Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב ספורטיבי

Bones
שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 2.9.2021 בשעה 06:51, Bones כתב:

הנדסת אנוש טובה, אמין ושיהיה אפשר למכור אותו בהמשך

זה מה שאפשר להגיד על ה 330, הנעה אחורית גם, מהנה לנהיגה מאוד, מעבר לזה אני לא יודע מה עוד צריך. יציב מאוד בפניות בכל מהירות, היגוי חד ומדויק. לא נהגתי במכוניות שהומלצו פה, ניסיתי להמליץ על עוד כיוון מחשבה.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, Michazzz כתב:

זה מה שאפשר להגיד על ה 330, הנעה אחורית גם, מהנה לנהיגה מאוד, מעבר לזה אני לא יודע מה עוד צריך. יציב מאוד בפניות בכל מהירות, היגוי חד ומדויק. לא נהגתי במכוניות שהומלצו פה, ניסיתי להמליץ על עוד כיוון מחשבה.

זאת בדיוק הבעיה בהמלצה שלך. לא נהגת, ואני מרשה לעצמי להניח שאין לך ניסיון במכוניות ספורט, או נהיגה ספורטיבית. המכונית שלך, אגב, מצוינת, שלא יהיה לך ספק. פשוט ספורטיבית היא לא, לא בהשוואה לאחרות שצוינו בשרשור, ולא כשלעצמה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסלה פרפורמנס - 513 כ"ס, תאוצה מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 3.3 שניות, מהירות מרבית של 260 קמ"ש.

גם רכבי בנזין שיקרים הרבה יותר מהטסלה לא מתקרבים לחווית הנהיגה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, RK כתב:

חוץ מתאוצה אין בטסלה שום דבר שאפשר לקרוא לו חוויית נהיגה. היא אכן מאד מהירה, אבל בכלל לא ספורטיבית.

אתה טועה כאן בגדול, מציע לך לנהוג על הרכב ובטוח שתשנה את דעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Gopher כתב:

אתה טועה כאן בגדול, מציע לך לנהוג על הרכב ובטוח שתשנה את דעתך.

אני לא מגיב על מכוניות שלא נהגתי עליהן בכל מה שקשור למאפייני נהיגה. נהגתי. מאיצה מהר, מאד. לא ספורטיבית, לא מהנה. אחלה דיילי שבעולם, אחלה מכונית, לא מכונית ספורטיבית וודאי לא מכונית ספורט. 

• אהבתי 2

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.9.2021 בשעה 09:38, mitsugli כתב:

BRZ לא פרקטי בעליל אבל מהנה בטירוף כמו גם המיאטה

חייב לצאת נגד הקביעות החד משמעיות האלה, בעיקר אם הן מגיעות ממישהו שאין לו ניסיון על הרכב (תקן אותי אם אני טועה).

בתור מי שנוסע ממוצע יומי של 110 ק"מ, 6 ימים בשבוע וגם משנע שני ילדים בגירים ביחד (הקטנה בגובה 1.45) הברז פרקטית מאוד.

היא נוחה לי יותר מרוב המכוניות ברמת המחיר שלה, דורשת הרבה פחות התפשרויות ממה שאוהבים לחשוב ואפשר לעשות איתה קניות סטוקים ברמי לוי יחד עם הילדים, מהסוג שיגרמו ל-@sperial נחת.

היות ויש פה בשרשור לפחות עוד אחד עם brz ופרופיל שימוש דומה לשלי, כנראה שאני לא משוגע יחיד. 

עריכה אחרונה על ידי YNV
עילגות של בוקר
  • אהבתי 3
  • מצחיק 2

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.9.2021 בשעה 23:06, mcshmupi כתב:

זה אומר שיש כוונה וזה רק עניין של זמן?

דיברתי עם מישהו שבעניינים שם ואמר שכרגע הכיוון הוא שהיא תגיע בתחילת שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.9.2021 בשעה 09:38, mitsugli כתב:

אני לא יודע עד כמה ה330E תיהיה ספורטיבית כי היא בעלת משקל עצום...

BRZ לא פרקטי בעליל אבל מהנה בטירוף כמו גם המיאטה

לדעתי אפשר למצוא גם BMW 235 בתקציב הזה, אבל רכב די קיצוני. אולי כדאי להתחיל ב220

לא הייתי מגדיר את הברז כלא פרקטית בעליל, בטח לנהג יחיד/זוג ללא ילדים. מבחינה פרקטית תמלא כמעט את כל מה שצריך (כולל שינוע מזדמן של אומללים מאחור, מניסיון 🙃

המיאטה אכן לא פרקטית באף רמה, רכב שני בלבד לטעמי. 

בכל מקרה לצרכים של פות"ש הג'וליה יושבת בול, לא נשמע לי שמתאים לו ברז/מיאטה ורכבים בסגנון אבל כן נשמע שמחפש יותר פלפל מאודי משפחתית ועל זה הג'וליה תענה, גם הקופרה ובעיקר הגולף 7.5 אופציות טובות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם, 

אני חושב שהbrz והג׳וליה הם הרכבים המועדפים כאשר הג׳וליה קצת יותר “allrounder”. לפני שאני נכנס אול-אין חשבתי ללכת על רכב ישן יותר, בשביל לא להתגלח על רכב חדש. האם יש הבדל מהותי בין הג׳וליה מילאנו לג׳וליה ספורט שהחליפה אותה?

האם בדגמי הבסיס יש חסרון משמעותי לעומת הדגמים היקרים יותר? (לא חשוב לי ריפודי עור והנעה ללא מפתח כל עוד הנדסת האנוש טובה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Bones כתב:

האם בדגמי הבסיס יש חסרון משמעותי לעומת הדגמים היקרים יותר?

אין פדל שיפטרס (העברת הילוכים מההגה)

די מהותי ברכב ספורטיבי

• אהבתי 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדיל רכב ספורטיבי מרכב מהיר. הטסלה מהירה לא ספורטיבית. כדיילי פגז. אתה מתכוון לתקוף פניות? מסלול? רוצה להרגיש הכול ולהיות מתוקשר? או רוצה רכב שיחסית לקטגוריה שלו הוא ספורטיבי? 

S3 ודומיה מהירות בקו יקר לא מתקשרות ולא כלום. קופרה הקודמת מהירה אבל פחות מהנה ופחות נותנת לך ביטוי כנהג (רכב קל לנהיגה מהר), באז מיאטה פגז מהנות ממש לא רכבים מהירים אבל רכבי ספורט, שעם יכולות מסוימים ושיפורי התנהגות מגיעות לתוצאות מפתיעות במסלול. 

כאול ראונדר, ה330 לטעמי פגז. יש היצע יחסית מגוון והמחירים סביב התקציב שלך כיד 2. הרכב יחסית לקטגוריה מתנהג באופן סביר, יחסית חזק ומהיר, מבפנים תקבל איכות יותר טובה מכל הרכבים שציינו פה, מלבד האאודי. גם חשמלית כך שנסיעות בעיר יכולות להתבצע על חשמל בלבד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרה 3 רק עם חבילת m ,אחרת הוא מרגרינה . רכב די חזק עם תוכנה אבל ממש אבל ממש חסר דיפרנציאל מוגבל החלקה ויש גם את בעיה של תת שלדה אחורית שהיא קצת " רוקדת" תחת עומס. רכב חזק כן , תקיפת פניות עם סט אפ מקורי , לא בטוח.מה שכן יש המון המון שיפורים וניתן לבנות אחלה מכונה.

עריכה אחרונה על ידי 98civic

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...