Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

סמס מעכשיו... אני תוהה אם זה אלי כי הלכתי לעשות pcr עי תור מוזמן בכללית?

הם לא חוסמים את ההזמנה.

לדעתי האישית, כל אחד הוא בקבוצת סיכון עבור וירוס סיני מהונדס שהסינים בפאניקה ממנו.

מעבר לכך, בגלל שיש בלאגן שלם סביב לקיחת האנטיגן המוסדי,  שונות גבוהה בביצוע הבדיקה, בעיות בהקלדת התוצאות, דעתי האישית שיש להמנע מכך במידת האפשר. אלא אם כן אתם בטוחים שאתם צריכים לצאת חיוביים וקיבלתי תוצאה כזאת גם באנטיגן מפוקח. 

''שלום,
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, בדיקות PCR לקורונה ינתנו בכללית לבני 60 ומעלה ולקבוצות בסיכון בלבד. 
מטופלים שאינם בקבוצות אלו מוזמנים לבצע, במידת הצורך, בדיקות אנטיגן במתחמים הייעודיים.
בברכת בריאות שלמה, 
כללית''

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Nemesis כתב:

איבופרופן לוקחים לפי ההוראות 3-4 פעמים ביום, אי אפשר להתמיד כל 3-4 שעות. 

אפשר לגוון, פעם אקמול, פעם איבופרופן ופעם אופטלגין. 

אפשר להוסיף גם למיסיל יש שם לידוקאין שעוזר לזמן מה. 

אבל אם רוצים לאכול, שעה אחרי איבופרופן. מוריד דלקת. 

אם זה גם לא מספיק, אפשר לשלב איבופרופן ואקמול יחד. די חזק. 

רק לשים לב לא לחרוג ממינון יומי מומלץ של כל אחד בנפרד עם הסלט הזה. 

נכון, 3-4 פעמים ביום, לא כל 3-4 שעות 🙂 בכל מקרה תמיד לקרוא את העלון של התרופה לפני

מה שאני עשיתי זה בלילה לקחתי אקמול אף & שיעול שנועד ללילה (או דקסמקול קולד או אחד מאלה). באמצע הלילה קם מכאבים, לוקח איבופרופן 400 מ"ג או 30 טיפות אופטלגין בשביל שאוכל להמשיך לישון. יום למחרת עוד כדור איבופרופן 200 מ"ג בסביבות 12 בצהריים, עוד איבופרופן 200 בסביבות שעה 6, וכתלות בכאב עוד אחד בין לבין לפני השינה, וחוזר חלילה. וכמובן קלירוצין בין לבין (לא ביחד עם הכדור לשיכוך כאבים, בשביל להגדיל את הטווח של השיכוך). אכן אופרציה נוראית

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Transporter כתב:

למה אתה מסרב להבין שגם אם  המצב ימשיך ככה הכל ישאר פתוח ?

כי בניגוד אליך, אני לא נביא. עוד לא נגמר ה-BA1 ויש BA2, לך תדע האם בעוד 3 חודשים הכל ירגע או שיהיה איזה מוטנט שמדבק כמו BA2 וקטלני כמו ווהאן לפני שנתיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, Transporter כתב:

אני בטוח שיש עוד כמוך

אבל מבחינת רוב הציבור חזרו לשיגרה והכל מתנהל כרגיל

רוצים ללכת למסעדה הולכים

רוצים ללכת לקולנוע הולכים

רוצים לטוס, טסים

זה לא בגלל הקורונה המנטליות שלי.
הקורונה כבר מזמן מעניינת לי את העכוז.

הילד חזר לגן היום. לאחר שבוע+ של בידוד אני לא מבין איך בכל העולם סגרו ילדים חודשים בבית ויש עוד כל מני חרדתיים שתומכים במגבלות על ילדים.
הילד בשבוע+ הזה בוודאות עבר שינוי התנהגות לרעה, הוא חזר היום מהגן מאושר, חזר לעצמו, ילד ישן-חדש. קיבל שם חתיכת ריסטרט.
זה כולה ילד בן שנה וחצי ואפשר היה לראות כמה רע היה לו בלי השיגרה שהוא אוהב ומכיר.

פימס שמימס. מעניין את העכוז. הילדים משתגעים בבית.
מקווה מאוד שסיימנו עם השטויות האלו.

לפני 2 דקות, sperial כתב:

כי בניגוד אליך, אני לא נביא. עוד לא נגמר ה-BA1 ויש BA2, לך תדע האם בעוד 3 חודשים הכל ירגע או שיהיה איזה מוטנט שמדבק כמו BA2 וקטלני כמו ווהאן לפני שנתיים.

