Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין פיג׳ו 2008 לסקודה קאמיק

Tommas
שימו לב! השרשור הזה בן 918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,
אנחנו מתכננים לקנות בקרוב רכב יד שניה (נעדיף שהוא יהיה בן שנה עד שלוש) למשפחה, זוג + ילד (בהמשך יהיו 2)
השימוש שלנו ברכב צפוי להיות בעיקר בתוך העיר (נסיעות בגוש דן) ומפעם לפעם קצת טיולים, ממוצע שנתי של 10K ק״מ בערך.
לאחר בחינת האופציות הגיעו מבחינתי ל״גמר״ 2 רכבים: פיג׳ו 2008 וסקודה קאמיק.
הסיבה שבחרנו בקטגוריה שלהם היא שהם יחסית גדולים ומספיקים למשפחה אבל לא ״ארוכים מדי״ כמו הספורטאז׳ או 3008. אהבנו את קטגוריית הביניים הזו.
הם די דומים במפרט, לשניהם בגאז׳ שנראה די מספיק (לפיג׳ו יש קצת יתרון). 

הייתי שמח לשמוע מכם (אולי מנסיון אישי), איזה רכב הייתם בוחרים ולמה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מפריע לי מאוד לקנות רכב עם גיר רובוטי לנסיעות בגוש דן. גם מבחינת התפעול וגם אמינות ( בלאי מוגבר של מצמדים ).

מה התקציב?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, motizkn כתב:

אין תקציב אז אני מניח שאתם מדברים על ה 2008 הצורה הישנה, ואם זה 2008 הצורה השינה אז לדעתי אני הייתי הולך על הקאמיק.

אם זה קאמיק אז ברור שמדובר על הצורה החדשה של ה2008.

קודם על תעשה נסיעות מבחן בשני הרכבים,ה2008 רכב צעיר יותר בתחושה , האבזור מתקדם ,הוא גם מהנה יותר לנהיגה , ומעבר לכך עם רמות ביקוש מטורפות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, הייתי ב"צומת" לפני קת יותר משנה ובסוף בחרתי בקאמיק (דגם סטייל מנוע 1.5 הגרסא הבכירה ביותר) את הרכב קיבלתי ביולי 2020, רכשנו 2 רכבים זהים אני וחבר, היום אחרי שנה + של בעלות כאשר אני נהגתי עליו בערך 15K והחבר בערך 36K יכול להגיד לך שהרכב מדהים! בזמנו התלבטתי בינו לבין ה2008 , חד משמעית 2 רכבים מצויינים אישית מה שמשך אותי היה איכות חומרים עדיפה לטעמי בסקודה והעובדה שהרכב פחות "מצועצע" אם אתה מחפש את הפיצ'רים הקטנים שיש ל2008 להציע אז כנראה שזו הבחירה שלך, למיטב הבנתי 2 הרכבים שומרים ערך בצורה מדהימה. אני יודע להעיד על הקאמיק שהיא פשוט עושה את העבודה בצורה מצויינת, אין היצע גדול ביד ה2 והמחיר נשמע במיוחד עכשיו כאשר רכבי יד שניה הם מצרך מבוקש.

אישית אהבתי גם יותר את תנוחת הנהיגה בקאמיק מאשר ב2008. המושבים ב2008 מאחור לדעתי פחות נוחים מהסקודה והנראות דרך החלונות מרגישה מעט כמו כלא בגלל עיצוב החלונות הקטנים.

כשאני נסתעתי על 2 הרכבים בזמנו הרגיש לי שהסקודה היתה בשרנית יותר אבל אולי זה יותר פסיכולוגית כי הלב נטה לכיוון הסקודה.

לסיכום זה עניין מאוד סוביקטיבי, שתיהם מדהימות, אני יכול להגיד שאני מאוד מבסוט מהבחירה שלי. מוזמן לפנות אלי בשאלות פרטניות לעוד מידע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...