Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ידני זריז עד 70 אלף ש״ח.

Yerach
שימו לב! השרשור הזה בן 1174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אשמח לקבל ייעוץ לקניית רכב.

אז ככה, אני כרגע נוהג על קיה פיקנטו 2015 'ספורט' ידני(!), הרכב אצלי כבר בערך שנתיים, באמת נהנה ממנה והכול אבל מרגיש שהגיע הזמן להתקדם הלאה.

לא מסוגל להתפקס על איזה רכב או איזה דגם ספציפי רוצה, אבל הדבר היחיד שרוצה זה דגם ידני, מחפש רכב לא בגודל של פיקנטו אלא באמת קצת יותר גדול שיוכל קצת להכיל את כול הזבל שיש לי באוטו וגם שאני יוכל לנסוע יותר מ3 אנשים בנחת. אני נוסע הרבה, בעיקר מחוץ לעיר אבל גם בתוך.

חשבתי על כיוון של הונדה סיוויק הצורה החדשה (שנת +2017 נראה לי), או על רנו קליאו (שאני ממש אוהב את הדגם), הבעיה היא שלא יודע אם יש דגם ידני, וגם לא יודע כול כך האם שווה או לא מבחינת מחיר וכדומה..

בכול מקרה, אשמח לקצת כיוון פחות או יותר למה אתם חושבים שאני יוכל לקנות ולהיות שמח בו.

תודה רבה ממש למי שיעזור!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קליאו ידנית עם מנוע 0.9 טורבו.
רכב נחמד מאוד, זריז, חסכוני ודי אמין.
אבל עדיין זה סופר מיני ( זאת אומרת, יותר מרווח מפיקנטו ופחות מרווח מאשר סיוויק ). חלק מהבעלים התלוננו על חולשת המזגן ומולטימדיה לא בהמוצלחות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, yulianx כתב:

מה התקציב?

צודק, שחכתי לכתוב אמממ, סביבות ה60-70, אני מעדיף רכב שאני יכול למצוא אותו בסוכנות כי רוצה לקנות את הרכב במימון.

לפני 3 דקות, vladclar כתב:

יש קליאו ידנית עם מנוע 0.9 טורבו.
רכב נחמד מאוד, זריז, חסכוני ודי אמין.
אבל עדיין זה סופר מיני ( זאת אומרת, יותר מרווח מפיקנטו ופחות מרווח מאשר סיוויק ). חלק מהבעלים התלוננו על חולשת המזגן ומולטימדיה לא בהמוצלחות.

ראיתי את כול הנושאין על הרכב, מולטימדיה זה לא משהו שכול כך מפריע לי, ברכב עכשיו יש לי את המקורית של הרכב שזה רדיו ובלוטות' ומסתבר אם זה יופי, לא הצלחתי להבין אבל מכול הנושאים האם הרכב חזק או לא, האם הוא סוחב בעליות, למשל, דברים כאלה... 

אני לא ישקר, אני כן אוהב 'לטחון' את הרכב ולנסוע קצת יותר מהר וקצת יותר 'משוגע' לפעמים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל למתוח לכיוון ה82 יש מבצע ברנו על הקליאו החדשה.

אם לא, גם איביזה אופציה טובה, הרבה ציעים אוהבים אותה. המנוע זריז, מושבים נוחים ותומכים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה ידני(רשמת רק ידני)מניח שאתה חובב הגה?רשמת שאוהב להשתגע קצת... 

ב70 אלף אתה יכל למצוא אחלה 208gti,סתם זורק כיוון למחשבה. 

מחיר התחזוקה שלה יהיה כנראה יותר זול/זהה מלקנות קליאו ידנית חדשה למשל כי ב208gti כבר ספגת את הירידת ערך ראשונית,אז זה מתאזן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Ido12 כתב:

אם אתה רוצה ידני(רשמת רק ידני)מניח שאתה חובב הגה?רשמת שאוהב להשתגע קצת... 

ב70 אלף אתה יכל למצוא אחלה 208gti,סתם זורק כיוון למחשבה. 

מחיר התחזוקה שלה יהיה כנראה יותר זול/זהה מלקנות קליאו ידנית חדשה למשל כי ב208gti כבר ספגת את הירידת ערך ראשונית,אז זה מתאזן. 

זרקת לי עכשיו כיוון מחשבה, תודה רבה!

בדקתי לגביו, מה שמפריע לי זה שהוא 3 דלתות, מעדיף רכב 5 דלתות, כמו שאמרתי אני רוצה לגדול קצת חחח

עריכה אחרונה על ידי Yerach
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהשוואה לפיקנטו שלך, לקליאו 0.9 יש מספיק כוח בכל מצב.
גם ההרגשה בכביש פתוח הרבה יותר טובה מאשר בפיקנטו ( אופי של רכב עירוני ).
אני ממש לא בטוח שהתחזוקה של 208gti תהיה זולה יותר מאשר,קליאו מקבילה. מבחינת הכוח - זה באמת לא כוחות ( רנו מול פיג'ו ג'י ט' אי ).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי היית תחזוקה מול הירידת ערך של רנו חדשה. 

הפגו כבר חטפה ירידת ערך של 50%+-.(שנת 2016)

מול רנו חדשה שתחטוף חזק בשנתיים הראשונות שלה על הכביש כמו כל רכב חדש,במיוחד שזה רנו ולא מאזדה/הונדה למשל, 

כמובן שהתחזוקה של רנו תיהיה זולה יותר,הכוונה הייתה הירידת ערך של הפיגו המשומשת תיהיה יותר איטית מרנו חדשה ואז זה יתאזן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים לקנות רנו חדשה ב 82 אלף₪ ולספוג ירידת ערך של רכב חדש. אני אוהב להשוות תפוחים לתפוחים - רנו בת שנתיים - שלוש אחרי ירידת ערך ראשונית אופציה ראוייה. אולי גם לא צריך להשתמש בכל התקציב ( בטח לא למתוח אותו ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור. ועדיין...
בדגם החדש מה שמושך זה המנוע 1.33 המשותף עם דילמר ( מרצדס),
אבל ניתן לקבל אותו רק בדגם האוטומטי ( רובוטי ) ובמחיר הרבה יותר גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אך גם הידנית הנוכחית עדיפה מהקודמת.

בטיחות ומערכות בטיחות, נוחות ( הבדל גדול).

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אחריות..
אבל זה כבר עניין של חשבון בנק של השואל. כי מדובר ב 20% חריגה מהתקציב, כאשר את הדגם הקודם משומש ניתן לרכוש בתוספת לא גדולה למכירת פיקנטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, yulianx כתב:

נכון, אך גם הידנית הנוכחית עדיפה מהקודמת.

בטיחות ומערכות בטיחות, נוחות ( הבדל גדול

ידנית נוכחית אתה מתכוון לחדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...