Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה והנהג לא מודה

שימו לב! השרשור הזה בן 1667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה שמעניינת אותי, לפני חודש נהג שיצא עם רכבו מחניה בשול הדרך החליט לבצע סיבוב פרסה על פס לבן מבלי להסתכל ונכנס בי בחוזקה ברכב עד היום אני סובל מכאבים בצוואר ובגב, אבל ביינתים האוטו היה במוסך (לא רציתי מוסך הסדר) ותוקן והשארתי צ'קים על סה"כ של יותר מ 20 אלף שאין לי .הנהג לא הודה בתאונה למרות שהסברתי לו שיש לי מצלמות ברכב גם מקדימה וגם מאחור שמראות בירור את העבירה שהוא ביצע..

פונתי באמבולנס מהמקום והנהג נסע מהזירה עם רכבו שכל הרדיאטור שלו נוזל על הכביש מאמין שרחוק הוא לא הגיע.

מה בעצם קורה הלאה? אני מודה שיש לי מצלמות שתיעדו את האירוע אבל במידה והוא לא מודה איך עובד העניין??

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מעדכנים את הביטוח.

לדעתי אם הנזק מעל 20 אז תביעות קטנות לא מכסה..

צריך לתבוע אותו על הנזק.

לגשת עם כל הקבלות. הוא יגיד את דבריו.

אתה תציג את הסרטונים.

ואז השופט יקבע מי ישלם.

אם הפסדת אתה משלם את ההשתתפות עצמית של הביטוח פלוס נזק להעדר תביעות.

אם הוא אז כנ''ל כלפיו.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק את הנזק לשני מרכיבים:

נזקי גוף (פינוי לביה"ח, חדר מיון, טיפולים רפואיים וכו') - אתה תובע את ביטוח החובה שלך. אם מדובר בתביעה בודדת ולא חוזרת אין לכך השלכות עתידיות. אתה צריך לפנות לחברת הביטוח שבה אתה מבוטח (דרך הסוכן או ישירות, בהתאם לשיטה בה רכשת את הביטוח), ממציא לה את המסמכים ונותן לה לטפל בתשלומים. חשוב מאד: פתח תיק ושמור בו את כל המסמכים או צילומים שלהם, דיסקים של צילומים וכו'!!. רוי לשמור את המסמכים המקוריים ולהגיש צילומים, אלא אם החברה דורשת את המקור. ובימים אלה של מחשבים וסורקים דאג לסרוק ולשמור את כל המסמכים במקום נוסף כגיבוי.

נזקי רכוש - כאן יש לך שלוש אופציות עיקריות:

1. לתבוע את הפוליסה שלך. תהיה לכך עלות של השתתפות עצמית, מן הסתם בסדר גודל של 1500-2000 ש"ח, אבל עליך לבדוק את הסעיף הרלוונטי בפוליסה, ועליית הפרמיה בשנים הקרובות. היתרון הוא טיפול מהיר, שלהבנתי חשוב לך כיוון שבלי טיפול מהיר הצ'קים שלך עלולים להיות מוצגים לגביה ויהיו לל כיסוי.

2. להגיש תביעה נגד הנהג האחר והביטוח שלו. תהליך יותר מורכב שעלול להיות ממושך. הוועץ בסוכן הביטוח שלך. גם כאן נושא לוח הזמנים עלול להיות בעייתי.

3. לשלם מכיסך את התיקון ולתבוע בבית המשפט - סכום של 20 אש"ח יהיה בדרך כלל בתביעות קטנות (הגבול העליון הוא כ-33,000 ש"ח). בעייתי מבחינת לוח הזמנים, ההליך עלול לארוך חודשים ארוכים, ושוב, המוסך ירצה לגבות את הצ'קים שלך.

כמה הערות:

1. אני מקווה מאד שהרכב נבדק על ידי שמאי מטעמך, ושיש לך דו"ח השמאי. תזקק לו בכל תביעה, בודאי מול חברות ביטוח. דמי השמאות אמורים להיות משולמים כחלק מהתביעה.

2. ירידת ערך - אם קיימת, אמורה להקבע על ידי השמאי. אם אתה תובע את הביטח שלך יש סכום ראשון - בדרך כלל 1.5% - שהוא השתתפות עצמית בסעיף זה.

3. אם ההליכים מתמשכים אפשר לבקש דחיית גביית הצ'ק בכמה שבועות, נניח מ-60 ל-90 יום. המוסך אינו חייב לאפשר דחיה כזו, אבל יש סיכוי טוב שתקבל אותה, במיוחד אם אתה לקוח ותיק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו חיים בעולם ממשי, לא באוטופיה. זה חלק מהעניין. אתה משלם תמורת ביטוח כפתרון חלקי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו חיים במדינה בה אחוז יחסית גדול מהפוגעים האשמים 100% בתאונה לא מודים באשמה, לא משנה מה היו העובדות.

ולכן אלה התוצאות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאדם עושה באשמתי, אם בפוליסות הביטוח יש סעיף שפוטר את חברת הביטוח מאחריות אם הנהג מודה?

יש מהלך לשינוי פוליסות הביטוח, כולל ביטול עליית הפרמיה במצבים מסויימים. אולי ביטול הסעיף האמור ישפר קצת את התנהלות הנהגים. מן הסתם יהיה מהלך "מאזן" של עליית הפרמיות הבסיסיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...