Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוח חינם חזר באופן חלקי לאמזון

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, Ron Poh כתב:

האם תקין?

או שדואר ישראל מחפש לו דרך לחסוך

במושגי דואר ישראל - תקין.

לא קשור לחיסכון, סתם בלגן רגיל. קרה לי לעתים נדירות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 17 שעות, hwgeek כתב:

כל המישלוחים החינמיים מאמאזון US שנישלחו ע"י אמאזון עצמם הגיעו לי ולאחי בבית עם שליח(פעם דואר צבי ואחרים עם כל מני חברות מישלוח), מוזר שמשאירים לו בדואר לאיסוף- אולי תקלה נקודתית?

לא מוזר ולא תקלה- רוב המשלוחים שקיבלתי מאמאזון לאחרונה שלחו אותי לאסוף בדואר, והיו כמה שהגיעו עם שליחים. בקיצור- תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כניראה זה עניין איזורי?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, hwgeek כתב:

אז כניראה זה עניין איזורי?

לא יודע.

זה לא באמת משנה, כלומר אני בטוח שזה משנה למישהו. אני חדלתי להתעמק בשיטות משלוח, למה הגיע לפה ולא לשם, למה לדואר ולא עם שליח- אחרי הקורונה, מבחינתי כל חבילה שמתקבלת היא נס צרוף.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שלדואר שליחים של דואר ישראל יש אזורים שהם לא מחלקים עד הדלת, כשהייתי שולח חבילות למעלות אם הם הגיעו עם דואר ישראל זה היה הולך לנקודת חלוקה. לכרמיאל / קריות תמיד הגיע עד אלי.

זכור לי שבעבר היה רשימה באתר דואר ישראל של ערים/ישובים שהם לא מגיעים עד הדלת בדואר שליחים צריך לחפש את זה.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Legend כתב:

אמזון הפסיקו לעבוד עם בר הפצה?

לא (5 תווים)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למשהו המלצה לידית מומנט למשתמש מתחיל,  לרכישה תחת המבצע "משלוח חינם"  וללא מיסים?

כזאת שתתאים לסגירה (בהחלפת רפידות, סגירת בורג ריקון , סגירת מכסה פילטר שמן)

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TEKTON 3/8 Inch Drive Click Torque Wrench (10-80 ft.-lb.) | 24330 https://www.amazon.com/dp/B00FMPKAD0/ref=cm_sw_r_apan_glt_fabc_NH88KF207589A99B1MBR

תבדוק מה טווח המומנט של מה שאתה צריך ולפי זה תבחר. קח בחשבון שבקצוות יש את הכי הרבה סטייה/חוסר דיוק. לי יש את הידית חצי (13 עד 203 nm אם אני לא טועה). 

אחלה חברה, אחלה מחיר ומשתתף במשלוח חינם. 

למומנטים קטנים בכל מקרה אתה תצטרך רבע, או רגש. 

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*לגבי ידית המומנט- לשים לב שרוב הסיכויים שהמיספור על הטבעת מסביב הוא ביחידות של RETARD UNITS ולא NM, גם אצלי זה ככה).

פושט לשים לב לזה בעת השימוש והכיוונון הסופי-לא קריטי.

שאלה: האם יש דרך להימנע משילוח דרך APG באמאזון גרמניה? כמובן והברז לא הגיע(היה "אמור" להגיע היום בערב) וגם חושב שלא יגיע, מבאס כי עכשיו אאלץ ליקנות בארץ כי אין מצב שאמתין עוד שבועות למישלוח נוסף(צנרת של הברז מלאה חלודה-גיליתי בעת התקנת הפילטר).

ועוד שאלה: האם ההחזר הכספי לאחר ה4 חנובמבר דורש מימנו להחזיר את החבילה אם פיתאום היא תופיע בהפתעה עוד חודש? כי לא בא לי להיתאס בהחזרות וכו' ולבזבז זמן.

תודה.

image.thumb.png.fc9fdf1dcbbc622745c574ad2b26ca29.png

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמזון גרמניה הכי טוב לשדרג לpriority בכמה גרושים ואז תקבל תוך 3 ימים עם DHL.

אם החבילה מופיעה אחרי קבלת ההחזר, רצוי ליצור קשר ולהודיע להם. בדרך כלל יאמרו לך לשמור את החבילה.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה לחוץ. יגיע. סבלנות.

מה להתעסק עם החזרות וזיכויים עכשיו...

בנוגע להימנעות מ-apg - רשמו את זה מספר פעמים בשרשור, רוצה שירות? תשלם.

בכל הפעמים שחבילה כלשהי כן הגיעה בסופו של דבר אחרי החזר כספי - את אמזון זה לא מעניין. אומת מספר פעמים בצ'אט.

מוכרים פרטיים, להבדיל, ישמחו אם תיצור איתם קשר - יש כאלה שאומרים "תודה על הכנות, סע לשלום" ויש אחרים שיציעו לך איזה סידור.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שהמישלוח כבר עלה EUR 25,84, לא זוכר כמה עלה השידרוג- ניראה לי 45 אירו, זה היה לדעתי מוגזם בשביל ברז של 50 אירו.

לא ניראה שהחבילה תגיע מתישהו- היא נאבדה אי שם בהולד ולא יצאה מימנו ביכלל כבר מה18 לחודש.

נ.ב: בדקתי עכשיו שוב את תהליך ההזמנה ואכן ניראה שהשידרוג עולה רק כמה גרושים, לא מבין למה לא עשיתי את זה באותו זמן, אני זוכר שכן היה הבדל משמעותי או שכניראה הייתי בלי הקפה של הבוקר, יכול ליהיות שיצאתי פיתה קרועה :-(.

אלמד להבא, תודה.
image.thumb.png.2fd702d8cbd8b4a7d5bd22961fd16aa4.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...