Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לשמוע חוו"ד על פורד פוקוס אקטיב X

שביקרוז
שימו לב! השרשור הזה בן 809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתבלט לגבי רכישת פורד אקטיב X. אלו הרשמים שהבנתי מהפורום עד כה:
חולשות - אין שליטה על ההילוכים, לא חסכוני בעיר, בעיות מדי פעם במולטימדיה, תלונות על רעידות במהירויות בינוניות ובמהירות בתחום 100-115. חוזקות - התנהגות כביש טובה, חזק, מחיר טוב למוצר.
לי חשוב בעיקר התנהגות כביש, כוח, וחסכון. נקודה נוספת היא האמינות - לפורד פוקוס יש היסטוריה עשירה מבחינה זו. 
אשמח לשמוע התרשמות ארוכת טווח עם הרכב. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות במולטימדיה תוקנו.

רעידות - זו המצאה של לקוח לא מרוצה. לי ולרבים אין כל רעידות.

חסכוני- מחות לעיר. בעיר בנסיעה על אקו 1/11

אמינות- עד כה אין בעיות משמעותיות

מרוצה מאוד וממליץ

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, print כתב:

בעיות במולטימדיה תוקנו.

מרוצה מאוד וממליץ

תודה.

אתה יודע לומר לי בערך כמה צריכת דלק מחוץ לעיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק פוקוס  st line סהכ אותו אוטו חזק מאוד נוח ושקט . בעיית השעון במולטימדיה טופלה בעדכון תוכנה חוץ מזה מע איכותית ונוחה לתפעול . אין שום רעידות נוסע חלק ושקט . תצרוכת דלק ממוצעת 12-12.5 קמ לליטר שבוע שעבר חזרתי מאילת אכן 1 ל 16. יש לציין טיפול ראשון זול מאוד 400שח ובנתיים כלום מעבר לכך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, print כתב:

בנסיעה רגועה הגעתי גם  ל1/16

בס"ד 

עם מנוע 2 ליטר טורבו מחוץ לעיר, הייתי על 1/15, כך שחסכוני זה לא בדיוק 

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, print כתב:

בעיות במולטימדיה תוקנו.

מרוצה מאוד וממליץ

הרעידות קיימות ועוד איך, ואין שום המצאה,

אם לך אין, אל תחליט מה לי כן יש,

הרעידות אצלי לא הורגשו בכל נסיעה, אך כאשר כן הורגשו גרמו לי לבחילה,

לא הייתי מגדיר את הרכב כרכב אמין עם כל השגיאות מערכת שהיו לי, אם זה בבקרת השיוט, מצלמה, קייליס וכו...

מחוץ לעיר חסכוני יחסית, עושה סביב ה13, בתוך העיר היה טוחן סביב ה7.5 לליטר,

ותוך כ15K ק"מ הצטרכתי למלא שמן פעמיים.

וזו עוד טיפה בים,

עובדה שהמכירות בשפל, עדיף להוסיף ולקנות מאזדה 3.

אני התאכזבתי מהרכב, ושמח שמכרתי.

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשרות אלפי מכוניות כאלה נוסעות בעולם ואתה מתעקש שהיו לך רעידות🤷🏻הבנו .אין שום רעידות נסיעה חלקה ושקטה .היה באג מעצבן בשעון של המולטימדיה  טופל וזהו שום תקלה במצלמה המעולה לא בkeyless  ולא בבקרת שיוט .לא הוספתי גרם שמן  למנוע וכמו שכתבתי צריכה ממוצעת 12-12.5 .קנית פוקוס אולי נפלת על לימון או שחיפשת בכוח את הלימון מכרת לבריאות תהנה ממה שקנית אנחנו נמשיך להנות מהפוקוס.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק, דווקא מדובר במאות אלפים ולמעלה מזה. אבל יש אצל חלקנו נטיה להשליך מהאוטו הספציפי שאותו ואת מגרעותיו או מעלותיו חוינו, לכלל המכוניות מאותו דגם. פשוט לא נכון, בדיוק אגב כפי שגרף המכירות לא אומר יותר מדי על איכות או אמינות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם עם הפוקוס stline, ממאי 21 עם קרוב ל15K ק"מ.

החיסרון הגדול ביותר באוטו - צריכת הדלק. כאמור 1 ל-12-13 בנהיגה יומיומית יחסית רגועה. נהיגה לאילת הניבה בדומה לאחרים בשרשור  1  ל-15.5.

