Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון צינור גינה(?) קבור

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 23.7.2021 בשעה 23:19, natco כתב:

25 ממש לא נפוץ בהשקיה וכנראה באמת משמש למשהו בספיקה גבוהה. (או שסתם היה למישהו עודפים...)

תאלץ כנראה לגשת להחליף את המחבר.

אצלי בגינה של הבניין מצאתי את כל הווריאציות השונות, ומשום מה, מה שמחובר לברז הגינה זה 25.

בכל הקשור לסטנדרטים ו״מה צריך להיות״ אני מזמן הרמתי ידיים ושוחה עם הזרם...

ובכל הקשור לתקן שציין איציק - נו, תמצית ההבדל בין מצוי לרצוי, במיוחד בבניינים ישנים.

לפותח השרשור - שוב, בכל משתלה חצי סבירה ומעלה תמצא את כל המחברים שצריך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה איציק, את זה לא ידעתי. 

אנסה להחזיר את המחבר 20 השבוע ולהחליף ב 25 מ"מ. קניתי ב"אייס" צומת בילו, עד שמצאו לי את ה 20 יצאה לי הנשמה כך שאני לא ממש אופטימי...

בכל מקרה, האם ניתן להשתמש במחבר 3/4" תקני של פקסגול אם לא אמצא את המחבר פלסטיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נגמר... עכשיו בצינור משעון המים למפצל הראשי הופיע חור דקיק🙁 אני מניח שאתקן באותה שיטה אבל מישהו מבין למה כל זה קורה פתאום?

עוד דבר מוזר, הקוטר החיצוני של הצינור 33 מ"מ לפי הקליבר, האם זה צינור של 35 מ"מ?

IMG_20210729_183351.jpg

IMG_20210730_170854.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיח שהצינור קצת מעוך ולא עגול.

אם יש עוד חורים והוא ניתן לשליפה בקלות הייתי מחליף לחדש כי כנראה שכולו כבר בסוף החיים.

• רעיון טוב! 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.7.2021 בשעה 17:38, איציק נ. כתב:

32מ"מ זה המקביל ל 1".

אז מה זה 35 מ"מ? (אם מדדתי נכון)

ד"א, חיפוש ברשת לא מעלה תוצאות בנוגע למחיר הצינור והיכן לרכוש אותו ("מחיר צינור 35 מ"מ" "צינור פלסטיק 35 מ"מ")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 33 שלך זה כנראה 32 שמעט נמעך והתרחב... שי כבר הזכיר את זה. 

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תיקון יותר זול, במקום להחליף את כל הצינור? הופיע לי חור קטנצ'יק בצינור שמעביר מים ליחידת דיור שבה אני גר. נראה לי שגם אצלי מדובר ב32. אם נדרש אז אני אעלה תמונות של הנזק.

חשבתי לסגור את העניין בפתרון הכי זול שעולה לי בראש - ערכה לתיקון תקרים.

מה אומרים?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי לוקח סיכון, לנו התפוצץ הצינור מהשעון לפני כמה שנים ולא גילינו במיידי. הנזק היה 1700 ש"ח חשבון מים אחרי ההנחה...

קניתי היום את המתאם 32 (25 ש"ח) ומזמרה/חותך צינורות פשוט (35 ש"ח), לא אגיע הבייתה היום לפני החושך כך שאצטרך לעשות זאת מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Haim_gds כתב:

המתאם 32 (25 ש"ח)

אפשר תמונה, לפחות שאני אבין במה מדובר?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא ממש יודעים איזה צינור יש בגינה שלך... פקסגול, פלסאון, פלסים... לכל חברה את יש הסט מוצרים שמשלים אותה (וכלל אצבע: אם אתה רוצה מערכת עובדת ואמינה, אתה חייב להתשמש באותם האביזרים של יצרן הצנרת... לא משנה אם אתה עושה נקודת מים בבית מ-SP, פקס, פלסאון או כל חברה אחרת - על אחת כמה וכמה הזנה לבית או כל דבר אחר).

מקווה שהאביזר שמכרו לך (פלסאון) תואם ליצרן הצינור שיש אצלך בגינה (כמו כן אני מקווה שגם הקוטר נכון...על האביזר יש הטבעה של 25 והצינור אצלך הוא 32 בקירוב).

אל תשכח לעדכן אותנו ;-) 

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הספקתי לתקן את הצינור הראשון (פשוט סגרתי את הברז המזין אותו) כך שקניתי את שני גדלי המחברים. לתמונה השתמשתי במה שתפסתי ראשון🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, איציק נ. כתב:

אנחנו לא ממש יודעים איזה צינור יש בגינה שלך... פקסגול, פלסאון, פלסים... לכל חברה את יש הסט מוצרים שמשלים אותה (וכלל אצבע: אם אתה רוצה מערכת עובדת ואמינה, אתה חייב להתשמש באותם האביזרים של יצרן הצנרת... לא משנה אם אתה עושה נקודת מים בבית מ-SP, פקס, פלסאון או כל חברה אחרת - על אחת כמה וכמה הזנה לבית או כל דבר אחר).

איך מזהים איפה הצינור יוצר?

בלי קשר לפוסט בכלל, נפל הפור ואני רוצה להחליף את כל הקו הקיים (מלא בתיקונים קודמים ונראה שיש צורך להחליף הכל), מה אני צריך לדעת חוץ מאורך הצינור?

קו שמגיע ישר מהשעון, בדרך יש בית אבל ממשיך לכיוון יחידת הדיור שבה אני גר, אך בדרך יש עוד יחידה. 

האם מה שכתבת מקודם לגבי התקן צינור תקף למקרה שלי? שווה להחליף לפקסגול מצינור חקלאי (כמדומני פלסאון)?

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...