Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ידני זריז עד 70 אלף ש״ח.

Yerach
שימו לב! השרשור הזה בן 1194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, yulianx כתב:

כן.

אוקיי, אני יעשה בירורים אם אני יוכל לעמוד בזה..

חוץ מרנו קליאו ופיג׳ו 208, יש לכם אולי עוד הצעות או כיוונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט איביזה, סקודה פאביה ופולקסווגן פולו גם זמינות עם גיר ידני.

הבעיה שכולן זמינות רק ברמת הגימור הנמוכה, זה קצת מבאס.

כמה שידוע לי גם כולן מגיעות עם ה-1.0 טורבו של 95 כ"ס ולא 110/115 כ"ס כמו בגרסאות עם ה-DSG.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ולייטה? יש לך ידני עם 1.4 טורבו, 120 או 170 כ"ס.

מאוד מאוד נדירות, יש גם פיאט טיפו האצ'בק ידניות, רק לך תמצא אחת.

לדעתי, כחובב ידניות (וכמי שנוהג כרגע על רכב ידני) - זה חסר טעם. אין יותר כמעט רכבים ידניים בארץ, והגירים האוטומטיים לסוגיהם השתפרו משמעותית והם כבר לא 4 הילוכים מעפנים כמו בפיקנטו. לצערי, יש סיכוי לא רע שהרכב הבא שלי לא יהיה ידני.

• מבאס 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף יש את האיביזה מהדור הקודם (עד סוף 2017) שמגיעה עם גרסת ה110 כ"ס של ה1 ליטר,

ואולי אפילו לאון 1.4 ידנית תכנס בתקציב  .

שני הדגמים מאוד זריזים בהשוואה לפיקנטו.

בשני הדגמים מדובר על רמת גימור fr , אבל הם מגיעים רק בתצורה של 3 דלתות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה אתה יכול להביא קליאו ידנית באחריות במיוחד אם הרחיבו אותה כמו שאני עשיתי בזמנו. לא הייתי קונה איביזה, לדעתי בארץ הגרסה הידנית נחותה מהקליאו, עירומה מאוד מאבזור ולא מאוד מהנה, מה שכן היא יותר פרקטית ומרווחת מאחור בהפרש לא קטן. 

אם בכל זאת אתה יכול להתפשר על הקטע של הדלתות אז 208GTI או לאון FR ידנית זו אחלה אופציה שיהוו קפיצה יפה מעל הקליאו/איביזה/פאביה/סוויפט (אלו בגדול האופציות סופר מיני הידניות מהדגמים ה"פשוטים" יחסית), מצד שני תצטרך להתפשר בשנתון ובעלויות האחזקה. 

אישית אם זה בעיקר חברים שלך/עובדים שיושבים מאחור אז שיסתדרו עם 3 דלתות וישתקו :) הרכב הוא בשבילך קודם כל וזה לא היה עוצר אותי. בסכ"ה מתרגלים לזה וזה ממש לא סיפור, בטח לבנאדם צעיר. 

אם זה עניין של ציוד שאתה מעביר על בסיס קבוע כחלק מהעבודה (אוכל מאמא וקניות בסופר זה לא נחשב ולא מהווה סיבה לטעמי) או משפחה לעתיד אז אני מבין למה זה פחות ריאלי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהחברה מעליי כתבו, 

סיאט לאון 1.4 ידנית 122/125 כוח סוס זה רכב שנותן תמורה רבה לכסף, אוטו זריז, יציב יותר מהפיקנט הנוכחית שלך, יותר מרווח ומניסיון גם מתנהג לא רע.

הערה: בדגמים לפני שנת 2014 ז"א הצורה הישנה מנוע 1.4 הגיע עם 160 כוח סוס למיטב זכרוני, אל תקנה את ה 160.

תקנה רק את ה 122/125 כוח סוס. 

עריכה אחרונה על ידי חולה רכב#1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, yulianx כתב:

הרבה חברים אמרו לי לא להתקרב לקנות קליאו, ולא פיג'ו (צרפתיות). לגבי הדגמים של ה3 דלתות זה לא עניין של נוחות לחברים או משהו כזה, זה כבר עניין שלי שרוצה רכב נורמלי ולא קטן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותם חברים החזיקו בכלל רכב צרפתי מהשנים האחרונות או שהם תקועים עם סטיגמות?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, Yerach כתב:

זה כבר עניין שלי שרוצה רכב נורמלי ולא קטן

אין קשר בכלל למספר הדלתות וגודל הרכב. הלאון בגרסת 3 הדלתות תהיה לך יותר מרווחת וגדולה מכל הקטגוריה של הסופר מיני. 

