Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

להמנע מהתקהלויות זה, בין השאר, להמנע ממופעים וחתונות, במיוחד כאלה שבמקומות סגורים או שצפופים.

אז כמו שאמרתי מי שחושש מזה שלא יגיע

המספרים בשטח מראים אחרת

חכה שתראה את פורים ועצמאות הקרובים

תבין כמה שזה לא מעניין כבר אף אחד

כמובן שאם הייתי בן 90 לא היה לי מה לחפש במופע ענק וצפוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורים זה עוד שבועיים, יום העצמאות עוד 3 חודשים - זמן מספק כדי שהדינמיקה של המגיפה תשתנה - לכאן או לכאן. בינתיים הירידה המובטחת לא כל כך מופיעה בשטח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון גרוע 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, sperial כתב:

לשים מש\סיכה? אולי מסיכת ברווז. מסיכה שאינה N95 (או מקבילה) לא מגנה עליך.

להמנע מהתקהלויות זה, בין השאר, להמנע ממופעים וחתונות, במיוחד כאלה שבמקומות סגורים או שצפופים.

שלשום פורם שקופות החולים מחסנות כל אחד מעל גיל 18, כי משהב"ר התיר חיסון "כל מי שבסיכון" - כולל בשל עיסוקו. בני הסטודנט החליט שגם להיות סטודנט זה סיכון גבוה - בגלל התנהגות הסטודנטים האחרים. נראה האם הוא יחליט להתחסן, כי בפעם הקודמת היה די חולה איזה יומיים אחרי החיסון.

נכון להיום נראה לי מיותר לקפוץ ולקבל את המנה הרביעית ,  מילא היו מציעים את המנה לפני חודש , סביר להניח שהייתי קופץ ועומד בתור.
אבל עכשיו, החיסון לא ממש עוזר מול האומיקרון, פייזר עוד מעט תוציא את החיסון המעודכן לאומיקרון.
גם ככה הגל הזה בדעיכה ואם (דגש על האם) יהיה עוד גל סביר להניח שהוא יהיה גרסה של אומיקרון ולא גרסה של הדתלא.

לכן לדעתי בשלב הזה מיותר לרוץ למנה רביעית.

אנחנו כבר מעל שנתיים  ועדיין לא יצא לי לעשות בדיקת PCR או בדיקת אנטיגן. 
האם יכול להיות שאני בין הבודדים בארץ שעדיין לא עשה בדיקת קורונה כלשהי ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונה לחוכמת ההמונים כאן - מכל המשופעים/קורוניסטיים שבקהל, האם אחד מכם חווה כאבי גרון קטטוניים שהחלו מיום הופעת התסמינים ונמשכו 7 ימים או יותר לאחר מכן, ללא צורך באנטיביוטיקה?

בתור מישהו שבקושי חווה דלקות גרון בחייו וברביעי האחרון בלילה היה שבר כלי (ברמה של ריתוק למיטה שנמשך שתי יממות), כאבי הגרון הם די הדבר היחיד שנותר מכל הבלאגן וקצת תמוה לי שזה נמשך כ"כ הרבה ימים ללא שום שינוי. ראיתי אתמול רופא משפחה שאבחן אדמומיות קלה בגרון והיה חמוש במתלמדת שהקשיבה לריאות - שניהם לא התרגשו ומבחינתם מרבית הסיכויים שמדובר ב side effects של שפעת עונתית רגילה וחיזלשו אותי הביתה.

כל מה שנוסה עד כה נראה שלא משפיע - משקאות רותחים, משקאות קפואים, מרקים רותחים... שתיית לימון סחוט as is, ג'ינג'ר... אפילו סטרפסילס הם כמו כוסות רוח למת. חום גוף מזה כבר היום השלישי שבקושי מגרד את ה 37 מעלות כך שאנגינה/סטרפטוקוסקוס זה ככל הנראה לא. אבל, כל בליעה היא סבל בל יתואר.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, korola כתב:

אנחנו כבר מעל שנתיים  ועדיין לא יצא לי לעשות בדיקת PCR או בדיקת אנטיגן. 
האם יכול להיות שאני בין הבודדים בארץ שעדיין לא עשה בדיקת קורונה כלשהי ? 