תקן אותי אם אני טועה, אבל נגיף מדבק מאוד הוא בדרך כלל לא קטלני, להפך.
האבולוציה של הנגיף כנראה מכתיבה את זה... ככה יש לו סיכוי לשגשג, להדביק המון, אבל לא להרוג את הנשאים שלו.
מן טריידאוף של אמא טבע שדואגת שישארו חיים בעולם ע"י דילול אוכלוסיה, ואז חיסון אוכלוסיה ע"י מוטנט חביב.
בדרך כלל אבולוציה הולכת קדימה ולא אחורה, אז אפשר בסבירות כמעט ודאית לומר שאם יהיה עוד נגיף מדבק מאוד הוא יהיה יותר מדבק מהאומיקרון, אבל פחות קטלני, ולא יותר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ALÞћÃ כתב:

מכל המשופעים/קורוניסטיים שבקהל, האם אחד מכם חווה כאבי גרון קטטוניים שהחלו מיום הופעת התסמינים ונמשכו 7 ימים או יותר לאחר מכן, ללא צורך באנטיביוטיקה?

גם לי יש קטע כזה, אפילו שיתפתי פה. אני עדיין משתעל למרת שהביאו לי מווקס, עזר לי אבל לא פתר מאה אחוז את הבעיה. 

למסין עזר מאוד לעומת סטרפסילס. אני מתכוון במהלך שבוע הקרוב להתחסן וגם לבקר את הרופא משפחה שוב על מנת לדסקס בעניין הגרון והמשך טיפול. 

ליתר ביטחון, לך תעשה PCR (כן אני יודע שזה יכול להיות כבר לא רלוונטי)

לפני 40 דקות, vadim6385 כתב:

נסה וודקה או ערק עם דבש ולימון, אופציונלית בצל.

תצחקו כמה שאתם רוצים אבל זה הדבר הראשון שאני בדרך כלל עושה אם יש בגרון איזה וירוס "קליל" על מנת לפסול על הדרך. בדרך כלל שוט ערק\וודקה\ויסקי, סוגר את העניין. 

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@farkash7 אתה לא יכול לנבא איך נגיף יתנהג. אפילו נגיף ה-SARS, או האבולה שהיו סופר קטלניים ולמעשה כיבו את עצמום הצליחו לגרום תקופת מה של בהלה קשה וסגירה של כמה אזורים. ובתקופה שהם פעילים, אפילו אם היא קצרה, הם מצריכים אמצעים חריפים מאד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, KipodYam כתב:

שלום,
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, בדיקות PCR לקורונה ינתנו בכללית לבני 60 ומעלה ולקבוצות בסיכון בלבד. 
מטופלים שאינם בקבוצות אלו מוזמנים לבצע, במידת הצורך, בדיקות אנטיגן במתחמים הייעודיים.
בברכת בריאות שלמה, 
כללית

נטו נועד להפחיד אותנו מלעשות שימוש בבדיקת PCR. כמו שקורולה כותב נועד להשטיח את העקומה על ידי חולים שמסתובבים בחוץ.

לא להקשיב להודעות הללו וללכת לעשות PCR אם אתם רוצים בכך. 

כל עוד אני לא רואה שחוסמים אנשים שמתחת לגיל 60 מעשיית בדיקת קורונה אז אין שום בעיה לעשות כזו בדיקה. בייחוד בתקופה שכזו. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, sperial כתב:

@farkash7 אתה לא יכול לנבא איך נגיף יתנהג. אפילו נגיף ה-SARS, או האבולה שהיו סופר קטלניים ולמעשה כיבו את עצמום הצליחו לגרום תקופת מה של בהלה קשה וסגירה של כמה אזורים. ובתקופה שהם פעילים, אפילו אם היא קצרה, הם מצריכים אמצעים חריפים מאד.

בדיוק, נגיפיפים סופר קטלניים לרוב לא נשארים הרבה זמן בחיים... בגלל זה לנגיפים פחות קטלניים ומדבקים יש סיכוי גבוה יותר לשרוד -> סיכוי גבוה שאבולוציה של אחד כזה תמשיך את אותה מגמה.
אני לא מנבא אני משער. לשער מותר לי בטח על סמך טיעונים הגיוניים. זה מה שעושים מדענים (לא שאני מדען כולה טרול בפורום). אני יכול לשער שלתחזית האופטימית שלי יש סבירות גבוהה יותר מהתחזית הפסימית שהצגת.
זה גם מה שעשו מי שיצאו בהצהרות שהאומיקרון כנראה סיים את המגפה, והם לא טרול בפורום רכב, הם מדענים ואנשי מקצוע די בכירים...

