Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלית כביסה בשמש VS כיבוס במכונה

anonport
שימו לב! השרשור הזה בן 1430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה לי בגדים שלא מתבלים. אבל קצב הבליה מאפשר להשתמש בהם הרבה מאד מחזורים. המנהג שלי הוא להשתמש בסט מוגבל של בגדים שוב ושוב, עד שהם מתבלים ואז להשליך אותם - בדרך כלל הם מפסיקים להתאים למבנה הגוף שלי הרבה לפני שהבליה מצריכה הוצאה משירות. בגדי הספורט שלי, שחווים כביסה וייבוש בממוצע פעם בשבוע, מחזיקים מעמד שנים, כלומר בין עשרות למאות מחזורי כביסה וייבוש במייבש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדי ספורט בדרך כלל עם סימון שלא ממליץ על מייבש.

[אשכרה הלכתי לבדוק בכול בגדי הספורט שלי, רק חולצה אחת של נייק זורמת עם ייבוש עדין]

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את בגדי הספורט שלי (שאני לא עושה איתם ספורט 🤣 ) ושל אשתי (שכן עושה איתם ספורט), שרובם ככולם בדי Dry Fit או דומים ממותגים כמו נייקי, אדידס ושות', מכבסים ומייבשים במייבש, והם מחזיקים שנים.

לדעתי הבלאי מהמייבש לא מספיק כדי להרוס באמת בגדים, אפילו לא באיכות פוקס וכאלה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לתלות בלי לכבס.

חודשני שהשרשור הבא ימליץ על מקלחת צרפתית.
לא הכרתי את המושג ואחרי יום ארוך בשמש ובחום שבחוץ מנסה להבין את המקלחת הזו..
a8e00f1fe9629f78de846cf80d125041.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...