Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגירה - שומרים ציוד ישן או לא? (פיצול משרשור)

sperial
שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 34 דקות, BloodFist כתב:

אגרן כפייתי emoji51.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

ראית פעם בית של אגרן כפייתי? אני לא מדבר על הזקנים המסכנים שמקבלים פרסום בעיתונות, אלא אנשים בשיא כוחם.

אני חוזר, מה שאני לא משליך - ואם תרצו לומר אוגר אקבל זאת - הוא ציוד עם צפי לשימוש בטווח שמבחינתי נראה לעין.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי כמה וכמה...

(לא רוצה לספר לכם כמה מכולות של 9 קוב צריך בשביל לפנות דבר כזה אחרי ה check out).

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי שכנה כזו. אי אפשר היה להכנס לבית שלהם רק בגלל ארגזי הקרטון הריקים שהיו פזורים בכל מקום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמי הדגול וחמותי היקרה "אגרו" שנים על גבי שנים, כשהתחתנו מלבד מקרר ושולחן מחשב לא היינו צריכים להוציא שקל על ריהוט הבית/מטבח.

זה נתן לנו "אוויר" מבחינה כלכלית וחסך המון זמן וכאב ראש.

כל עוד זה במחסן ולא בבית אני לא רואה סיבה למה לא.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור רווק צעיר, הייתי מאוד שמח לקבל סחורה איכותית בחינם.

אני מכיר גם זוגות נשואים שהיו מאוד שמחים לקבל. 

לא הכל חייב להיות חדש, ולא כולם רוצים או מעוניינים לקנות חדש.

אני לא מבין מה הכעס או הטינה כלפי משתמשים אחרים... 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסרב לקחת כלים גם אם הם שכבו ללא שימוש עשרים שנים בבית של אמא שלי.

אם חסר לי משהו - אני פשוט קונה חדש, כזה שמתאים לי וגם אישתי רוצה. 

להיות בבית עם כלים ישנים שחמותי שמרה לי 20 שנה בבוידעם - ויתרתי. 

אבל כאמור - כל אחד עם הגישה שלו, וכל גישה היא בסדר. 

• רעיון טוב! 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, אסטון מרטין כתב:

חמי הדגול וחמותי היקרה "אגרו" שנים על גבי שנים, כשהתחתנו מלבד מקרר ושולחן מחשב לא היינו צריכים להוציא שקל על ריהוט הבית/מטבח.

זה נתן לנו "אוויר" מבחינה כלכלית וחסך המון זמן וכאב ראש.

כל עוד זה במחסן ולא בבית אני לא רואה סיבה למה לא.

גם חמי אגר בכמויות. כשנפטר הוצאנו כמויות אדירות של סרוויסים, סירים ומכשירי חשמל בני 40 באריזה המקורית שהלכו לתרומה.

היום זוג צעיר בכמה מאות שקלים מארגן לעצמו את מה שצריך להתחלה ועם השנים צובר את מה שמתאים לו לטעמו ולצרכיו.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלל הזה מתאים לבגדים, אבל יש הרבה ציוד שכדאי לשמור גם לטווח ארוך.  למשל, עוד לא הגעת לשלב שבו אתה מתכנן את משק הבית של הבנות שלך.

חלק גדול מהציוד במחסן שלי מיועד לדור הבא. למשל, יש לי מספיק סירים כדי לצייד 3 מטבחים של משפחות צעירות, חלקם עדיין חדשים באריזה (התקבלו כמתנות) שיצאו משימוש כאשר עברתי מגז לאינדוקציה. כיוון שאני צופה יציאה של לפחות 2 בנים לעצמאות בשנים הקרובות הציוד הזה יחסוך להם אלפי שקלים. או, משחקים איכותיים שישמשו את הדור הבא. או כלי עבודה שיעברו אתם.
תראה,
אתה בונה פה מגדלים ומניח הנחות שלא בטוח שיתממשו. אישתי לא מוכנה להכניס הביתה סירים שהם נונסטיק (טפלון וכו). הכל נירוסטה. אצל ההורים שלי בדיוק ההפך. אצלך עברת לאנידוקציה. אולי גם הם ירצו אינדוקציה?

ולפותח השרשור, אני גר בראשון בדירת 4 חדרים. יש לנו כרגע ילד אחד ואצלנו זה לא נובע ממחסור של מקום. לפי התחושה הסוביקטיבית שלי (אולי אני צודק ואולי לא) ערך הנכס שאני גר בו כרגע נמצא בנקודת מקסימום (גם כי אחרי שיפוץ וגם כי הבניין כרגע אחרי תמא אז הכל נראה חדש). אז העובדה הזאת ביחד עם סכום כסף שהגיע לידיי גרם לי לבדוק ולחפש אופציות באזור.
במחירים שציינת אמנם יהיה אפשר למצוא בית פרטי אבל הגינה תהיה מצומצמת מאוד או שיהיה מדובר על בית ישן מאוד. אני כבר הייתי מעדיף דירה עם מרפסת גדולה או עם גג.

