Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלפון מחברת הביטוח לגבי תאונה

שימו לב! השרשור הזה בן 1343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה שולח לו בדואר רשום מכתב עם דרישה לתשלום ההוצאות שלך בתוך זמן סביר, נניח 14 יום. משלם? נגמר הסיפור. לא משלם? מגיש תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות. 

היה לי סיפור כזה לפני מספר שנים, את ההתנהלות מול הפוגע ביצע הביטוח. הפוגע משך ומשך את הסיפור עד שהבין שיש איום בתביעה, באותו רגע הצ'ק שלו נשלח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. תביעות קטנות.

לא צריך לפנות לאף אחד.

אני כבר זקן, :-) אז לא מכיר את האופציה של לעשות את זה מקוון. מניח שקיימת היום.

אתה משלם אגרה, מספר את מה שסיפרת לנו כאן, בשפה יומיומית רהוטה (אף אחד לא מצפה ממך לניסוחים משפטיים) מעלה קצת הוכחות להוצאות והנזקים שהיו לך (קבלות, מכתב מהביטוח על עליית הפרמיה וכו') ומחכה לתאריך הדיון. הצד השני צריך להגיש כתב הגנה. אם לא הגיש, זה פחות טוב. הוא עלול לטעון שלא קיבל את התביעה.צריך לוודא ואפילו לשלם כמה גרושים על מסירה משפטית. 

ושוב- לא צריך אף יועץ בתשלום.

אני בטוח שאם תעלה לפורום את נוסח כתב התביעה, המומחים כאן יחוו עליו דעה לפני שתגיש אותו.

זה לא משפט או. ג'יי סימפסון.

כולה תביעות קטנות 

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על הקטע של מכתב הדרישה. היה לי נוח  מאד שחברת הביטוח טיפלה בו. אם הפוגע יגיב זה גם יחסוך את אגרת בית המשפט, וגם את הזמן שתצטרך להקדיש לביקור בו.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספיראל, למען הסר ספק, כתבתי לפות"ש, לא לך.

הרעיון שלך דווקא מצויין.

פשוט כתבנו יחד, ו"נכנסת" ביני לבין הודעת פות"ש שהתייחסתי אליה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי לכתובת המצויינת הרישיון נהיגה/בביטוח המצולם

הוא לא גר שם כמה שנים 

ככה שמכתב אין לי למי לשלוח

למה חברת הביטוח לא יכולה לעשות את זה אני פשוט לא מבין

על מה אני משלם? לא על דברים כאלה?!

עריכה אחרונה על ידי asmily

Hu: Pioneer Deh-80prs| Amp:Jl Audio Slash 450.4v2| Mono amp: Jl Audio Slash 500.1v2| Comp:Hertz Mille legend1650.3 active| Subwoofer: JlAudio 10w7AE2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כאשר קורה משהו, מבינים האם הסוכן / חברת ביטוח טובים או כדאי לעבור לחברה אחרת..
יש לך סוכן או אתה מתנהל ישירות מול החברה?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום זה מורכב, כי אתה כבר לא מגיע למשרד של הסוכן. יש סוכנויות גדולות כמו וובי, שבעצם מתפקדות, מבחינת המבוטח, כמו חברות ישירות.

פוליביט היא סוכנות, לא חברת ביטוח.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, asmily כתב:

נסעתי לכתובת המצויינת הרישיון נהיגה/בביטוח המצולם

הוא לא גר שם כמה שנים 

ככה שמכתב אין לי למי לשלוח

למה חברת הביטוח לא יכולה לעשות את זה אני פשוט לא מבין

על מה אני משלם? לא על דברים כאלה?!

אין מה לומר.

נפלת על נקניק אמיתי.

כנראה שהתחמקויות מלשלם את חובותיו אינם זרים לו.

הכתובת ברשיון הרכב (שאמור להיות בן פחות משנה...) היא הכתובת הרשומה במשרד הפנים.

כך שגם לחברת הביטוח, ואפילו ברישומים שלמשטרה יש גישה ישירה אליהם דרך מחשב (כלומר ללא הפעלת חוקרים) אין כתובת אחרת.

עובדתית- הבחור קיבל את הרשיון שלו איך שהוא  (ובטח עוד דואר רשמי מהמדינה שכן מעניין אותו).

כך שהוא כן בקשר כלשהוא עם הכתובת הישנה. זה לא "מקרה" שהיא לא עדכנית.

יש דרכים לאתר חולרות כאלה. אבל הן עולות כסף. לא יודע אם שווה להשקיע.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוותר וכנראה אספוג את כל השיט הזה

לא יודע אם יש לי כוח וזמן להתעסקויות מיותרות

תודה בעל זאת לכולם ! 

Hu: Pioneer Deh-80prs| Amp:Jl Audio Slash 450.4v2| Mono amp: Jl Audio Slash 500.1v2| Comp:Hertz Mille legend1650.3 active| Subwoofer: JlAudio 10w7AE2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שולח את המכתב לכתובת הרשומה, מגיש תביעה (גם היא לפי הכתובת הרשומה).

כנראה לא ייקח את המכתב ולא את כתב התביעה, ייקבע תאריך למשפט, מבקש פס"ד בהיעדרו, אולי ייקח עוד דיון, תקבל פס"ד, תעביר אותו לרשות האכיפה והגבייה, גם את המכתב הראשון שלהם הוא לא יקבל, ואז יתחילו הליכי גבייה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, מנסיון כואב לצערי, זה לא עובד.

לא מקבלים פס"ד בהעדר אם לא הוכחת שהנתבע קיבל את כתב התביעה.

אתה צריך להיות מסוגל להוכיח שהנתבע יודע על התביעה נגדו ובוחר להתעלם.

לי היה בזמנו גיס בעסק הזה בדיוק (חקירות פרטיות, מסירות משפטיות) שהתעקש לעשות לי את השירות כטובה, אז לא עלה לי גרוש לאתר ולמסור לחולרה "שלי".

במקרה שצריך לשלם על השירות הזה, העלות שלו לדעתי היא בערך חצי מהתביעה של פות"ש. מה שקצת מוציא את העוקץ מכל העניין.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי בשנים האחרונות השופטים הרבה פחות סלחנים כלפי מי ש"לא מקבל" כתב תביעה וזימוני התייצבות בלי סיבה ממש טובה.

אם הוא נמנע מלשנות את הכתובת הרשומה במשרד הפנים במשך חודש - מילא, במשך שנה כבר לא אוכל.

כמובן שיכולים להיות שופטים לכאן או לכאן, אבל מההתרשמות שלי בבית משפט השלום בת"א זה היה המצב.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...