אתה כל היום בבונקר יום הדין שלך דואג להאכיל את הארנבות וגם כשאתה יוצא לחצר לשחוט היא מוקפת בחומה.

• רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משטח גרון שאפשר לעשות לבד. קונים בקופת ועושים. לא בטוח אם צריך מרשם. כמו אנטיגן בערך. 

לא התנפחו בלוטות ושקדים? יש לך שקדים?

כי EBV מחלת נשיקה בגיל שהוא לא ילדים זה לא צחוק.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ALÞћÃ כתב:

פונה לחוכמת ההמונים כאן - מכל המשופעים/קורוניסטיים שבקהל, האם אחד מכם חווה כאבי גרון קטטוניים שהחלו מיום הופעת התסמינים ונמשכו 7 ימים או יותר לאחר מכן, ללא צורך באנטיביוטיקה?

בתור מישהו שבקושי חווה דלקות גרון בחייו וברביעי האחרון בלילה היה שבר כלי (ברמה של ריתוק למיטה שנמשך שתי יממות), כאבי הגרון הם די הדבר היחיד שנותר מכל הבלאגן וקצת תמוה לי שזה נמשך כ"כ הרבה ימים ללא שום שינוי. ראיתי אתמול רופא משפחה שאבחן אדמומיות קלה בגרון והיה חמוש במתלמדת שהקשיבה לריאות - שניהם לא התרגשו ומבחינתם מרבית הסיכויים שמדובר ב side effects של שפעת עונתית רגילה וחיזלשו אותי הביתה.

כל מה שנוסה עד כה נראה שלא משפיע - משקאות רותחים, משקאות קפואים, מרקים רותחים... שתיית לימון סחוט as is, ג'ינג'ר... אפילו סטרפסילס הם כמו כוסות רוח למת. כל בליעה היא סבל בל יתואר.

כן. 4 ימים של סבל. ולפני 3 שנים היתה לי דלקת גרון חריפה שנמשכה כמעט שבועיים (אשכרה שמרתי שקית בהישג יד שאוכל לירוק אליה כי לא הייתי מסוגל לבלוע). זו המחלה הכי נוראית שאי פעם עברתי.

שום דבר לא באמת עוזר, זה עובר לבד. הדבר היחיד שאיכשהו כן עוזר לכאב הם משככי כאבים שהם גם נוגדי דלקת (איבופרופן שזה אדוויל), לך תקנה לך כמה כאלה (יש בסופרפארם של לייף שעולים שליש מאדוויל ואותו חומר, כאמור איבופרופן) ותקח כל 3-4 שעות. יכול לקנות על הדרך גם כדורי מציצה קלירוצין (מותג של סופרפארם, זה בעצם 100% כמו למוסין אבל יותר זול) שגם בו יש בו חומרים נוגדי דלקת וחומר מאלחש, אפשר לקחת אפילו כל שעה. תהיה חזק והחלמה מהירה, יודע מה עברת

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, KipodYam כתב:

יש משטח גרון שאפשר לעשות לבד. קונים בקופת ועושים. לא בטוח אם צריך מרשם. כמו אנטיגן בערך. 

תודה רבה, כן - חושב לבצע בדיקה שכזו בעצמי.
יש שקדים, לא התנפחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, sperial כתב:

פורים זה עוד שבועיים, יום העצמאות עוד 3 חודשים - זמן מספק כדי שהדינמיקה של המגיפה תשתנה - לכאן או לכאן. בינתיים הירידה המובטחת לא כל כך מופיעה בשטח.

