Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה שאני לא אשם

שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ספייר - חתכת 2 מילים מפוסט ארוך, שהמשכו עוסק בקבלת החזר מהפוגע.

יש כאן הסכמה גורפת שאל לא לפות"ש לתבוע את הביטוח שלו. עדיף לו לשלם* ואז להתעסק עם דרישת החזר מהפוגע.

* יש כאן כמה בעיות:

1. האם הרכב מושבת? כי אם כן פות"ש צריך למצוא דרך שאינה רק הזולה ביותר אלא, אולי יותר חשוב, מהירה, להשמשת הרכב.

2. צ'קים דחויים דינם להגבות, גם אם ההדיינות עם הפוגע מתמשכת מעבר ל-60 או 90 או 120 יום דחיה שהמוסך מוכן לספוג (וכמובן מתמחר במחיר התיקון). אבל הדחיה לא הוזכרה. השמטה שלי.

3. בנקודת הזמן שבה נכתב הפוסט הפוגע סרב להכיר באחריותו, מה שהיה צפוי להאריך את הזמן הד קבלת ההחזר. במצב כזה עדיף לפותש להחזיר את הרכב לשימוש על חשבונו ולא לתבוע את הביטוח - ואז להמתין עד סיום ההליכים לקבלת ההחזר. כעת, משדינה הפוגע את עמדתו, הדרך לפות"ש סלולה לתיקון על חשבון הפוגע (או הביטוח שלו). זה שינוי מהותי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ייצעת לפות"ש לא להפעיל את הביטוח שלהבנתי אומר לא לערב אותו בכלל, ואם אני הבנתי את זה ככה, בטח איפשהו בעולם יש לפחות עוד מישהו אחד שהבין את זה ככה.

ייעצת לו, במילים הללו, "לשלם מכיסו" על התיקון ולאחר מכן לתבוע מהנהג הפוגע - כלומר שוב, בלי לערב כלל את הביטוח - במכתב התראה ולאחר מכן בתביעות קטנות.

בפועל, פות"ש - שיש בידיו סרטון שאי אפשר לפרש לשתי פנים - פנה לסוכן הביטוח שלו, שפנה לביטוח של הנהג הפוגע, שבתורו הודה באשמה, וכל דרך הפעולה שהצעת הובררה כשגויה, מיותרת, ומסובכת שלא לצורך.

אם אתה חושב שאתה יודע, תגיד "לדעתי" או "אני הייתי XXXX". אם אתה לא יודע - אל תכתוב "לא!!!" אל תכתוב "בשום אופן" אל תייעץ לאף אחד לשלם מכיסו ואל תייעץ לאף אחד לתבוע אחד.

אתה יכול להתפתל מזה איך וכמה שאתה רוצה. אני מיציתי. ולמקרה וזה לא היה ברור או שזה התמסמס במהלך השרשור - בפעם הבאה שתוספקנה תשובות כדוגמת אלו שנמחקו ינקטו פעולות ניהול.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה הודעה שלי - מס' 10 בשרשור, שבה הסברתי מה ההליך הרצוי בעיני: תיקון הרכב ופעולה לדרישת תשלום מהפוגע. לא ראיתי צורך לחזור על כל ההודעה הארוכה כעבור פחות משעה.

ואכן, ב"הפעלת ביטוח" הכוונה לתביעות הפוליסה. זה די ברור מתוך הודעה 10.

מעבר לכך, באותו שלב כלל לא היה ברור כי ניתן לקבל החזר כלשהו מהפוגע, ומה יהיה משך ההליך לכך, וההערכה שלי שאפילו אם פות"ש לא יקבל כל פיצוי מהפוגע תיקון על חשבונו יעלה פחות מתביעת הפוליסה.

בשום מקרה לא יעצתי לא לתבוע את הפוגע. המחלוקת היתה על סדר הפעולות, ועל ההתנהלות אם יש קושי בכך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי שתחזור להודעה המקורית שלך ותקרא אותה שוב כי אתה מעוות את מה שכתוב שם.

לא כתבת "במקום להפעיל את פוליסת הביטוח" אלא "אין לך מה להפעיל את הביטוח שלך".

מה זה "להפעיל"? לתבוע? לא יודע. מבחינתי ולהבנתי להפעיל זה להתקשר וליידע ולתת להם לטפל בנושא בדיוק כפי שעשה פות"ש. לא לרוץ לתבוע אותם על "נזק".

אולי התכוונת למשהו מאוד ספציפי שהיה נכון, אבל הניסוח שלך היה לא תקין. לכן עשיתי מה שעשיתי.

נו באמת. בפוסט קודם למה שכתבתי פותח השרשור כתב שבמידה והפוגע לא יכיר באחריותו הוא יפעיל את הפוליסה שלו.

ניקח את המקרה הכי גרוע, לא מוכנים לשלם, הביטוח שלי מופעל, בסופו של דבר אני אמור לנצח בבית משפט לא? הסרטון לא מספיק ברור כדי ש הפוגע יהיה אשם ב100%?

אז מן הסתם התגובה "אין לך מה להפעיל את הביטוח שלך" מתחייסת למה שהוא כתב, שאין עם מי לדבר ונשאר או להפעיל את הפוליסה (היינו לתבוע) או לתבוע את המזיק. לא סביר לפרש את זה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שנהיה פה בלגן כי אני כתבתי "במקרה הכי רגוע..."

אז אמרתם "לא כדי להעפיל את הביטוח, תתקן ותטבע אותם לבד"...

בכל מקרה, שוב אני אומר לכולם פה תודה על העזרה. :-)

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לילה טוב, שכחתי לעדכן, בסוף הכל יצא טוב, הנהג הפוגע לקח אחריות כמו שצריך, הביטוח שלו משלם על הכל, הרכב כבר תוקן וחזר אלי והכל נגמר.

תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...