Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לבטח טלביזיה ?

הרקוליטו
שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה קטע שלספרדים יש בעיה עם ה-V והם תמיד מחליפים את זה ל-B. רק לא ידעתי שזה גם בכתיבה. יא הרקוליטו 😆

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כמה הטלוויזיה תהיה שווה בטווח של 3-6 שנים מהיום...

כלומר נניח ואתה לא עושה את הביטוח הזה, בעוד 3 שנים ויום הטלוויזיה התפגרה, כמה יעלה לך להחליף לכזו חדשה?

15,200 כנראה לא יעלה, בטח אפילו לא חצי מזה.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתקין עוד אומר לי שבמידה ולא ארכוש עכשיו את האחריות הנוספת וארצה לרכוש בהמשך , האחריות תעלה לי 1800 שח לכל שנה ועלות ביקור טכנאי חד פעמית לוודא שהטלביזיה תקינה .

הטלביזיות היום כל כך לא אמינות שמבקשים סכומים כאלה עבור אחריות ?

אני מבין שאלה לא הטלביזיות סילורה " צ'רנוביל " אבל למה שטלביזיה לא תעבוד שבע שמונה שנים בלי בעיות ?

עושה רושם שעדיף לוותר על האחריות ואם תלך עוד שלוש שנים . אז אחליף .

הם אומרים שהם יתנו את הדגם שיחליף את הדגם שלי באותה עת במידה ולא יהיה ניתן לתקן . לא נראה שעוד שלוש שנים מישהו יסכים לקנות טלביזיה כזאת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נאנו כבר שנה לא עושה בעיות, אבל זה רק שנה.

יש כאן אלמנט של ניחוש, כמה הטלוויזיה כזו (חדשה) או מקבילה לה תעלה עוד 3 שנים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, הרקוליטו כתב:

הטלביזיות היום כל כך לא אמינות שמבקשים סכומים כאלה עבור אחריות ?

אני מבין שאלה לא הטלביזיות סילורה " צ'רנוביל " אבל למה שטלביזיה לא תעבוד שבע שמונה שנים בלי בעיות ?

אין שום סיבה.

במיוחד בתמחור שציינת - לא הייתי שוקל אפילו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוד לאור יום ברצינות, ואל תשקול אפילו.

הטלוויזיות היום אמינות מאוד ולשלם כזה מחיר זה טירוף. מה גם שהמחירים שלהן יורדים כל הזמן.

אגב אני מניח שבמחיר הזה מדובר ב75 אינץ׳?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלוויזיות היום אמינות כמו רנו לא רואה מוסך.
במיוחד הפנלים שהם החלק הכי משמעותי ויקר.
דמיין מצב שאחרי שלוש שנים ויום הולך לך הפנל?
המכשיר הולך לפח.
אלא אם יש לך חמסה בכניסה לבית עליה כתוב ״ לי זה לא יקרה״

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלוויזיות היום אמינות כמו רנו לא רואה מוסך.

במיוחד הפנלים שהם החלק הכי משמעותי ויקר.

דמיין מצב שאחרי שלוש שנים ויום הולך לך הפנל?

המכשיר הולך לפח.

זה לא הניסיון שלי, או של מעגל החברים שלי. יש לי גם חברים שממש מתעסקים בעולם הזה, וגם הם לא היו מסכימים איתך, לפחות לא בכל הקשור למותגים הטובים.

מה גם שאם טלוויזיה תלך סביר שזה יקרה בתקופת האחריות הראשונית בגלל פגם בייצור, או הרבה אחרי שהאחריות תיגמר.

יש רשת כלבו בריטית מוכרת וידועה מאוד בשם ג׳ון לואיס. כל טלוויזיה שתקנה מהם תגיע עם אחריות מורחבת ל5 שנים ללא תוספת מחיר (שנתיים לכל מוצר אלקטרוני אחר), וללא קשר לאחריות יצרן (והם מוכרים את כל מה שיש בשוק בערך מהחברות המוכרות).

הסביר לי פעם מישהו בכיר מההנהלה שם שזה עניין שיווקי שנותן ללקוח שקט נפשי ולהם המחיר זניח כי הטלוויזיות כלכך אמינות

86 אינץ .

צניחת המחירים בתחום מפתיע אותי (לטובה) כל פעם מחדש.

לפני תשע שנים הבאתי מחו״ל את הטלוויזית 55 אינץ׳ הכי יקרה שסמסונג ייצרו אז (עוד לפני 4K) היא עלתה לי 10,000 ש״ח, כאשר בארץ היא עלתה 22,000.

היום על הדגם המקביל אליה עם הרבה הרבה יותר טכנולוגיה (4K QLED) לא תשלם יותר מ4000-5000 ש״ח.

את הLG OLED 65 שלי רכשתי לפני שנתיים וחצי בכ13,000 ש״ח אחרי הנחות (מחירון היה כ16,000).

היום על הדגם החדש תשלם כ7500-8000 ש״ח.

עוד סיבה לא להוציא כזה סכום גדול על הרחבת אחריות. תחשוב איפה המחירים יהיו בעוד 3-4 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...