Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי קרוסאובר 2015, גיר רציף התחיל להתנהג מוזר. האם זאת הבעיה המפורסמת של הגיר הזה?

TheExplorer
שימו לב! השרשור הזה בן 920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 7.10.2021 בשעה 12:03, Max_igo כתב:

הרכב מתאים לי. הוא בדיוק הרכב שמוביל אנשים מנקודה א' לנקודה ב' בלי יותר מדי כאב ראש. אני אוהב את זה.

אתה מצחיק וסותר את עצמך. החלפת גיר עם ק"מ כזה נמוך זה לא כאב ראש בשבילך? כל ההתעסקות שלך בנושא פה באשכול והשיחות עם המוסך והנציגי שירות, ההשארה של הרכב במוסך זה לא כאב ראש? תיקון של 22 אלף שקל ברכב בן כמה שנים בודדות נראה לך סביר ולא כאב ראש? או שאני ואתה מגדירים כאב ראש אחרת.

כל הכבוד ליבואן ולמוסך על השירות המופתי אבל תסלח לי, רכב אמין סוחב עם מנוע וגיר מקוריים גם מעל 200 אלף בלי בעיה רק עם שגרת טיפולים רגילה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחזק בעניין צריכת הדלק - אצלי, בשימוש מעורב (חיפה -קריות,) 12-14 קמ"ל. בנסיעה בינעירונית טהורה 17 קמ"ל ואפילו פלוס.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2018 זה דגם שונה, 1400 סמ"ק טורבו עם תיבה פלנטרית. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, TZR84 כתב:

אתה מצחיק וסותר את עצמך. החלפת גיר עם ק"מ כזה נמוך זה לא כאב ראש בשבילך? כל ההתעסקות שלך בנושא פה באשכול והשיחות עם המוסך והנציגי שירות, ההשארה של הרכב במוסך זה לא כאב ראש? תיקון של 22 אלף שקל ברכב בן כמה שנים בודדות נראה לך סביר ולא כאב ראש? או שאני ואתה מגדירים כאב ראש אחרת.

כל הכבוד ליבואן ולמוסך על השירות המופתי אבל תסלח לי, רכב אמין סוחב עם מנוע וגיר מקוריים גם מעל 200 אלף בלי בעיה רק עם שגרת טיפולים רגילה.

אני לא סותר את עצמי. מוכן לחתום על רכב שיכנס למוסך ל-3 ימים פעם ב-6 שנים.

בסופו של דבר מה אכפת לי איזה חלק החליפו ומה עלות התיקון? הרי לא שיפצו את הגיר אלא שמו אחד חדש. אולי זה כאב ראש למוסך או ליבואן, לי זה לא משנה. אין הבדל בין זה לבין להשאיר את הרכב במוסך ליומיים לכל דבר אחר, משהו שאנשים עושים כל הזמן.

היה לי רכב עד ללפני כמה שנים, סיאט קורדובה 2005, גיר ומנוע מקורי, נמכר עם 270,000 ק"מ, אכן אמין ע"פ ההגדרה שלך. אבל מה? בילה כל כמה חודשים במוסכים בגלל שלל סיבות. האם לטענתך הרכב הזה היה אמין יותר רק כי המנוע והגיר מקורים?

בנוסף, הגיר ששמו לי הוא חדש מהקופסא, האם זה משנה שהוא "לא מקורי" (=לא הגיע עם הרכב מהמפעל)?

בסה"כ לא רק בדגם הזה יש תקלות ולא רק הדגם הזה נכנס למוסך וכמעט כל אחד מאיתנו הכניס את הרכב למוסך לכמה ימים פה או שם.

כאב ראש? 3 ימי מוסך פעם ב-6 שנים זה בהחלט נסבל.

עריכה אחרונה על ידי Max_igo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לספר לעצמך מה שאתה רוצה ולהאמין לזה, בסופו של יום גיר ברכב בן 6 עם נסועה נמוכה זה לא דבר נורמלי וממש לא שכיח.

זה אמנם לא נרשם ברישיון ולא מוריד ערך מהרכב אבל אני אישיתבעשור האחרון כל 3 שנים מחליף רכב ולא מבלה אף פעם יותר מיום עבודה במוסך וזה רק לטיפולים שוטפים אז אם 3 ימים זה בסדר מבחינתך על חלק שעולה 22 אלף תפאדל.

כל ההתעסקות שרשמת בפוסט היא חד משמעית כאב ראש ללקוח.

וכן גיר ומנוע מקוריים שמחזיקים 270 אלף זה יפה מאוד ובהחלט נחשב אמין. תקלות קטנות יש בכל רכב גם בטויוטה קורולה, מלכת האמינות בפי עמנו שהייתה לי שהאכילה אותי מרורים החל מהמזגן ועד אלקטרוניקה ושלדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...