Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 3008 פרימיום 1.6 טורבו חדש מהחנות

adrakin
שימו לב! השרשור הזה בן 1011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יקרים. שאלה לי לאנשים שכבר מכירים את הרכב הזה. אני אמור לקבל את הרכב בסוף החודש. אני עובר מרנו מגאן גראנד קופה 2019 1.33 טורבו. חשוב לי שיהיה אמין, חסכוני כמו גראנד קופה. איך הבחירה?

פיאט בראבו סינסיישן 2011(2013-2015). היום פיג׳ו 308 פרימיום כחול כהה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי יש דגם כזה, שנת 2019 עם המנוע עם ה180 כ"ס וגיר ה8 הילוכים,

בנסיעה משולבת כולל פקקים והעליות של חיפה הרכב עושה סביב ה12-12.5 לליטר.

תתחדש, אחלה רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מאד בתוואי הנהיגה וכמה הרגל כבדה אבל מנסיון הצריכת דלק הממוצעת נעה סביב 1/12.5,בנסיעה בינעירונית רגועה יכול לאכול גם הרבה פחות.

אתה תהנה מאד מהרכב,הוא יותר מוצלח מגרנד קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נוח לנסיעה מאוד, קצת צפוף במושב הנוסע הקדמי לטעמי, הנהג אצלו יותר מרווח כתוצאה של עיצוב תא הנהג והוא מרוויח בגדול.

מאחור מרווח ולא צפוף , המנוע חזק מספיק וזמין מאוד ורב תוספות הבטיחות כבר קיימות, כל הפקדים נמצאים במסך וכל פעולה נדרשת 

סירבול קל.  העדפה שלי היא אישית ואני כן מעדיף הכל במסך המגע למרות שזה מסורבל, אבל אימא שלי לא התחברה בגלל גיל מבוגר, תבדוק

אם מתחבר, כי בהחלט היא אחת המובילות בקטגוריה לטעמי האישי, והייתי חי איתה בשמחה ביום יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו, לובינסקי עדכנו את המחירים של ה-3008 ושאר דגמי פיז׳ו, סיטרואן ואופל מעלה לפני מספר ימים.

הזוי לחשוב שההורים שלי שילמו 164 אלף על הכביש עבור ה1.6 פרימיום שלהם ב-2017, וכשהמחיר של הרכב הזה עכשיו הוא כ-195 אלף ש״ח. 

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הקניות הטובות בשוק היתה, והרכב שווה את הסכומים.

הזוי שלפני כמה חודשים, אמא שלי ואני בקרנו בסוכנות וקבלנו הצעת מחיר בדגם כניסה של ה1.2 ליטר של 145 אשח.

אבל הרכב מצוין לטעמי מכל הבחינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, wildlands2019 כתב:

לאחי יש דגם כזה, שנת 2019 עם המנוע עם ה180 כ"ס וגיר ה8 הילוכים,

בנסיעה משולבת כולל פקקים והעליות של חיפה הרכב עושה סביב ה12-12.5 לליטר.

תתחדש, אחלה רכב.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, robertf כתב:

אפרופו, לובינסקי עדכנו את המחירים של ה-3008 ושאר דגמי פיז׳ו, סיטרואן ואופל מעלה לפני מספר ימים.

הזוי לחשוב שההורים שלי שילמו 164 אלף על הכביש עבור ה1.6 פרימיום שלהם ב-2017, וכשהמחיר של הרכב הזה עכשיו הוא כ-195 אלף ש״ח. 

כן הסוכן עדכן אותי לגבי עלייה. נתתי מקדמה לפני העליה. אני לא הצלחתי להוציא מהם הנחה בכלל. אפילו אם הייתי באה אם מזומן ההנחה המירבית הייתה 2000-2500 שח. אז בסוף אחרי הבדיקה קיבלתי מחיר מחירון על גראנד קופה.

סה''כ יצא לי רכב חדש צבע כחול פנינה אם מלא תוספות כולל מצלמות קדימה אחורה, מדרגה ועוד 203500שח אזוי. אבל רכב בנסיעה הראשונה היה פצצה מכל מתחרות והיו הרבה כולל c5 aircross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, wildlands2019 כתב:

אולי לא חסכוני בדלק, אך בזבזן גם ממש לא,

פות"ש מה בקילומטראג' שלך בשנה?

דלק לא מדבר אלי. אני אם גראנד קופה לא עברתי 20000 ק''מ. הרכב אצלי שנתיים וארבע

IMG_20210707_145219.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...