Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר מ 2 ילדים ל 3

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, michaelbe6 כתב:

הורות זה דבר מאוד אינדווידואלי, כל אחד לוקח את ההורות בדרך שלו לטוב ולרע.

זה כנראה המשפט הכי חשוב כאן.

דעות, כפי שאפשר לקורא לאורך כל השרשור, יש מכל הסוגים וכיוון שהנושא כל כך אישי שאין הרבה טעם לשאול אחרים. כל אחד עם הסיפור האישי שלו, שלרוב לא מתאים לשלך.

אגב, לי יש 3 ילדים, עם מרווחים גדולים יחסית והקטן נולד כשהייתי בן 45. מה זה אומר לגביך, כנראה כלום.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

@mazinya

אני אנסה לתת זוית מהכיוון השני. לא מכיוון האישה, אלא מהכיוון של אחד שדי עמד על כך לעצור אחרי 2 ילדים, הצליח, ומרוצה מזה.

קצת רקע: לפני 3 שנים עלתה המחשבה לילד שלישי (הבת היתה בת 8, הבן 4.5). אנחנו היינו סביב גיל 40. התחלנו אז קצת להריח את הנוחות של ילדים גדולים בלי חיתולים, תיקי אוכל לכל מקום ועגלות....התחיל להיות קל יותר.

אשתי התחילה לחשוב על ילד 3 ואני הייתי נגד. להגנתי אומר ששני הראשונים הגיעו אחרי לא מעט טיפולי פוריות ופשוט לא רציתי להכנס לסרט הזה שוב פעם+ גידול תינוק. לאשתי היה לא קל עם חוסר שיתוף הפעולה שלי, אבל כנראה הבינה שיש משהו במה שאני אומר כי זה לא הפך ל- issue ובעיה בינינו, פשוט לפעמים הנושא היה עולה.

היום אחרי 3 שנים (הילדה בת 11, הילד 7.5) הכל הופך לעוד יותר קל (עד שיגיע גיל ההתבגרות), אפשר להשאיר את הילדה לבד בבית, הזמן שאנחנו משקיעים בילדים זה כיף משפחתי ולא "תחזוקה".

היום אשתי גם מודה שסה"כ בסדר גמור, יש לנו יותר אמצעים כלכליים עבור שני הילדים, יותר זמן אליהם ויותר זמן לעצמנו (כזוג וגם כל אחד לעצמו).

תמיד אשתי תרצה 3 ילדים, אני יודע את זה. אבל לפעמים צריך לעשות ניתוח קר של המצב לפי כל מיני משתנים ספציפיים (האופי שלכם, כלכלה ועוד) ולהחליט.

תזכרו שילד שלישי בתזמון לא נכון, יכול לפרק את כל החבילה (ראיתי את זה קורה). יש כאלו שעושים ילד שלישי כדי לטאטא בעיות אחרות מתחת לשטיח.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימוץ נמצא על הפרק? אין לי זוגיות או אישה אבל אני ארצה שיהיה לי ילד מאומץ, כמובן שארצה להתרבות אבל ילד מאומץ יהיה חלק מהמשפחה. לך עכשיו תמצא אחת שתרצה גם מאומץ

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, אורי מ. כתב:

זה כנראה המשפט הכי חשוב כאן.

דעות, כפי שאפשר לקורא לאורך כל השרשור, יש מכל הסוגים וכיוון שהנושא כל כך אישי שאין הרבה טעם לשאול אחרים. כל אחד עם הסיפור האישי שלו, שלרוב לא מתאים לשלך.

אגב, לי יש 3 ילדים, עם מרווחים גדולים יחסית והקטן נולד כשהייתי בן 45. מה זה אומר לגביך, כנראה כלום.

יכול להיות. אבל הדעות ( או החוויות) השונות שקיבלתי פה  גורמות לי לחשוב על דברים שלא חשבתי עליהם, לטוב ולרע. לכן בכל זאת אשמח לשמוע את דעתך/חוויה שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוויה שלנו טובה מאוד ואין לנו גרם חרטה בעניין.

דעתי היא שזה לא ממש משנה לאף אחד חוץ מלזוגתי ולי, כי כמות המשתנים גדולה מאוד וחלק מהם מחוץ לשליטתנו. למשל, ההשפעה על האחים (הקטן הופך לסנדוויץ'), האם האופי יהיה קל או יוציא אתכם מדעתכם ועוד.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...