Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בורג אכול במסילת כסא

Aviv13467
שימו לב! השרשור הזה בן 1019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה להוציא את הכסא מהרכב כדי לנקות, הוא תפוס עם 2 ברגים T40 מאחור, הימני יוצא בלי בעיה אבל השמאלי אכול ברמות, אין בשר לתפוס. איך אני מוציא אותו? ניסיתי עם בוקסה הבעיה שבגלל המסילות זה לא נכנס. עם פלייר מחליק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להכניס בכוח בוקסה עם ביט של 45/50 או אלן בגודל 7, ללחוץ חזק מלמעלה ולנסות לפתוח.

מברג דפיקה בזווית לכיוון פתיחה על הבורג ומכות פטיש חזקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Adamm כתב:

להכניס בכוח בוקסה עם ביט של 45/50 או אלן בגודל 7, ללחוץ חזק מלמעלה ולנסות לפתוח.

תודה! הכי הרבה שיש לי בבית זה T40, אקפוץ לחומרי בניין ואקנה.

מה שכן יש מברג שטוח גדול ופטיש, אנסה יותר מאוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה עם כוכב יותר גדול ותדפוק עליו עם פטיש כדי שיכנס. כמובן שתכין בורג חדש לפני כדי שאת זה תזרוק לפח.

יש כאלה שימצילו לך לשים גומיה אבל זה חרטא. אולי תדביק עם דבק 3 שניות את הבורג לביט ואח,כ תשפוך עליו אציטון לשחרר אותו זה גם יועיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, netanel1014 כתב:

תנסה עם כוכב יותר גדול ותדפוק עליו עם פטיש כדי שיכנס. כמובן שתכין בורג חדש לפני כדי שאת זה תזרוק לפח.

יש כאלה שימצילו לך לשים גומיה אבל זה חרטא. אולי תדביק עם דבק 3 שניות את הבורג לביט ואח,כ תשפוך עליו אציטון לשחרר אותו זה גם יועיל.

בתאריך 21.5.2021 בשעה 23:22, Adamm כתב:

וואלה לא עבד, אין ממש מה לדפוק בפנים כי זה דיי חלול...

נשאר רק אולי לדפוק בזווית למרות שזה מקום ממש צר קשה לי להאמין שאצליח. יש איזשהו מקום שאוכל ללכת אליו שיוציאו? מוכן לשלם ולהחליף את החרא ברגים האלו בכאלו שאפשר לפתוח עם בוקסות...

ראיתי שיטה להשתמש במולטי טול לחתוך 2 פסים שיהיה אפשר עם flat-head להוציא, הבעיה שאין לי מכשיר כזה בבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגים תקועים אני קודח. אבל כאן מדובר בבורג עבה .מניח שיהיה קשה   עריכה: לא ממליץ לנסות אם אין לך ניסיון קודם.  זה יכול להשפיע על ההברגה..

עריכה אחרונה על ידי ארי62
הבהרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מפרסם עדכון לכל המתעניינים. הצלחתי כעת להוציא 3 מתוך 4 ברגים (לכל כסא 2 ברגים).

ממשהו קטן זה הפך לפרוייקט של ממש שאני מחכה כל פעם למשלוחים מאליאקספרס שיגיעו.

הצלחתי עם מלא WD40, דפיקות פטיש ומפתח של T50 לפתוח 3 ברגים. אחד מהם היה ממש תקוע והגיע למצב שלT50 אין במה להאחז. הגיע היום T55 שהזמנתי מהאינטרנט, גדול מדיי. כנראה פשוט שהT50 מתאים והביט הזול שקניתי ממקס סטוק נאכל ונשחק, קניתי מהאינטרנט T50, החלפתי כבר את הברגים שהוצאתי עם ברגים איכותיים שלא ישחקו (שפותחים עם בוקסה)

אחד הברגים הישנים (עוד אחד שלא היה במצב כזה גרוע)

image.thumb.png.9ba0b66efc79bb03cc1dd7cd13fe9b33.png

הבורג החדש:

image.png.490b50cc016b5170f1fc58966f35a1e7.png

בשניה שיגיע הביט לארץ ואצליח להוציא את הבורג הרביעי והארור מבטיח לכם שהמסילות הולכות לקבל טיפול יפה עם המכונת שטיפה להעיף את כל הזבל התקוע שיש בהם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Matan1515 כתב:

בחזור אתה צריך לגרז את המסילות לא ? 

בסך הכל 2 ברגים תופסים את המסילה שעליה הכסא

יש הברגה בשטיח, אני שמתי קצת WD40 בברגים ממש לפני שהברגתי אותם שלא יחלידו פשוט, לא יודע עד כמה זה עוזר, לא איש מקצוע אז אל תפוס אותי במילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Aviv13467 כתב:

בסך הכל 2 ברגים תופסים את המסילה שעליה הכסא

יש הברגה בשטיח, אני שמתי קצת WD40 בברגים ממש לפני שהברגתי אותם שלא יחלידו פשוט, לא יודע עד כמה זה עוזר, לא איש מקצוע אז אל תפוס אותי במילה.

הכיסא נוסע על המסילה ומורחים\מרססים קצת גריז כדי שינוע בצורה חלקה ללא חריקות..

עריכה אחרונה על ידי Matan1515
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Matan1515 כתב:

הכיסא נוסע על המסילה ומורחים\מרססים קצת גריז כדי שינוע בצורה חלקה ללא חריקות..

נקודה טובה, חשבתי אתה מדבר על ההברגה. אעשה זאת, תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...