מלבד זאת - אין לי תלונות. לא התנסיתי באף בעיה שהוזכרה כאן. הרכב מהנה מאוד לנהיגה, נוח מאוד ועד כה ללא תקלה אחת. התנהגות כביש מצוינת, כח לא חסר (182 כ"ס).

חסרון נוסף, אבל לא של הפורד - אנדרואיד אוטו... אם משהו יעביר אותי לאייפון זה האנדרואיד אוטו שמשמעותית פחות טוב מאפל קארפליי...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אצלי חד משמעית היתה רעידה מציקה בבינעירוני באה כל שניה או שתיים, ווברציה כל שניה או שתיים והולכת,

בנסיעה בינעירונית ארוכה כאשר זה הורגש סביב ה100 קמ"ש זה הציק לי בטירוף, בהתחלה חשבתי שזה כביש משובש או משהו כזה, אחרי זה הבנתי שזה משהו ברכב,

מעבר לזה איכות ההרכבה לא משהו, ועל כבישים לא חלקים אפילו מעט שומעים קרקושים,

הבעיות:

מערכת האנדרויד עד שמכרתי לא עבד חלק אף פעם, היתה נתקעת על 02:00 או 03:00 וצריך לכבות את הרכב ולהניע מחדש כדי שזה יסתדר, ולפעמים זה לא היה מסתדר,

וזה בלי כמות התקיעות שהיו במערכת הזו,

מצלמה אחורית הפסיקה לעבוד איזה 3 פעמים בניסיון לחזור אחורה עד להנעה מחדש,

הKEYLESS לא עבד לי איזה שבוע שהסתדר לי אחרי איפוס מצבר,

טעינה אלחוטית כנ"ל, הסתדר אחרי איפוס מצבר קרה כמה פעמים,

תקלה בבקרת שיוט תוך כדי נסיעה בפקק, קרתה כמה פעמים מסתדר אחרי כיבוי והנעה, קרה לי לפחות 5 פעמים,

אחרי סביב ה6 אלף ק"מ לא רואים שמן במדיד,

יש נקישות בגיר מידי פעם בעיקר בשילוב לR, אך לא יודע אם זה קשור למשהו, ראיתי שזה קורה ברכבים ישנים שהיו לי עם גיר פלנטרי, אולי זה בלא בישנים, בפורד כנראה כך זה.

צריכת הדלק אולי לא הכי קריטית מבחינתי, אך בהחלט גרועה לציפיה שרכב עם מנוע טורבו משולש צלנדרים אמור להיות חסכוני.

לאור כמות התקלות האלה שהכניסו אותי 7 פעמים למוסך בשנה עם רכב חדש, לא מוכן לסבול את זה, מעדיף להעיף ולהנות מרכב שלא ישגע אותי,

וכרגע עם הקאיות שיש לי אני מרוצה, אפילו אחת בת13 עם 170 אלף ק"מ ללא תקלות, תפו תפו תפו.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אומנם אין לי את הרכב, הייתה לי פוקוס דור 3.5 סטיישן שהייתי מרוצה ממנה מאוד. לפני שמכרתי התלבטתי אם ללכת הפוקוס אקטיב טורר 2021 (הסטיישן).

עשיתי פעמיים נסיעת מבחן ב-2 סוכנויות שונות. על 2 רכבים שונים פעם עם אשתי ופעם לבד כולל כבישים מהירים לא הרגשתי רעידות בכלל ואני מאוד רגיש לרעידות וקרקושים זה מחרפן אותי. כנ"ל המולטימדיה חיברתי עם כבל לבדוק שתקין והAA עבד ישר בסדר.

בסוף אשתי התעקשה רק על ג'יפון והתקציב היה 140 אלף אז הלכנו על ה3008 משומש שאני מרוצה ממנו מאוד בלי קשר.

יכול להיות שנפלת על רכב פגום עם כל כך הרבה תקלות ברכב חדש זה באמת נשמע לא סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, rotemb כתב:

בס"ד 

עם מנוע 2 ליטר טורבו מחוץ לעיר, הייתי על 1/15, כך שחסכוני זה לא בדיוק 

הפוקוס עם מנוע 2 ליטר היא פוקוס דור 1,2 או 3.
דור 3.5 צוייד במנוע 1.5 ליטר ודור 4 מצוייד במנוע 1.0 או 1.5 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...