Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לבטח טלביזיה ?

הרקוליטו
שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 25 דקות, Shmulik_Miata כתב:

אפשר להבין גם את הצד השני. בא לקוח, רצה להתקין לבד, גרם נזק ועכשיו יש לו סיבה טובה לבקש החלפה?

לי אין בעיה שיגיע טכנאי וכל טכנאי לבצע התקנה כי ככה אני מרגיש מכוסה יותר (וגם הם מן הסתם).

בקשר לאחריות על טלוויזיה. אני לפני 5 חודשים רכשתי Q90R בגודל 75" ועשיתי אחריות ל-4 שנים דרך אלקטרוניקס פרו ב-1600 ש"ח. המחיר כלל גם את תושבת ה-ZERO GAP.

אז מדוע חברת סמסונג העולמית מפרסמת על חוברת ההפעלה הוראות להתקנה עצמית? הם לא מפחדים שיבקשו החלפה?

נזק אני יכול לגרום גם אחרי ההתקנה ואז לבקש החלפה, מה ההבדל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, sperial כתב:

@m3x7r3m3 לא היתה שנת 0. 

מלאת 10 שנים לילד מקביל לסוף שנת xxx0, העשור הנוכתי מסתיים בסוף 2020.

הסיבה לטעות היא שילד בן 10 ויום נמצא בתחילת שנתו ה-11 (תואם, נניח, ל-1 בינואר 2021 במניית השנים)  בתאריכים אנחנו סופרים כל יום, בגילים אנו נוטים לעגל כלפי מטה.

השיטה שלפיה עשור מתחיל בתחילת השנה העגולה (נניח מתחילת 2020 עד סוף 2029) שגויה, כיין שלפי שיטה זו ה"עשור" הראשון כלל 9 שנים בלבד, מ-1.1.1 עד 31.12.9.

טעות מא' ועד ת'.

כמובן שהייתה שנת 0, או שאתה חושב שהמפץ הגדול (או בריאת העולם) קרתה ב-1.1.1?

אפשר לקרוא לזה שנת 0, 1- או קוקוריקו, לא רלוונטי.

כאמור היהודים התחילו לספור בערך 3700 שנה קודם לכן, השומרים עוד קודם, גם אז היו שנים.

השיטה שעשור מתחיל בתחילת שנה עגולה זו השיטה היחידה שקיימת, קח עוד דוגמה:

https://he.wikipedia.org/wiki/העשור_השני_של_המאה_ה-21

ציטוט

העשור השני של המאה ה-21 היה העשור אשר החל ב-1 בינואר 2010 והסתיים ב-31 בדצמבר 2019.

אין יותר ברור מזה.

כנ"ל זה נכון לא רק לגבי עשורים אלא גם לגבי מאות, המאה ה-21 התחילה בתחילת שנת 2000, לא תתחיל בשנת 2100.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי די?

זה הקטע שלכם שאתם תופסים פוסטים ומתחילים לז**ן את השכל על משהו שלא קשור בכלל לפוסט ושלא מעניין אף אחד חוץ ממכם כדי להרוס בכוונה את הפוסט?

אם זה כזה נושא שמעניין אתכם ונראה שרק אתכם, אז תדברו בפרטי או שתצרו בשבילו פוסט חדש במקום להיות טרולים מעצבנים.

איפה המנהלים?

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לדבר על מה זה עשור זה לא בסדר, אבל על מכונת כביסה בשרשור של טלוויזיה כן?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא הכנסת לאותה שאלה גם אחריות מורחבת למקררים ואחריות מורחבת לראוטר WIFI.

בקיצור, ככה זה בקארספורום, וככה זה היה מאז שאני זוכר את עצמי פה, לשרשור יש חיים משלו.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, sperial כתב:

תיקון קטן - העשור השני מסתיים בחצות שבסוף 31.12.2020 והעשור השלישי מתחיל באותו זמן (1.1.21 שעה 00:00).

לפני 1 שעה, m3x7r3m3 כתב:

רד מהעץ, אתה טועה, מהתחלה ועד הסוף.

מרתק ככל שיהיה - תמשיכו בפרטי או שתיפגשו לדון על זה אבל תשמרו מרחק בטוח של 2 מטר ומסיכות. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על הרחבה לאחריות ואמרתי לו שכמו שלמכונת הכביסה עשו לי טריק, יש סיכוי שגם לו יש פתרון שימצא אצלם באתר.

