Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תה - איפה קונים?

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

~

וואו, אין לך מושג איזה משפט טעון כתבת פה.

היסטורית, תה בהיר (חלש) תמיד היה אופייני למעמד הביניים והגבוה בממלכה, וככל שהוא נהיה כהה יותר כך זה ירד לכיוון מעמד הפועלים. לא סתם קראתי לזה תה של כורים... המונח הסלנגי לתה שאני מדבר עליו הוא Builders' Brew ורואים יותר ממנו ככל שמתרחקים מלונדון. מה שאתה מתאר זה לנקבות כמו ניטש, יחד עם הטקס הנלווה.

שאלת המה-בא-קודם-תה-או-חלב רודפת את אנגליה כבר מאות שנים, וכל פעם נמצא הגאון התורן שאחרי מחקר ארוך מגיע למסקנה שנכון ככה ולא ככה. בכל אופן, אל תיקח את מה שראית בבית/עיירה/חבל ארץ אחד באנגליה ותחיל אותו על כולם, כי לאורך ההיסטוריה אנשים נהרגו על פחות מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי משהו מעניין לתרום לעצם הדיון, אבל בהקשר להודעה האחרונה של ספריאל (השאלה השנייה כמובן):

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה דריש, יפה איך שרשור בסיסי כזה מתעלה להרחבת ההשכלה.

בשבילי סיפור התה האנגלי מגיע ממגש שהיה בבית ילדותי, עם הוראות ההכנה שאתה מייחס למעמד האצולה. וצחוק הגורל, המגש הזה נרכש בתקופה שאבא שלי היה סטודנט תפרן שהיה צריך לכלכל משפחה מאיזה פאונד אחד או שניים בשבוע, כמובן בערכי 1960, וחלקנו דירה עם איזה משפחה אנגלית מהקטגוריה שאתה מגדיר ככורים (למרות שאבי המשפחה היה צבע).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיב טעם. Basilur.

מדי פעם קונה בשווקים מאולתרים יש דוכנים מיוחדים עם תה וציוד תה.

לפני 3 שנים הבאתי מסין פלטה של pu-er בן 18 שנה. עד היום כשאני חולט אותו ילדים נגעלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שנים הבאתי מסין פלטה של pu-er בן 18 שנה. עד היום כשאני חולט אותו ילדים נגעלים

חייב לטעום. פשוט חייב. :shock:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיב טעם. Basilur.

מדי פעם קונה בשווקים מאולתרים יש דוכנים מיוחדים עם תה וציוד תה.

אני חייב לציין שעד היום הפלטות האלה זה צורת התה הכי מוזרה שראיתי בחיי.

גם הקטע ששוברים חתיכה נראה הזוי לחלוטין.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...