Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 האצבק 2018

various
שימו לב! השרשור הזה בן 1304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה כל כך עמוק בסטיגמות שלך שאני לא מבזבז את הזמן שלי על זה.

אם כל הרכבים הראו אצלך צריכה שקרוב ל-10 ק"מ לליטר תבדוק אולי הבעיה בין הדוושה למושב

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי, כמה שטויות רשמו פה...
אז קח קצת טיפים ממי שברשותו בדיוק הדגם שאתה שואל לגביו, 2018 רק גימור comfort:
1. ההבדל בין ה- comfort לדגם sport הוא בתצוגה עילית שעולה מעל להגה (נחמד מאוד ונוח בעיניי) אבל יותר חשוב - שיש לה בקרת סטייה מהנתיב.
2. מיכל הדלק הינו בנפח 55 ליטר בלבד
3. להשוות מאזדה 2018 למאזדה 2008... נו שוין, רכב שונה בכל כך הרבה רבדים וטכנלוגיות
4. אין סיכוי לצריכה משולבת של 1:15 כמו שחישבו פה, אבל גם לא 1:9 - כנראה משהו באמצע (לא ביצעתי מדידה מדויקת)

admtaynov13? לא יודע מאיפה אתה מביא את המספרים שלך, את ההשוואות בין שנתונים, את בעיות האמינות (לא רק בשרשור הזה). הם פשוט לא נכונים

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמצחיק זה שאתם באמתצ חושבים שאני משווה בין 2008 ל2018, קצת הומור לא הרג אף אחד.

אני לא עובר את ה3 אלף סלד, הרכב בקושי סוחב למרות ה165 כוח עכבר שלו אבל עדיין ממלא פול נוסע וממלא שוב ועושה את החישוב של כמה נסעתי וכמה ליטרים תדלקתי, וככה בכל הרמות גימור וכל המנועים,

• מעניין 1

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי 1:9 אבל אין ולא הייתה לי שום כוונה לנסיעה חסכונית.

במידת הצורך אני מאיץ בלי לחשב שעקיפה כזו או אחרת תחסוך לי רבע ליטר פה ו-100CC דלק שם.

וכשאני עולה לכביש מהיר אני מאיץ למהירות המתאימה לכביש מהיר בלי לעכב מאחוריי את כל העולם כי אני צריך לעלות לכביש המהיר

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנועים האלה אוהבים סלד גבוהה = צריכת דלק מוגברת, אתה רוצה לחסוך בדלק סע עד 3 אלף טור אתה לא תהיה הכי מהיר אבל גם לא הכי איטי, צריכת דלק זה תלוי מאוד בנסיעה שלך שלי זה מעורב, בכל מקרה זה הצריכה שאני מקבל

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק ברשיון נהיגה כ-15 שנה, עברתי הרבה רכבים, ידניים ואוטומטיים, עם נפחי מנוע צנומים וגדולים, עם ובלי טורבו, ומעולם לא השקעתי מחשבה כמה אני אחסוך בדלק.

אם אני רוצה לחסוך בדלק אני לוקח אוטובוס, אם אני עולה על ההגה אני נוהג כמו שצריך בלי חוקי קקמייקה כמו לא לעבור 3 אלף סל"ד או ללחוץ על המצערת עד 10% מהמהלך וכאלה.

• מצחיק 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחיר משהו בכלל, רכב כבר יד 2 ב 96. 

אח שלי בזמנו קנה מאזדה 3 מ 0 ק״מ אותו שנתון (2018) ב 115 על הכביש,אין מצב שהייתי נותן למשומשת בת שנתיים אחרי 2 ידיים 96.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, various כתב:

די בזבזנית

סביר לחלוטין בהתחשב בנפח המנוע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...