Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש מחליפה למיצובישי לנסר 2010 - האם לנסר? סובארו אימפרזה? או בכלל טויוטה יאריס? תקציב של עד 50 אש"ח.

משפחתית
שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

אחרי 8.5 שנים (ו- 160,000 ק"מ) עם המיצובישי לנסר 1.5 בעלת רבע מיליון ק"מ שלי - הגיע הזמן למחליפה.

הסיבה - רוצה למכור את הרכב לפני שיילך לעולמו, כדי שאקבל ממנו משהו.

הרכב הוא רכב שני במשפחה (יש מיניוואן), אך כל עוד לא כל הילדים מצטרפים נוסעים ברכב הזה. ממוצע שנתית: כ- 20-25 אלף ק"מ.

הרכב משמש לנסיעה יומיומית לעבודה (כ- 50 ק"מ לצד) בכבישים בינעירוניים, לבד בד"כ.

הלנסר הנוכחית אצלי זמן רב, ולא רואה סיבה שהחדש לא יהיה שנים רבות עד הזדקנותו המכובדת, כמו הלנסר הנוכחית. קיצר - קניית רכב לטווח ארוך.

הדרישות מהרכב בעיקר פונקציונליות - שייקח ממקום למקום במינימום תקלות, חסכן יחסית בשל הנסועה השנתית. ואולי בגלל דעה קדומה - שיהיה יפני.

אני מאוד מרוצה מהמיצובישי שלי (0 תקלות).

2 אופציות מרכזיות בפניי:

הראשונה, אני הולך לקבל טויוטה יאריס 2013 שמורה מבן משפחה. האופציה הראשונה זה להישאר איתה. אמור להיות רכב אמין וחסכן. העניין הוא שרוב הנסיעות הן בינעירוניות, ותוהה לעצמי אם זה הכלי תחבורה האידיאלי לנסיעות כאלו. טרם נסעתי עליו מספר פעמים כדי להיווכח בעצמי.

השניה, למכור את היאריס שאקבל ואת הלנסר הנוכחית (בהערכה - אמור לקבל עליהן כ- 45 אש"ח) ולקנות במקום רכב אחר וגדול יותר. הרציונל - במחיר הזה אני מקבל רכב חדש יותר משנתון מתקדם, שיכול להיות נוח וגדול יותר ומרגיש בטיחותי יותר. כדי שאוכל לעשות זאת אצטרך למצוא רכב עם מחירון נמוך.

אם אני עושה זאת, האופציות שראיתי שיכולות להתאים: לקנות לנסר חדשה יותר (1.6); לנסר ספורטבק (1.8); לקנות סובארו אימפרזה (מניח שעד 2016, אם ארצה מהדגם החדש של 2017 אצטרך להגדיל תקציב).

מה עמדתכם?

כדאי להישאר עם רכב קטן וקצת ישן יותר (יאריס?)

או למכור ולקנות רכב אחר כדי להשיג באותו כסף רכב משנתון גבוה יותר?

אם כן, לנסר ואימפרזה אילו הדגמים המומלצים? או שדילגתי על משפחתיות יפניות נוספות?

תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס אמינה להפליא ובתחזוקה סטנדרטית יכולה להגיע למאות אלפי ק"מ ללא בעיות,

היא זריזה חסכונית להפליא ולזוג אפילו עם 2 ילדים אפשר להתנייד איתה בקלות לכל מקום.

אני הייתי ממתין מקבל את היאריס ובמידה והיא שומרה וטובה נשאר איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס לא מצטיינת בנוחות, המושבים מהפחות טובים שהיו אז, נוחות נסיעה קשיחה, רעשי רוח חודרים לתא הנוסעים והמנוע רועש (ב2013 זה 1.3 אנמי)' אבזור נוחות כמעט ולא קיים.

היתרונות שלה זה אמינות טובה יחסית וחסכון בדלק וסחירות טובה. 

היתרון ביאריס זה שאתה מקבל אותה ורק צריך לעשות לה יישור קו.

ממליץ לנסות אותה בעצמך בבין עירוני לראות אם זה משהו שאתה יכול לחיות איתו על בסיס קבוע. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...