Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול לסוזוקי בלנו 2002

sasa7171
שימו לב! השרשור הזה בן 1479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם ראשונה שאני עושה טיפול לאבא שלי עד עכשיו הייתי עושה רק לעצמי, ניסיתי לחפש ספר רכב לסוזוקי בלנו 2002 1.6 ולא מצאתי, אם מישהו יודע כמה ליטר נכנס בבלנו? אני אוהב לעשות הכל מדוייק ולהשקיע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מיתכוון לשמן מנוע? מה יהיה לך מדוייק יותר מהמדיד? במילוי של השמן החדש תשים תחילה 3 ליטר ואז תבדוק מה מצב המדיד ולפי כמה שחסר במדיד תוסיף כל פעם קצת ותמדוד. על הגלון של השמן בדרך כלל יש פסי מדידה דתראה כמה נישאר בגלון. במדיד עצמו בין קו המינימום לקו המקסימום זה ליטר בדיוק. 

אחד הרכבים הפשוטים ביותר לתחזוקה והאמינים ביותר ועם מנוע בהחלט חזק ועוצמתי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, מאור30 כתב:

אתה מיתכוון לשמן מנוע? מה יהיה לך מדוייק יותר מהמדיד? במילוי של השמן החדש תשים תחילה 3 ליטר ואז תבדוק מה מצב המדיד ולפי כמה שחסר במדיד תוסיף כל פעם קצת ותמדוד. על הגלון של השמן בדרך כלל יש פסי מדידה דתראה כמה נישאר בגלון. במדיד עצמו בין קו המינימום לקו המקסימום זה ליטר בדיוק. 

אחד הרכבים הפשוטים ביותר לתחזוקה והאמינים ביותר ועם מנוע בהחלט חזק ועוצמתי.

יש לי יונדאי i30 וכתוב בספר רכב 3.3, אני ממלא בדיוק ואז יוצא מדוייק מבלי לבדוק יותר מדי ומבלי להסתכן בלשפוך יותר מדי, במיוחד שאין לי משאבה כדי לשאוב ולשפוך זה לא אופציה

בגלל זה שאלתי, התחזוקה ביונדאי גם מאוד פשוטה וגם בסוזוקי כבר החלפתי לו מים ברדיאטור יותר פשוט מהאוטו שלי ללא צורך להרים את הרכב, וכן אני מתכוון להחליף שמן מנוע, אם מישהו יש לו את הספר רכב אני אשמח לראות מה כתוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, בI למיניהם נכנס אומנם לפי ספר רכב 3.3 ליטר, אבל אם תמלא קצת מעל 3 תגלה שעברת את המקסימום... לא ברור למה.

בבלאנו נכנס 3.6 ליטר.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, EliC25 כתב:

קודם כל, בI למיניהם נכנס אומנם לפי ספר רכב 3.3 ליטר, אבל אם תמלא קצת מעל 3 תגלה שעברת את המקסימום... לא ברור למה.

בבלאנו נכנס 3.6 ליטר.

בהצלחה!

אם הבדיקה נעשית לפני הנעה אז מין הסתם זה לפני כניסת השמן לפילטר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, EliC25 כתב:

בבלאנו נכנס 3.6 ליטר.

בהצלחה!

תודה!

אני אוהב לדייק ולעשות בול לפי הספר תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להיות מוכן גם לטיפולים עתידיים, אתה יכול לרוש בכמה עשרות שקלים Whorkshop manual לרכב שלך, שיפרט לך על כל טיפול וטיפול.

(גם איך לגשת לזה, גם איך לבצע את זה, וגם את הכמויות והמומנט סגירה הנדרש כמעט לכל בורג).

קיימות מספר אפשרויות כאלה באיביי לדוגמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...