Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW 740 מחירים נמוכים למה ?

sofi
שימו לב! השרשור הזה בן 1451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, Michazzz כתב:

הבחור האמריקאי בסרטון שמתרגז על הבמוו נראה לי סתם מתלהב ולא רציני.

הוא מזכיר קצת את יאיר גרבוז - ביותר מדרך אחת 😂

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Michazzz כתב:

חבר טוב קונה כל כמה חודשים אאודי A8 ואאודי S8, הוא יודע לטפל לבד, מחליף שמן לבד (עניין של 2000 שח לדעתי) וקונה חלפים באיבי.

הוא קונה רכבים שעלו לפני 8 שנים מיליון שח בארץ וקונה אותם ב 70,000 לדעתי. הרכב מפנק ויפהפה, אבל האחזקה והטיפולים יקרים להחריד.

אנשים פה ניסו לשכנע אותך לכאן ולכאן, הבחור האמריקאי בסרטון שמתרגז על הבמוו נראה לי סתם מתלהב ולא רציני.

בקיצור אם יש לך איך לטפל לבד או להעזר בחברים - מצוין, אם אתה צריך להעזר במוסך רגיל - שווה לברר איתם עלויות אמיתיות

חג שמח

מה ההיגיון לקנות רכב, להשקיע בו ואחרי זה למכור אחרי כמה חודשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו הרבה מכוניות, משפץ, מתרגש, נהנה ועובר לפרויקט הבא (ואני מניח שמוכר עם רווח)

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מילים, לא כולן מדוייקות...

אני מחזיק "רכבי יוקרה" כבר הרבה שנים: אאודי A6, בימרים מסדרה 3, 5, X3, X1, אינפיניטי G ו-M, ועכשיו נוסע ב-740E שהבאתי ביבוא אישי לפני חצי שנה.

רק בכדי לסבר את האוזן - ביטוח מקיף עולה לי 8000 ש"ח לשנה. לרכב ששוה מעל חצי מיליון. ביחס מחיר-תמורה אין בכלל למה להשוות לעומת רכבים פשוטים יותר מבחינת הביטוח.

נכון - טיפולים הם עניין יקר, אבל ממש לא חייבים (ואפילו רצוי שלא) לבצע אותם במוסך היבואן. לשם הדוגמא - סט ברקסים במוסך היבואן לסדרה 3 עלה יותר מכפול מאשר במוסך מתמחה מורשה שאינו מהרשת. וכמובן שמי שיכול להביא חלפים מחו"ל - המחיר יורד בעשרות אחוזים. הרשת מלאה בחלפים חדשים ומשומשים במחירי רצפה

(לדוגמא - דלת חדשה לסדרה 7 עולה כ-20,000 ש"ח. משומשת בחול - 2,000 ש"ח וכן הלאה). היבואן בארץ עושק - ממש כך - במחירים בלתי הגיוניים, ומעבר לאפשרות לנהל מולו מו"מ ולהפחית עלויות (מניסיון) ישנם די והותר מוסכים מתמחים במחירים זולים משמעותית - בחיפה למשל יש את המוסך באזה"ת אדמירליטי, ו-2 מוסכים בעוספיא. המחירים שם הם פשוט חצי מאשר במוסך היבואן.

צריך לזכור שבסופו של דבר, אלו רכבים עמוסי טכנולוגיה אבל בתמורה נותנים איכות חיים, כוח, נוחות ובטיחות בכמה רמות מאשר ברכב חדש יותר. כך למשל סדרה 5 בת 4 שנים (520) עולה בסביבות 170 אש"ח, כאשר במחיר כזה ניתן לקנות ג'יפון חדש כדוגמת טיגואן או רכב משפחתי בסגנון של מאזדה 6 וכו'. איכות החיים בסדרה 5 עדיפה משמעותית, לרבות מערכות שטרם נקלטו כסטנדרט ברכבים הפשוטים יותר. נכון, יש סיכון בדמות רכיבים גדולים ויקרים כגון גיר/מנוע וכו', אבל בסופו של דבר הסיכון נמוך ואפשר בהחלט למצוא חלפים גם מפירוק.

אז למי ששאל מדוע רכב שעלה 800 אש"ח לפני עשור נמכר כיום ב-80, התשובה היא בדיוק כמו שרכב שעלה 150 נמכר ב-30. המחירים יורדים, וככל שהרכב היה יותר יקר הירידה תהיה כואבת יותר. אבל למי שרוצה את היתרונות של מכונית הדגל מלפני כמה שנים ולא רודף אחרי החדש ביותר, זהו פתרון ראוי כאשר בהחלט ניתן לחסוך בעלויות אם מתנהלים נכון.

ובשורה הסופית - חיים רק פעם אחת. ואם כבר - חיה אותם כמו שצריך. מותר להתפנק קצת לפעמים...

חג שמח לכולם.

מיקי 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרבה פעמים רציתי לקנות רכב יוקרה ישן, מצד שני גם האלפא יחסית פרימיום ישן ואני בהחלט מיישם את מה שכתוב מעלי, גם אם לא תמיד בזול.

זה רכבים מפנקים, רק שאני תמיד נוסע רק לבד וכנראה לא צריך  את הגודל שלהם. ואת המושבים האחוריים...

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...