למה אתה מסרב להבין שגם אם  המצב ימשיך ככה הכל ישאר פתוח ?

לפני 32 דקות, farkash7 כתב:

יש לי מנטליות של בן 90 אם ככה.

אני בטוח שיש עוד כמוך

אבל מבחינת רוב הציבור חזרו לשיגרה והכל מתנהל כרגיל

רוצים ללכת למסעדה הולכים

רוצים ללכת לקולנוע הולכים

רוצים לטוס, טסים

לפני 36 דקות, sperial כתב:

אן. בינתיים הירידה המובטחת לא כל כך מופיעה בשטח.

דווקא כן

כבר כמה ימים יש  20,000 פחות מאומתים מהיום המקביל בשבוע שלפני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, ALÞћÃ כתב:

כל מה שנוסה עד כה נראה שלא משפיע - משקאות רותחים, משקאות קפואים, מרקים רותחים... שתיית לימון סחוט as is, ג'ינג'ר... 

נסה וודקה או ערק עם דבש ולימון, אופציונלית בצל.

אם לא עובד, חזור על הפעולה עם אלכוהול 96%.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הכאב שיש לו הוא לא יהיה מסוגל לבלוע את זה. זה ישרוף ברמה של התאבדות

אתה יכול לנסות לכתוש שום, לשים במים חמימים, לערבב ואז לגרגר ולבלוע. פעם קודמת עשיתי את זה אחרי שבוע וחצי כlast resort ובאותו לילה הכאב כמעט נעלם לגמרי, אבל אני די בטוח שזה היה פשוט תזמון מוצלח ושזה היה קורה גם בלי השום

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, sperial כתב:

אתה פשוט לא תדע מה לעשות עם עצמך יותר כשלא תהייה קורונה אה?

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, KipodYam כתב:

זה הדבר הכי כואב שהיה לי אי פעם בחיים. היה לי שנה שעברה ebv. 

וזה בהשוואה ליד מרוסקת מתאונת סקי, הסתובבתי שלושה ימים חמוש באקמול בלבד. זה היה מצחיק מול מחלת הנשיקה. 

לפני 23 דקות, Blaz00r כתב:

כן. 4 ימים של סבל. ולפני 3 שנים היתה לי דלקת גרון חריפה שנמשכה כמעט שבועיים (אשכרה שמרתי שקית בהישג יד שאוכל לירוק אליה כי לא הייתי מסוגל לבלוע). זו המחלה הכי נוראית שאי פעם עברתי.

שום דבר לא באמת עוזר, זה עובר לבד. הדבר היחיד שאיכשהו כן עוזר לכאב הם משככי כאבים שהם גם נוגדי דלקת (איבופרופן שזה אדוויל), לך תקנה לך כמה כאלה (יש בסופרפארם של לייף שעולים שליש מאדוויל ואותו חומר, כאמור איבופרופן) ותקח כל 3-4 שעות. יכול לקנות על הדרך גם כדורי מציצה קלירוצין (מותג של סופרפארם, זה בעצם 100% כמו למוסין אבל יותר זול) שגם בו יש בו חומרים נוגדי דלקת וחומר מאלחש, אפשר לקחת אפילו כל שעה. תהיה חזק והחלמה מהירה, יודע מה עברת

איבופרופן לוקחים לפי ההוראות 3-4 פעמים ביום, אי אפשר להתמיד כל 3-4 שעות. 

אפשר לגוון, פעם אקמול, פעם איבופרופן ופעם אופטלגין. 

אפשר להוסיף גם למיסיל יש שם לידוקאין שעוזר לזמן מה. 

אבל אם רוצים לאכול, שעה אחרי איבופרופן. מוריד דלקת. 

אם זה גם לא מספיק, אפשר לשלב איבופרופן ואקמול יחד. די חזק. 

רק לשים לב לא לחרוג ממינון יומי מומלץ של כל אחד בנפרד עם הסלט הזה. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...