אישית בתנאי שהטוען בדק ונסע בכל רכבי פורד.   למה לטעון טענה כזו???  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותב wildlands2019 אובססבי לכתוב על  הפקוס מהיום הראשון שהיה לו אותו גם יצא בהכרזות שדלק מוטורס רימו אותו בהקשר  למתלים . כל בג או אי הבנה יצא מייד לפורום בהשמצות .יש עוד  בערך 2000 בעלי פוקוס  דור 4  בארץ  לסוגיו ואף אחד לא פירסם כלום זאת 

ההוכחה הכי טובה כמו כן כל עיתונאי הרכב פירגנו לפוקוס בארץ ובעולם ראו קצת סירטונים ביוטיוב. הפורום צריך ללמוד לסנן מגיבים כמוהו. אוהב או מבין ברכבים הוא בטח שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעת מבחן קצרה תספק חוויה חיובית, אחרי שמחזיקים וחיים עם המינוסים, זה כבר סיפור אחר,

@print, אל תכניס לי מלים לפה בבקשה, אני אמרתי בכל רכבי פורד? הרי היתה לנו פוקוס 2010 מהממת, ועליה ללא ספק אין לי תלונות, למעט צריכת הדלק הגבוהה, אז מאיפה שלפתה את זה?

@YLKLN, זה לא עניינך מה אני חושב על היבואן, אני לא חייב לך כלום, ואין לי בעיה עם היבואן, עובדה, אם תשאל אותי על המאזדה 3 דגם הנוכחי והקודם שהיתה לי אני אמליץ עליה בחום, כי זו האמת, מכוניות מעולות שלא רואות את הפוקוס הזו ממטר.

לא אוהב להגיע למצב הזה, אך כנראה שהגיע הזמן שתאכלו את הצפרדע, הניסיון שלי עם הרכב הזה היה זוועה, לא אהבתי חלק ניכר מהאיכות/האמינות/התנהגות שלו, עם זה הייתי, ושמח שסיימתי, את שלי אמרתי, זכותו של פות"ש לעשות מה שבא לו עם זה, ולכם הזכות לכתוב את דעתכם וזה לגטימי, אך אל תחליטו לי איך ועל מה להגיב, כמו שאני לא אחליט לכם גם מה לעשות עם הרכב, אם את נהנים, שמח בשבילכם והלוואי שזה יישאר כך.

צריך רק לקרוא הודעות כאוות נפשכם? , אחרת מקבלים פצצות? מה אנחנו בגן ילדים, תתבגרו כבר.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נוסע ב ACTIVE-X שנה וחצי. מאד מרוצה מהרכב. למי שחווית הנהיגה חשובה לו הרכב הזה נותן תמורה מהנה. יש לרכב היגוי מדוייק, תגובת מנוע מיידית בזינוק ואחיזת כביש נהדרת. כל השאר שטויות! השעון במולטימדיה תוקן בעדכון תכנה ועל רעידות לא שמעתי. חשוב לציין שלא העמסתי את המנוע למשך כמה אלפי קילומטרים ראשונים. אני 

חושב שכל מנוע וגם חדש ומודרני צריך הרצה. בעיות של צריכת שמן במנועים חדשים הם תוצאה של אנשים שנוהגים "לקרוע" את המנוע ישר מהניילונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, אבי_60 כתב:

חושב שכל מנוע וגם חדש ומודרני צריך הרצה. בעיות של צריכת שמן במנועים חדשים הם תוצאה של אנשים שנוהגים "לקרוע" את המנוע ישר מהניילונים.

הפורד אכן צריכה הרצה:

image.thumb.png.97b9885f03b7665114a39487bb64ff65.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...