אנחנו כרגע שוקלים אופציה של מעבר לגן יבנה (כן רוצים בית פרטי עם חצר ושם יש יותר אופציות).

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.7.2020 בשעה 00:19, avargel כתב:

לא, זה לא "גלש" כרגיל לשולים, "מישהו" מאוד ספציפי שנוהג פעם אחר פעם להגליש אין ספור שירשורים אל עבר מחוזות ה"בובע מייעשה" שלו, ומספר סיפורים משעממים על ההחלטות החשובות בחייו כמו למשל להחליף מקרר כל 10 שנים גם אם הוא תקין, שמירת סירי סולתם לנכדים, הרגלי הלמידה המשובחים של יוצאי חלציו (הם מסכמים שיעורים עם מחברת ועט, אז כדאי לכולכם גם לנהוג כך)

די, יאלה, שחרר

לא חייבים להדחף לכל שרשור

אם יש שאלה שאין לך תשובה ישירה עליה, ברורה וחד משמעית, תחסוך מאיתנו בבקשה את הטרחנות הזאת. הבחירות האישיות שלך טובות ומצוינות עבורך בלבד. כל השאר לא רלוונטי.

הנה אני אישית למשל, כשאני בא לענות תשובה בפורום, אז אשתי מפצלת את הקניה בין כמה סופרים באזור, ובכלל כשיש מבצע על שימורי מלפפון חמוץ אנחנו קונים סטוק, וסולדים מסובארו כי המוסך הקרוב אלינו לא היה מקצועי.

אתה רואה? נדבקתי ממך

לא הבנתי מה הבעיה שלך שכתבת תגובה כזו תוקפנית.

לא מתאים לך? דלג על ההודעה ותעבור הלאה.

לטעמי ההתנגות של חלק ממכם היא ממש קטנונית וגורמים למישהו להרגיש לא נעים ומותקף.

לא נאה? דלגו הלאה.

אם מתאים לו ולילדים שלו שהוא ישמור להם דברים... מה אכפת לכם?

כל אחד פה רושם "בכמה מאות שקלים" וזה לא נכון ויותר כמו כמה אלפי שקלים(מנסיון, עכשיו עשיתי את זה).

הייתי שמח לקבל מוצרים טובים מתנה מההורים להתחלה ובהמשך הדרך, בקצב שלי, אקנה מה שאני.

אז כל אחד והגישה שלו.

שחררו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו אנחנו נותנים את הכל הדברים שלא משתמשים לתרומות, ואת הצעצועים של הבנות לגני ילדים ומעונים, לא משנה עם חדש או ישן, יקר או זול, יושבים עם הבנות (בנות 3 ו5) ועוברים איתן על המשחקים

מה שהן לא רוצות / צריכות נכנס לשקית זבל גדולה, והולך לאחר כבוד לגני הילדים / מעונים, הפרצוף של הילדים בגן אשר מקבלים משחקים חדשים שווה את זה.

ככה גם עם הציוד שאין לנו צורך בו, הכל הולך לתרומות (כל עוד זה תקין), גם אני וגם אישתי מעדיפים כמה שפחות לאגור וגם כמה שפחות למכור כיד 2, העדיפות היא תמיד לתת.

עם צריך בעתיד, אז נקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yaniv572 כתב:

לא הבנתי מה הבעיה שלך שכתבת תגובה כזו תוקפנית.

לא מתאים לך? דלג על ההודעה ותעבור הלאה.

לטעמי ההתנגות של חלק ממכם היא ממש קטנונית וגורמים למישהו להרגיש לא נעים ומותקף.

לא נאה? דלגו הלאה.

אם מתאים לו ולילדים שלו שהוא ישמור להם דברים... מה אכפת לכם?

כל אחד פה רושם "בכמה מאות שקלים" וזה לא נכון ויותר כמו כמה אלפי שקלים(מנסיון, עכשיו עשיתי את זה).

הייתי שמח לקבל מוצרים טובים מתנה מההורים להתחלה ובהמשך הדרך, בקצב שלי, אקנה מה שאני.

אז כל אחד והגישה שלו.

שחררו.

אם לא שמת לב, התעלמתי לחלוטין משאלת מיליון הדולר - "לאגור או להתפטר מחפצים שאין בהם שימוש בטווח הזמן הנראה לעין"

איש איש הישר בעיניו יעשה. בכלל לא הבעתי דעה בנושא הרה-גורל זה.

כל ההתייחסות שלי היתה לעניין ה"גלישה מנושא השרשור המקורי, כמו שקורה בדרך כלל בפורום".

הנקודה הזו הציקה לי, מאוד.

זה פשוט מעייף מאוד, זה הכל.

גם העצה שלך לדלג הלאה לא רלוונטית לצערי, כי זה קורה ב80% מהשרשורים המעניינים. איכשהו 2-3 דוברים משתלטים על השיח והופכים אותו למעגלי, מעייף, מלאה, ובעיקר לא שייך לגוף הנושא אלא לגופן של החלטות אישיות שלקחו בעבר אותם כותבים.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...