Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקשות המלצות למשפחתית עד 50 אלף

אביתר 29
שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיאט 500 למשפחה?

אולי X או L, הרגילה לא תתאים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפו - תת משפחתית עם מנוע מיושן חלש וזללן אני לא רואה שום סיבה שבעולם לשקול את הרכב הזה.

500L לא רלוונטי בגלל המנוע (1.2 75 כ"ס)

500X לא רלוונטי בגלל המחיר.

שוב חזור על ההמלצה סקודה אוקטביה תהיה מצויינת למשימה גם חזקה גם עיצוב רענן יחסית וגם תא מטען ענק.

אם סטיישן לא רלוונטי אתה יכול לחפש גם 308 האצבק הבגאז שלה גדול יחסית להאצבק אחרות אבל כרגע שקשה למצוא אחת במצב טוב אני מחפש בדיוק באותו תקציב כמוך ולא מצאתי אחת שמורה למרות שראיתי כבר 4-5 יחידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

500L לא נמכרה בארץ עם מנוע כזה.

נמכרה עם מנוע 1.4 של 95 כ"ס בשידוך לגיר ידני או עם מנוע 1.3 טורבו דיזל של 85 כ"ס בשידוך לגיר רובוטי חד מצמדי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמלית על הרפיד בתור אחד שמחזיק אחת ב5 שנים האחרונות.
הרכב משמש את אשתי בעיקר בגלל שהיא לוקחת את הילדה לגן בבקרים, ובעצם הרכב הראשי בבית.
האוטו אמין מאוד, נקנה מהיבואן ומלבד טיפולים טפו טפו אין הפתעות באמצע השנה.
הבגאז מספיק למשפחה עם ילד וגם עם 2.
המנוע מעולה! צריכת דלק ממוצעת 14 קמ לליטר.
קצת קשיח לטעמי, אבל אולי זה בגלל הגאנטים הגדולים ( גרסאת אלגנס)
אם אתה עם 3 ילדים קנה אוקטביה

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

קיבלתי מס' הצעות לרכבים מליסינג , אשמח לשמוע את חוות דעתכם

טויוטה קורולה 2015 80 אלף קילומטר , יד 2 ,  ב 55000 שקלים , בעבר ליסינג.

מאזדה 3 2016 עם 120 אלף קילומטר ב 56 אלף שקלים , ליסינג.

יונדאי I30 סטיישן 2016 עם 113 אלף קילומטר , יד 1 מליסינג ב 50000 שקלים.

קיה סיד סטיישן 2017 , עם 90000 קילומטר ב 55000 שקלים.

האמת שאת המאזדה הכי אהבתי מבחינת עיצוב ונראות , אבל המושב האחורי די נמוך והגישה אליו לא הכי טובה.

הקורולה אני חושב בחירה תמיד מוצלחת

את היונדאי אני לא מכיר

קיה לא מושכת אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המקוריות של ה-i30 והסיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי\קיה תא המטען הגדול ביותר. הינדאי עדיפה בגלל הגיר הפלנטרי שכנראה יהיה אמין יותר מהרובוטי בקיה
הביצועים לא מזהירים
מאזדה אני מניח שמדובר ב1.5: הביצועים לא משהו.  תא המטען הכי קטן, הכי יפה ואיכותית
הקורולה אחלה אפשרות אבל תא המטען פחות נוח מביונדאי והביצועים גם הם לא להיט.
היית באוטו סנטר? יש להם מלאי של סיוויק.

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, dorsht כתב:

מה המקוריות של ה-i30 והסיד?

ליסינג

לפני 7 דקות, mcshmupi כתב:

ליונדאי\קיה תא המטען הגדול ביותר. הינדאי עדיפה בגלל הגיר הפלנטרי שכנראה יהיה אמין יותר מהרובוטי בקיה
הביצועים לא מזהירים
מאזדה אני מניח שמדובר ב1.5: הביצועים לא משהו.  תא המטען הכי קטן, הכי יפה ואיכותית
הקורולה אחלה אפשרות אבל תא המטען פחות נוח מביונדאי והביצועים גם הם לא להיט.
היית באוטו סנטר? יש להם מלאי של סיוויק.

גם אני באותה תחושה שהמזדה הרגישה הכי איכותית.

אגב היונאי 16 היא גם גיר רובוטי.

הייתי באוטו סנטר , הסיויק היא בעיקר בתצורת האצבק שהיא ממש לא נוחה לטעמי ,במיוחד עם ילדים.

את הסדאן לא היה להם להראות וגם טענו שהיא תהיה צפופה כמו המזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה 2015 עם 80 אלף קילומטרים זאת קניה טובה. גם עם המקוריות של ליסינג לא הייתי פוסל אותה ( אם היא במצב ראוי ).
הרכב גם מרווח מאוד מאחורה.
אבל זה רכב משעמם ועם גיר רציף.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלת בקרוסאובר שהיה לך משעמם, והגעת לקורולה, i30 וסיד סטיישן? 🤦‍♂️נראה לי שפספסת פניה (או שתיים). תחסוך לעצמך את הכאב ראש ותישאר כבר עם הקרוסאובר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן אני מתייעץ , משום שאינני מכיר את הרכבים האלה.

האמת שמזדה 3 וסקודה אוקטביה הכי מדברות אלי , אני מניח שגם הביצועים שם די טובים.

האם אוקטביה עם המנוע הקטן של 1.2 יכולה לעשות את העבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוקטביה גיר dsg7 יבש. הגיר עלול להתקלקל והתיקון יקר. כדאי לבדוק עד מתי יש אחריות מוארכת של צ'מפיון. 
אם אתה בעניין שלה הייתי בודק גם את הלאון: לגרסת הסטיישן תא מטען גדול והיא אמורה להיות יותר קצת יותר ספורטיבית מהאוקטביה.

אפשרות טובה יותר תהיה ה308 סטיישן: הגיר פלנטרי ולא רובוטי, גם היא 1.2 טורבו, המחירים יחסית נגישים ויש את עניין רצועה התזמון המתפוררת שצריך לבדוק, יש מידע בפורום.
אם אתה מחפש ריגושים כנראה שמאזדה 3 תהיה בחירה טובה יותר: יש לה עיצוב וניהוג ספורטיביים. הבעיה היא שהביצועים נמצאים בגרסת ה2.0 היקרה יותר.
לכן יש לך 2 אפשרויות: להגדיל את התקציב או לחכות. עם הזמן המחיר ירד והיא תהפוך לנגישה יותר. 

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...