Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודה כנהג משאית באנגליה

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 25 דקות, flytomars כתב:

אגב, בדיוק פגשתי אתמול חבר שעבר לאנגליה, דיברנו על המשבר של נהגי משאיות ולטענתו הבעיה היא לא רק בברקזיט אלא במחסור של בוחני תנועה. בגלל הסגר שהיה באנגליה, נוצר עכשיו צוואר בקבוק לבחינות מעשיות- הוא בעצמו עשה את הטסט שלו (על פרייבט) בסקוטלנד כי התור הבא לטסט במרכז אנגליה זה במרץ.

אגב יש כל מיני הבדלים בנהיגה (מעבר לנהיגה בצד הלא נכון :p ) שיכולים להכשיל עליהם בטסט- לדוגמה בארץ נהוג לאותת ואז להסתכל במראה לבדוק שהדרך פנויה, באנגליה האיתות זו לא הצהרת כוונות אלא הפעולה עצמה ואם אותתת ולא הסתכלת במראה אפשר להכשיל אותך על זה.

כמוכן הטסט על פרייבט נערך על הרכב הפרטי שלך, וחלק מהשאלות כוללות תחזוקה של הרכב (תראה לי איך אתה בודק שמן, וכולי)

התיאוריה גם שונה וכוללת שאלות כמו "סוס נמצא בנתיב השמאלי של כיכר, לאיזה צד הוא עומד לפנות?" שאלה אמיתית :-) )

היה לי סוס בנתיב השמאלי בטסט בלונדון #רקאומר

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 דקות, nitch כתב:

נו, ואל תשאיר אותנו במתח, לאן הוא פנה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא בנתיב השמאלי הוא יכול לפנות שמאלה או להמשיך ישר, במקרה שלי ישר. 

לגבי הנושא של איתות ומראה, נכון מאוד. 

טסט על האוטו שלך, אצלי עשיתי עם רכב של מורה לנהיגה. 

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, nitch כתב:

טסט על האוטו שלך, אצלי עשיתי עם רכב של מורה לנהיגה. 

צודק, זו אופציה (חשבתי שחובה על האוטו שלך, טעיתי)

לפני שעה, nitch כתב:

אם הוא בנתיב השמאלי הוא יכול לפנות שמאלה או להמשיך ישר, במקרה שלי ישר. 

הוא יכול לפנות לכל כיוון, הוא סוס!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, flytomars כתב:

הוא יכול לפנות לכל כיוון, הוא סוס!!

לא הוא לא.

רק בצורה של L.

• מצחיק 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, nitch כתב:

בישראל זה לא היה קורה :

image.png.bbc8281a50a846e1058baed56f26d6d6.png

טוב. אני לא מדבר על מתנחלים.

• מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וצד ימין בישראל (שבה נוהגים בצד ימין) מתרגם בבריטית לצד? שמאל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, דייויד, אתה באמת חושב שאני לא מודע לכך? 

אבל, אתה יודע, על משקל "בלינוקס זה לא היה קורה".

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, flytomars כתב:

בארץ נהוג לאותת ואז להסתכל במראה לבדוק שהדרך פנויה

אבל זו לא התנהלות נכונה. 

לצורך העניין, אתה בימני רוצה לעבור לשמאלי במהירות 70 קמ"ש. בשמאלי אוטו נוסע 110 קמ"ש. 

במידה ואתה מאותת אתה הופך אותו לעבריין כי אסור לו לחלוף על פניך. לכן אין לאותת אלא אם פנוי במידה כזו שתוכל להשתלב בנתיב בלי להאט את זה שמגיע. אתה חייב להסתכל במראה בשביל זה. 

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיקים האנגלים האלה. 

מקבלים מכוניות עם איבזור מיוחד כמו איתות. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הזכרת לי עוד תופעה שישראלי באנגליה יתחרפן ממנה- הבהוב עם האורות משמעו תודה! 

תאר לך כמה דקירות היו נחסכות...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה קח סיפור - לפני שנה ככה אני נוסע בירושלים ופתאום מיצובישי האנטר מנסה להשתלב לנתיב ולא מצליח, לא ידעתי איך לסמן לו שאפשר לעבור אז הבריטי שבי סימן לו עם אורות גבוהים שהוא יכול לעבור - אחרי שניה של בילבול(בארץ הרבה פעמים זה אומר הפוך הרי) הוא השתלב מקדמי וסימן לי ״תודה״ עם הבהוב אורות, הרגשתי כ״כ בבריטניה לשניה.

• מצחיק 2

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, flytomars כתב:

לדוגמה בארץ נהוג לאותת ואז להסתכל במראה לבדוק שהדרך פנויה, באנגליה האיתות זו לא הצהרת כוונות אלא הפעולה עצמה ואם אותתת ולא הסתכלת במראה אפשר להכשיל אותך על זה.

אותי לימדו (בארץ) להסתכל בשתי מראות ורק אז לאותת, כדי לא לבלבל אנשים סתם. כנראה שפשוט היה לי מורה מוצלח. לגבי ניואנסים של אנגליה - זכור לי סיפור של קולגה ישראלי שעשה שם רשיון וקיבל הערה בטסט על כך שהרים אמברקס בלי להחזיק את כפתור השחרור, כך שניתן היה לשמוע את הקליקים של מתיחת המנגנון. זה היה לפני כעשרים שנה ומאד הפריע לבוחן, היום נותנים רשיון סמי-טריילר לאנשים מבלי לבדוק שהם יודעים לרתום נגרר או לעשות איתו רוורס... הולך ופוחת הדור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, פריג'י כתב:

זה כי הבוחן ידע שבמכוניות בריטיות המנגנון תוכנן להתפרק אחרי מספר קבוע של קליקים.

אתה מתכוון לרכבים צרפתיים, ששם התא מטען מתפרק אחרי מס' קליקים של האורות.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...