Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סינדרום המוכר רכב משומש במחיר שאינו סביר בעליל

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בגדול מסכים איתך, אבל אחרי עשרות מודעות, כולל איזה 7 שהלכתי לראות ופעם אחר פעם כל הנסיכות וההצגות התבררו כחרטא בפיתה, החלטתי שאני לוקח הימור ולא מבזבז את הזמן שלי על מודעות של ליצנים. האם בתוך הר השיט הזה הפסדתי גם רכבים שמורים? בהחלט ייתכן. אבל תהליך החיפוש היה ממש שקט ורגוע. בסופו של דבר, מצאתי קורלציה בין בגרות המודעה לכמה הרכב היה שמור. כל הרכבים שהיו באמת שמורים, עם היסטוריה מתועדת ובעלים כן היו במודעות נורמליות וענייניות. חלקן נמכרו טרם הגעתי ועם חלקן לא הצלחתי להשתכנע מספיק שהרכב מתאים לי. שוב, אני לא אומר שזה הכרחי, אני רק מציין את המדגם הקטן שלי. מאז אני לוקח הימור סטטיסטי קל. מדלג על מודעות של שייקספירים, אלא אם מטרת הקריאה היא בידור.

בינתיים המשפט החביב עליי הוא "גמיש אבל לא בלרינה" האלמותי. עוד לא נתקלתי באחד יותר יצירתי ומצחיק. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • רעיון טוב! 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שראיתי רכבים שלא טופלו כראוי ורק 'על פניו' נראים ככאלו, למי שאין לו צד טכני, אני מבין שאין קשר גם בין כמה המודעה בוגרת וכמה הרכב נראה מטופל, למה מצבו בפועל, לכמה מהר הוא נחטף. רכב נחטף כל עוד אין לו נורות דולקות, הצמיגים מבריקים והבעלים אומר 'טיפלתי בזמן, מבטיח.'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הניסיון שלי מראה אחרת. אני לא חרשתי את שוק יד 2 יותר מדי, ולכן ציינתי שזה מהניסיון האישי שלי.

לדעתי דווקא יש קורלציה בצורה שבה מנוסחת המודעה למצב הרכב, או לכל הפחות לכמה ניסו הבעלים לשמור על הרכב בלי לעגל פינות.

על ידע טכני אין לי מה להגיב, כי לרוב האנשים אין אותו. גם שלי מאוד מוגבל. יותר מזה, גם אם היה לי ידע טכני נרחב, לא הייתי מרים רכב על בוקים ועובר על כל בורג שלו ולא הייתי נותן לאף אחד לעשות את זה לרכב שאני מוכר. ירצה? ייקח למוסך או למכון בדיקה ושם יבדקו מה שירצה. לא ירצה, יקבל חתיכת עוגה, כוס קולה ונפנוף מנומס לשלום.

ובינינו, בוא לא נדרדר את הדיון. יש הבדל של שמיים וארץ בין בעלים שאומר משהו לבין היסטוריה מתועדת, כולל קבלות ממוסכים, דו"חות שמאי מתאונות שהרכב עבר (היה גם אחד כזה) ושקיפות מוחלטת עד כמה שניתן להאמין לה. היו גם מוכרים שהתעקשו שאקח את הרכב לבדיקה במכון לבחירתי לפני שאני רוכש והתחייבו על מנוע/גיר/שלדה. 

אז לא, אנחנו לא מדברים על "והבעלים אומר 'טיפלתי בזמן, מבטיח.'"

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שאתם מגיעים בכלל לשלב המחיר.
אני מדלג על מודעה בשנייה שהיא מתחילה במילים "יוצאת למכירה", "האחת והיחידה", "סוף סוף זה קורה", "רכב הצגה", ושלל סופרלטיבים שמפעילים את חוש העכביש שלי. 
כשזה בפייסבוק תמיד גם יהיה איזה חבר תורן שיגיב "מכיר תרכב מאיש זקן בן 22 כמעט לא נסע" שחייב להגיב אחרי החבר האחר, המופתע, "מה? לא מאמין אין מצב".
בקיצור, שוק יד 2 הוא מחזה מעניין מאוד.

אחלה מציאה...b1c12a5ebf29fda44382de286f07316f.jpg
  • מצחיק 8

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפושי אחר פרוייקט אני מוצא את עצמי מתקשר הרבה פעמים למוכרים ושואל אם הם בטעות פיספסו ורשמו 0 מיותר..

אני לא מתעניין במודעות בלי מחיר,אני מתעניין בעיקר במודעות שמנוסחות כמו שצריך,ענייני,קצר סה-טו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ניקו פ. כתב:

לדעתי דווקא יש קורלציה בצורה שבה מנוסחת המודעה למצב הרכב

לחלוטין, זה ככל ברזל אצלי שאני לא זז ממנו מילימטר:

מודעה עם ניסויח של לייצנים, שגיאות כתיב וכו' + תמונות חצויות שצולצו בזווית ממרחק חצי מטר - מיד מדלג האלה. לא מתקשר. 

לא מאמין בזה שיש מכוניות טובות מאחורי המודעות האלו. 

• רעיון טוב! 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.6.2020 בשעה 00:46, halperin96 כתב:

אם תראה משפחתית ידנית במצב סביר,תשלח!

מתוך יד 2: רנו מגאן '98 מצב מעולה  ידני עכשיו טופל  2000 ש"ח  ראגד  053-9640985 איזור צפון כרמיאל

לנסר ידנית 93' ב 2000 ש"ח גבעת שמואל: דב 054-6791781

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...