ה 208GTI היא בגודל ומרווח זהה לרגילה מלבד עניין שלושת הדלתות שממש לא מפריע להתנהלות יומיומית סטנדרטית, אומר לך מניסיון שכל עוד אתה לא בשלב של הקמת משפחה והעמסת ציוד באופן יומיומי זה לא מפריע. 

בקשר למה שחברים שלך אומרים, אין להם מושג, כל דגם לגופו, אם היינו מדברים על קליאו אוטומט הייתי אומר לך שהפעם יצא שהם צדקו, בגלל שזו הגרסה הידנית הם טועים, הרכב אמין מאוד, יש כמה בעלים שלו פה בפורום והמון ברשת (זה הרכב השני הנמכר ביותר באירופה אז לא חסרים כאלה), לא שמעתי בחיים על בעיות מיוחדות וכל מי שהכרתי שיש לו או שהיה לו את הרכב מדווח על אחלה אמינות בדגם הזה. הרכב כבר ותיק מאוד (מ 2012) וצבר המון קילומטרים בשלב הזה ובניגוד לאחיו האוטומט לא היו תביעות ייצוגיות או שערוריות אחרות.

אתה יכול להיות רגוע בקטע הזה, כמובן שכל רכב מחייב בדיקה ותמיד יכולות להיות בעיות, אבל הקליאו הידנית בגדול היא דגם אמין ללא מחלות מיוחדות שצריך לחשוש מהן. 

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי בכול מיני מקומות ומצאתי 2 רכבים שקרצו לי - נמצאתי פולקסווגן פולוgti 2017 במחיר של בערך 75 ( משהו שמבחינתו תקציב הוא ממש על גבול היכולת שלי, שזה סביר), רציתי לשמוע מה דעתכם עליו?

וגם מצאתי כול מיני מחירים נורמליים לדאצ'יה דאסטר, זה כבר באמת לא מיני או משפחתית אלא ממש 'גדילה' אבל לפי מה שאני יודע מדובר יחסית ברכב אמין וקל לתחזוקה, אשמח לשמוע גם מה דעתכם עליו?

לפני 3 שעות, dorsht כתב:

אותם חברים החזיקו בכלל רכב צרפתי מהשנים האחרונות או שהם תקועים עם סטיגמות?

תקועים אם סטיגמות נורא נורא קשות.

לפני שעתיים, Doron_Z כתב:

אין קשר בכלל למספר הדלתות וגודל הרכב. הלאון בגרסת 3 הדלתות תהיה לך יותר מרווחת וגדולה מכל הקטגוריה של הסופר מיני. 

ה 208GTI היא בגודל ומרווח זהה לרגילה מלבד עניין שלושת הדלתות שממש לא מפריע להתנהלות יומיומית סטנדרטית, אומר לך מניסיון שכל עוד אתה לא בשלב של הקמת משפחה והעמסת ציוד באופן יומיומי זה לא מפריע. 

בקשר למה שחברים שלך אומרים, אין להם מושג, כל דגם לגופו, אם היינו מדברים על קליאו אוטומט הייתי אומר לך שהפעם יצא שהם צדקו, בגלל שזו הגרסה הידנית הם טועים, הרכב אמין מאוד, יש כמה בעלים שלו פה בפורום והמון ברשת (זה הרכב השני הנמכר ביותר באירופה אז לא חסרים כאלה), לא שמעתי בחיים על בעיות מיוחדות וכל מי שהכרתי שיש לו או שהיה לו את הרכב מדווח על אחלה אמינות בדגם הזה. הרכב כבר ותיק מאוד (מ 2012) וצבר המון קילומטרים בשלב הזה ובניגוד לאחיו האוטומט לא היו תביעות ייצוגיות או שערוריות אחרות.

אתה יכול להיות רגוע בקטע הזה, כמובן שכל רכב מחייב בדיקה ותמיד יכולות להיות בעיות, אבל הקליאו הידנית בגדול היא דגם אמין ללא מחלות מיוחדות שצריך לחשוש מהן. 

באמת  ה208 היא מרווחת כמו הגרסא הרגילה? אתה בטוח במה שאתה אומר? אם כן אז זה לגמרי משנה את התמונה ..

אני בעצמי מאוד אוהב את הקליאו הידנית, כשממש הוצאתי רישיון קניתי קליאו 94 ששירתה אותי נאמנה משהו כמו 3 שנים לפחות ובאמת הייתי מבסוט ממנה עד הגג ללא תקלות וללא כלום בניגוד מוחלט לכול מה שאמרו לי אז (מלא תקלות חשמל ולא אמינה)..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...