Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב ספורטיבי

Bones
שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא רכב למסלול כן? אבל זה אחלה רכב יחסית לקטגוריה, שניתן ליהנות ממנו - יחסית לקטגוריה. אתה לא קונה רכב ספורטיבי, אתה קונה רכב משפחתי / מנהלים בארץ זה נקרא. ביחס למנהלים זה הרכב הכי ממוקד נהיגה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'וליה עדיפה עליה משמעותית בכל מה שקשור להתנהגות ורגש, כל מה שבעצם הופך את הסאלון לספורט סאלון. אפילו הדור הקודם של ה-3 עדיף על זה הנוכחי.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל f30 ללא מתלי m performance זו מרגרינה מפחידה מעל 120 קמש.אוטו נע המון על המתלים ויש לו מחסור מאד רציני בריסון מה שהופך אותו למאד נוח שקרוזר סביב 100 קמש. לא נהגתי על ג'ויליה אז אין לי למה להשוות.  

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Smiro כתב:

לא מסכים. ואם הג׳וליה ספורט סלון אני סילבסטר סטלון. 

היי סליי, מה הולך וזה?

נהגת? או שאתה לא מסכים אוטומטית? כי לאחר נהיגה כמעט בכל הסגמנט (3 קודמת ונוכחית, C, ג'וליה, A4, ATS - תכלס כולן חוץ מוולוו הנוכחית) - הג'וליה הכי ספורטיבית מכולן, בפער. מה היה חסר לך בה להגדרת ספורט סאלון? אם נהגת, כמובן.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא חושב שהברז לא פרקטית אם אין לך משפוחה לשנע, אני כן חושב שאף אחד לא שאל אם יש בעיה עם גיר ידני, כי ברז אוטומוטית זה קצת כמו מיאטה אוטומטית, לספרים אופנתיים.

ולבחור שהמליץ על 370Z, בחיאת, זה אוטו בן 12, הוא לא עומד בקנה מידה עם שום דבר מודרני בסכום כסף שמבקשים עליו.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, RK כתב:

היי סליי, מה הולך וזה?

נהגת? או שאתה לא מסכים אוטומטית? כי לאחר נהיגה כמעט בכל הסגמנט (3 קודמת ונוכחית, C, ג'וליה, A4, ATS - תכלס כולן חוץ מוולוו הנוכחית) - הג'וליה הכי ספורטיבית מכולן, בפער. מה היה חסר לך בה להגדרת ספורט סאלון? אם נהגת, כמובן.

נראה לי שאפשר להוסיף לרשימה את הלקסוס IS300 F-SPORT, שמהווה סדאן ספורטיבית מצוינת. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, menir1 כתב:

נראה לי שאפשר להוסיף לרשימה את הלקסוס IS300 F-SPORT, שמהווה סדאן ספורטיבית מצוינת. 

מסכים, בהחלט ראויה, שכחתי למנות אותה ברשימה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וליה ללא ספק...

רכב שאתה יוצא ממנו אתה נותן עוד מבט ומחייך...

והנהיגה ללא ספק הכי מהנה ומרגשת בסגמנט לדעתי כמובן...

ויש לי לא מעט שעות על הג'וליה...

תצליח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, RK כתב:

היי סליי, מה הולך וזה?

הרכב לא מכויל לספורט בשום צורה. נוחות נטו. לא מסכים לגבי ה3. נהגתי על 328 אמנם ולא 330, אבל מרגרינה היא לא. נהגת בכביש או נהגת במסלול? כי ספורטיביות לא בוחנים בכביש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בכביש. לא ענית האם נהגת בג'וליה, ופספסתי האם נהגת ב-3 היברידית או לא, כי ההבדל ביניהן עצום לרעת ההיברידית.

כמו כן לא מסכים לגבי הכיול של הג'וליה, היא מציעה באלאנס יפה בין ספורט לנוחות, שוב, הכי טוב בקטגוריה. ספורט סאלון כשמו כן הוא - צריך לבצע מספיק טוב את שני התפקידים.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי בגוליה. נהגתי ב3 לא היברידית. אבל יש לי מספיק ניסיון לגבש דעה גם ללא נהיגה. 

ספורט סלון זה אמ 5 וe63. לא ג׳ולי עם 200 ומשהו סוסים. בכביש לא מרגישים רכב. תנהג במסלול תראה מי מה מו. שונה לגמרי. בכביש לא בוחנים התנהגות רכב. אלא אם לפנות קצת מהר בנס הרים נחשב מבחינתך נהיגה ספורטיבית. האיזון שאתה טוען לו, הכי טוב בקטגוריה, לטעמך. אחלה, מקובל. אבל אל תשכח להוסיף לדעתי בתחילת / סוף המשפט. ואני עדיין לא סליי אז כנראה שספורט סאלון ג'וליה היא לא. 

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...