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו חושב שאוכלוסייה של 9 מיליארד איש תמשיך לאפשר לקבוצת פוליטיקאים חרדתיים לכלוא אותם בבתים יום ולילה על ידי כוחות שיטור, במשך שנים, בגלל נגיף שגורם לצינון אז כנראה יש לו בעיה תפיסתית בהבנה של מה שמייצר את האיזון בין שלטון ועם.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, sperial כתב:

זה לא מעניין אתה לא מבין ?

אז יהיה 

גם האומיקרון זה לא הדלתא, מחוסנים נדבקו, חלו, הגיעו למצב קשה

הנה יש 1000 חולים קשים

אתה רואה פה סגר? הגבלות?

אני לא רואה

אני רואה אישור לקיום מסיבות ענק בחללים סגורים למעלה מ-10,000 איש וביום העצמאות פי 3 מזה

אתה חייב לשנות תקליט

מה שהיה ב 2020 לא יחזור גם אם נגיע ל 2000 חולים קשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@farkash7 יש משהו ממש לא טריויאלי: הנגיף אינו יצור תבוני, ובאבולוציה אין הגיון! מדובר בתהליך אקראי, כך שבהחלט יתכן שייווצר זן מסוכן שאולי לא יתקיים הרבה זמן, אבל בתקופה שבה יהיה פעיל יגרום נזקים עצומים, או זן שימצא בדיוק איזו נקודת איזון בין קצב הדבקה לקטלניות, ויחייב את אותם אמצעים שטרנספורטר החליט שעבר זמנם. אף אחד לא יכול לחזות את כיוון ההתפתחות של המגיפה.

טרנספורטר, טווב שאתה אחרי לרמקולים ולא לאנשים. הפרסבפקטיבה שלך כל כך צרה שאתה לא מסוגל להבין שהמהלך יכול להוביל להעלמות המגיפה תוך כמה חודשים, אבל גם לסגירת הכלכלה בדחיפות כי בתי החולים יוצפו.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, korola כתב:

אנחנו כבר מעל שנתיים  ועדיין לא יצא לי לעשות בדיקת PCR או בדיקת אנטיגן. 
האם יכול להיות שאני בין הבודדים בארץ שעדיין לא עשה בדיקת קורונה כלשהי ? 

אתה צוחק..

יש לי קרוב משפחה שמאז שהקורונה הפציעה לחיינו כמעט לא יוצא מהבית, וגם כשהוא יוצא שם 2 מסיכות וכו', בקיצור הבחור לא נחשף מעולם לחולה ואף פעם לא נבדק.

לפני חודש הוא היה צריך לנסוע בדחיפות לחו''ל, תיאם תור לבדיקת קורונה, מגיע למקום מתיישב בעמדה ומפשיל שרוול עד מעל המרפק..

הבודק מסתכל עליו, שואל אותו מה הסיפור עם השרוול?

הבחור עונה לו - בדיקת דם, לא?

עריכה אחרונה על ידי - XM -
  • מצחיק 3

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, sperial כתב:

טרנספורטר, טווב שאתה אחרי לרמקולים ולא לאנשים. הפרסבפקטיבה שלך כל כך צרה שאתה לא מסוגל להבין שהמהלך יכול להוביל להעלמות המגיפה תוך כמה חודשים, אבל גם לסגירת הכלכלה בדחיפות כי בתי החולים יוצפו.

אז יוצפו

ויהיו כמה אנשים שלא אמורים למות ומתו

לא יהיה פה עוד סגר תצא מהסרט הזה

אין מספיק שוטרים כדי לאכוף את הבידודים

שלא לדבר על להשתלט על הפשיעה

אתה באמת חושב ששוב ישימו פה שוטרים שיעמדו בכבישים וישאלו אנשים להם הם נוסעים ? זה לא יקרה

הציבור לא ישתף פעולה

והממשלה לא תעשה את זה כי כבר עכשיו אין לאנשים כסף לתדלק ב 6.80 ולקנות ביסלי ב 7 שקל

אתה חייב לנפץ לעצמך את הבועה הזאת כמה שיותר מהר כי ככל שתמשיך להאמין בה אתה תתבאס יותר כשתגלה שאנחנו רחוקים משם

לא יהיה עוד סגר

לא תהיה מגבלת 100 מטר

לא יסגרו מסעדות לטייק אווי בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...