Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה לים המלח עם רכב מיני

AlephExNull
שימו לב! השרשור הזה בן 1030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי.

האם לדעתכם אפשר לנסוע לים המלח עם רכב מיני?

יש לי סיאט מיי עם 80 כ"ס שהתאמצה ב5000 סל"ד בנס הרים.

אפשר לנסוע עם הרכב מלא ציוד לים המלח או עדיף לשכור רכב משפחתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול עוד לא מדובר על אופנים אין בעיה.

נסענו לשם מהצפון על 107,פנדה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Dan786 כתב:

כפי בצד הדלת. 

אה? זה לא ברלינגו. אין מדבקה על הצד, משקל כולל רשום ברשיון הרכב והסבירות שהוא יגיע אליו אפסית.

סע לשלום, האוטו שלך, כשהוא תקין, יכול להגיע לכל נק' בעולם אליה יכולה להגיע משפחתית. נסה גם להסביר לעצמך את הסיבות ל'למה הרכב עלול לא להגיע'. וזה שצריך לתת קצת גז בעליה כדי לשמור על קצב זה בסדר גמור, 5000 סל"ד זה לא משהו נורא, אחרת מתכנני הרכב לא היו נותנים לו להגיע לשם.
ולהבא, כששואלים "יגיע לX?" כדאי לכתוב מאיפה יוצאים, כי אם אתה שואל האם הרכב יגיע לים המלח מערד יש פה דיון אחר לגמרי על תפיסת מציאות.

• אהבתי 2

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה כל פעם נפתח "שרשור טרגדייה", על נסיעה לאילת, ים המלח וכו..

אם הרכב מטופל כמו שצריך ולא בעייתי בדרך כלל, אין שום סיבה בעולם שלא יגיע לכל מקום בארץ.

רכבים כאלה, ודומים, נוסעים באירופה מאות, ואפילו אלפי ק"ם, ללא בעיה.

לאשתי הייתה מכונית כזו בדיוק, ונסעה חופשי אילת - ים המלח, לחיפה ובחזרה, ולעוד מקומות, שנקראים אצלנו בארץ "רחוקים".

תבדוק שמן, מים, שאין נזילות, רצועת אלטרנטור תקינה, מצב צמיגים ולחץ אוויר, וסע!

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, shellcase כתב:

אה? זה לא ברלינגו. אין מדבקה על הצד, משקל כולל רשום ברשיון הרכב והסבירות שהוא יגיע אליו אפסית.

אחראי פורום זאת מילה נרדפת לדוש?   

הייתי עונה לך ש4 נפשות, עם מזוודות פלוס אוהלים יכולים בקלות להגיע למשקל המרבי של הרכב הקטן.

אבל האמת נראה שיותר מעניין אותך להיות גס לאנשים שאתה לא מכיר.  

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שפגעתי, אתה צריך להבין שלא כל יום פוגשים אנשים שסיימו בהצטיינות יתרה בסדנאות אונליין של JP

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Dan786 כתב:

הייתי עונה לך ש4 נפשות, עם מזוודות פלוס אוהלים יכולים בקלות להגיע למשקל המרבי של הרכב הקטן.

תראה, לגבי 4-נפשות אני מסכים איתך..

אבל מזוודות? איפה בדיוק ייכנסו?

אל תשכח שתא המטען של הרכב הזה, מאוד מצומצם וקטן, וחוץ מקניות בסופר, סיכוי קטן מאוד שייכנס עוד משהו שם.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, yossiaviel כתב:

רכבים כאלה, ודומים, נוסעים באירופה מאות, ואפילו אלפי ק"ם, ללא בעיה.

לא צריך להרחיק עד אירופה, אם הרכב עבר 100K ק"מ וים המלח נמצא לכל היותר כ300 ק"מ מכל נק' בארץ, אז הרכב כבר הגיע לים המלח לפחות 333 פעמים ואני מתכוון לזה בשיא הרצינות, כל עוד המנוע עובד בפרמטרים התקינים שלו ומטופל, לא ממש איכפת לו מה קורה בחוץ (ואפשר להיות אנאלי ולהגיד שטמפ' האוויר ולחץ ברומטרי משפיעים - אבל זה זניח בתחומי הארץ, אם כבר העליה בלחץ תפצה על הירידה בצפיפות האוויר עקב החום).

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, yossiaviel כתב:

תראה, לגבי 4-נפשות אני מסכים איתך..

אבל מזוודות? איפה בדיוק ייכנסו?

אל תשכח שתא המטען של הרכב הזה, מאוד מצומצם וקטן, וחוץ מקניות בסופר, סיכוי קטן מאוד שייכנס עוד משהו שם.  

מזכיר לי את הנסיעה ב107 של אבא, אבא,אמא, אני ואשתי, מזוודה בבגאג ועוד אחד בין אמא שלי לאשתי.

נוח? לא.

אבל לפחות היה מצחיק.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, shellcase כתב:

ולהבא, כששואלים "יגיע לX?" כדאי לכתוב מאיפה יוצאים, כי אם אתה שואל האם הרכב יגיע לים המלח מערד יש פה דיון אחר לגמרי על תפיסת מציאות.

אם לא כתוב זה ברדיוס 20 ק"מ מעזריאלי. כפי שאמר לי פעם תל אביבי - אני לא יודע מה יש אחרי המוות. גבר אחד בטוח - אחרי חדרה אין חיים.

לעצם העניין - אין סיבה שרכב מודרני שמטופל בצורה סבירה לא יעמוד במשימה, אלה כבישים טובים, שבנויים לרכב סטנדרטי. אם יש מישהו שעלול להכשל זה הנהג. אז חוץ מבדיקת נוזלים ולחץ אויר הצטייד במים וחטיפים לדרך, ועצור להתרעננות פעם בשעה וחצי - שעתיים, שזו עצירה אחת בכיוון.

ועוד עצה קטנה - השתדל לצאת לדרך מוקדם. תמנע מפקקים, משמש קופחת ותרוויח עוד כמה שעות של חופש.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, AlephExNull כתב:

אפשר לנסוע עם הרכב מלא ציוד לים המלח

אפשר ביותר, מקסימום עושים כמה עצירות להתרעננות ומתיחות.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...