באיזה עולם זה לא קשור לעניין האחריות שהוצעה לו?

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yogev20 כתב:

דווקא כן הייתי מציע לך לשמור על האריזה. אני לא זורק אותה רק לאחר כמה חודשים

הסיבה היא שבמידה והמסך תקול למשל, ללא יכולת תיקון, הם יבקשו את האריזה המקורית.

בכל אופן אני שומר כמה חודשים, למרות שזה תופס הרבה מקום במחסן (85")

בשביל להיות רגוע. (להחזיר מסך ללא אריזה זה לא פשוט)

לדעתי אין חובה חוקית כזו, חיפשתי ולא מצאתי.

כשקניתי את מסך ה- LCD הראשון המתקין ביקש לשמור את האריזה וזה התברר כשימושי כשאחרי חודש באו להחליף את המסך (שרות של ח.י., החלפה אחד לאחד במקום).
מאז אני שומר את האריזה לבערך חודש ואח"כ שם במיחזור. הקרטון גם נהיה גדול מטלויזיה לטלויזיה... 

אבל שוב לדעתי אין חובה לשמור. אני מעדיף לשלם יותר ובמקרה של תקלה שיחליפו את המכשיר ולא יקחו לתיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעולם לא מבטח מוצרי חשמל בבית מעבר לאחריות המגיעה עם המוצר. כשמשהו מתקלקל, מתקנים (לבד אם אפשר, או במעבדה) אם זה כלכלי , או מחליפים לחדש. עלות ההחלפה של מה שמתקלקל לחדש יותר קטנה מעלות הביטוח של כלל המוצרים בבית. לאחרונה החלפתי את הטלויזיה בסלון (42" של טושיבה ). שנים חיכיתי שתתקלקל, עד שהתייאשתי ופשוט רכשתי טלויזיה חדשה של מותג סיני (muller)שעובד בסדר גמור ועלה פרוטות בסופר. היום ממש לא כדאי לרכוש טלויזיות יקרות. הטכנולוגיה משתנה בקצב הרבה יותר מהיר מקצב הקלקול של מה שכבר רכשת ואתה תרצה להחליף לפני שהמוצר יתקלקל, גם אם הוא זול וללא שם של מותג יוקרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד שלא כדאי לרכוש טלוויזיה יקרה זה כמו להגיד שלא כדאי לרכוש מכונית יקרה. זה תלוי אם אתה מחפש להגיע מנקודה A לנקודה B, או להנות גם מהדרך. ובקיצור לחלוטין תלוי בדרישות שלך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ArikB

אני בכל אופן מעדיף לשמור את האריזה כמה חודשים ,אולי לא אהיה מרוצה אז אוכל להחליף בחנות

ללא בעיה. להחליף ללא אריזה זה בעיה, במיוחד שאני רוכש מסכים  ממש יקרים.

( מסך לסלון אני קונה את הכי איכותי/יקר/מתקדם שאני יכול)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, robertf כתב:

להגיד שלא כדאי לרכוש טלוויזיה יקרה זה כמו להגיד שלא כדאי לרכוש מכונית יקרה. זה תלוי אם אתה מחפש להגיע מנקודה A לנקודה B, או להנות גם מהדרך. ובקיצור לחלוטין תלוי בדרישות שלך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מכיר את כלל ה 80-20? רוב האנשים יעדיפו לשלם 20% מהמחיר תמורת 80% מהתמורה. אני לא מדבר על אנשים שהכסף לא משחק אצלם תפקיד ומוכנים לשלם כל מחיר תמורת עוד כמה אחוזי הנאה. בוודאי שהיתי מעדיף לנסוע בפרארי ולא בקיה, אבל אני בשום פנים לא מוכן לשלם את המחיר של זה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו גאים בך שאתה לא מוכן לשלם, אבל אתה קבעת מה "כדאי" לא מה סדרי העדיפות שלך. יש אנשים שהם אדישים לאיכות תמונה כמו שיש אנשים שהם אדישים לאיכות סאונד או לטיב האוכל שהם  אוכלים. 

זה בסדר גמור.

אבל למי שרגיש לאיכות הצפייה, בהחלט כדאי לרכוש טלוויזיה יקרה יותר.

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...