Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סינדרום המוכר רכב משומש במחיר שאינו סביר בעליל

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה שמעניינת אותי האמת לגביי כל המיאטות,

הרכב הזה כל כך נדיר שאנשים דורשים על רכב, יד 5+, עם 220 אלף ק״מ משנת 2008-2009, כ-80,000₪?

ראיתי לא מזמן אחת שפורסמה בפייסבוק במחיר של 130,000₪, משנת 2011, עם 167,000, שלידה עמדה אחת ב-150,000₪ צורה חדשה, משנת 2016 עם 40,000 ק״מ..

המנועים האלה כל כך אמינים? 

או שהרכב הוא סה״כ בעיניי אנשים piece of art

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיאטה היא לא דוגמא טובה לכלום. גם רכב שלא נמכר במספרים ענקיים אף פעם, גם הייתה הפסקת ייבוא ארוכה מאוד, גם כשחזר הייבוא המחיר של החדשה לא נשאר קבוע, ועלה, וגם יש לו ביקוש חזק.
אז כן זה שוק משוגע. מה שכן גם לשוק משוגע יש גבולות. הייבוא החדש יגידיר את הגבולות. כמו שאמרת אי אפשר לפרסם רכב 2011 עם 167K ק"מ ב130K כשרכב משנת 2016 עם 40K ק"מ מדור חדש יותר נמכר ב150K.

• רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, ozal5 כתב:

שאלה שמעניינת אותי האמת לגביי כל המיאטות,

הרכב הזה כל כך נדיר שאנשים דורשים על רכב, יד 5+, עם 220 אלף ק״מ משנת 2008-2009, כ-80,000₪?

ראיתי לא מזמן אחת שפורסמה בפייסבוק במחיר של 130,000₪, משנת 2011, עם 167,000, שלידה עמדה אחת ב-150,000₪ צורה חדשה, משנת 2016 עם 40,000 ק״מ..

המנועים האלה כל כך אמינים? 

או שהרכב הוא סה״כ בעיניי אנשים piece of art

זה באמת כשל שוק, במיוחד כשהחדשה יותר טובה בכל אקספקט אובייקטיבי אפשרי מהישנה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כל הפרטים סבבה לרשום בוואטסאפ, אבל את ארבע הספרות הקדושות האלו--זה לא.
עזוב שבכלל אין שום סיבה לא לרשום את המחיר במודעה.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתגע כשמוכרים לא מציינים מחיר

או כותבים "מחירון", ויותר גרוע, "מחירון משוקלל"

אתה שולח אותי לעשות שיעורי בית?

תפרסם מחיר ברור, אני כרוכש אחליט אם מתאים לי

• רעיון טוב! 3
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון ממש כעת

מחפש סוזוקי קרואובר שנת 2017 יד 1

יש ביד 2 לא מעט

מחירון לוי יצחק 79000

תוסיף יד 1 ונגיד עד 40000 קמ יוצא 82000 בלחץ.

אנשים מבקשים 85-89000 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב יד 2 זה אנשים שלא רוצים באמת למכור. רוצים לעשות את ה"מכה" כמו ישראלים טובים. 

אם ימכר במחיר טוב- אחלה, נתקדם. 

אם לא- לא נורא, נישאר עם הרכב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.6.2020 בשעה 14:46, halperin96 כתב:

אני כבר כמה זמן מחפש "גרוטאה" סתם שיהיה לי רכב להתעסק איתו בחניה.

מבקשים על משפחתיות מ1994 סכומים הזויים.

אם אני לא אקח אותה ממנו ב2000 שקל הוא ישלח אותה לברזל בשביל 650-700 שקל,אז בשביל מה להתעקש על 5-6?

בתור אחד שעובר רבות על יד 2 אומר לך כך: אם תחפש היטב תוכל למצוא גם ב-1500 מכונית תקינה!

בעיקר מאנשים שהשתדרגו כבר ו"זורקים" את הישנה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, המחליף כתב:

בתור אחד שעובר רבות על יד 2 אומר לך כך: אם תחפש היטב תוכל למצוא גם ב-1500 מכונית תקינה!

בעיקר מאנשים שהשתדרגו כבר ו"זורקים" את הישנה

אם תראה משפחתית ידנית במצב סביר,תשלח!

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שאתם מגיעים בכלל לשלב המחיר.

אני מדלג על מודעה בשנייה שהיא מתחילה במילים "יוצאת למכירה", "האחת והיחידה", "סוף סוף זה קורה", "רכב הצגה", ושלל סופרלטיבים שמפעילים את חוש העכביש שלי. 

כשזה בפייסבוק תמיד גם יהיה איזה חבר תורן שיגיב "מכיר תרכב מאיש זקן בן 22 כמעט לא נסע" שחייב להגיב אחרי החבר האחר, המופתע, "מה? לא מאמין אין מצב".

בקיצור, שוק יד 2 הוא מחזה מעניין מאוד. אני ביליתי בו כמה חודשים בתקופת הקורונה והיו כמה בעלי רכבים מאוד נחמדים, כנים שפשוט לא הגעתי להיות שלם עם הרכב שלהם והיו גם כמה לא רציניים בעליל. אחד שהתקשרתי אליו משני טלפונים שונים כי הרגיש לי שהוא מתעקש להגיע אליי ולא שאני אהיה אצלו, כמובן שכל פעם מקום המגורים שלו השתנה בהתאם למי שהוא מדבר איתו. אין לי מושג למה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • רעיון טוב! 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכל הדברים שכותבים לא רלוונטים, צריך לראו תאת הרכב ואם הוא באמת במצב טוב - קח אותו, מה אכפת לך מה הטמבל רשם במודעה?

ארחיב על זה כאמור, באשכול שאפתח לכבוד הרכב החדש שנרכש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...