Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחקים מלוכלכים של סוכני נסיעות

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין מי הספק. הסוכנות היא בורג קטן, אבל לסיטונאים/מארגנים יש הרבה שיטות. ויש לי תחושה שזה אותו אחד שעשה לי את התרגיל ב-2003, ומאז לא נזקקתי יותר לשרותיו.

כמובן שהמשפטנים דאגו להכל - כל עוד אין אישור גם אין עסקה ואין התחייבות.

דרך אגב, לטיול בכרתים צריך מינימום שבוע.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני רק שאלה, למה התעקש להזמין את המלון דרך הסוכנות הזו ולא אחרת/בוקינג/אירבנב?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה, למה התעקש להזמין את המלון דרך הסוכנות הזו ולא אחרת/בוקינג/אירבנב?
כי מדובר על חבילה של טיסות פלוס מלון.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תקח בחשבון, שאחרי כל השייקינג שתעבור, ה"טיסות הנהדרות" שהזמנת עלולות, חלילה, להקדים/לאחר ולא תהיה לך שום עילה לתלונה, מאחר ומדובר בטיסות שכר.

בשנים עברו, כשעוד הייתי מזמין את הדילים האלה, הכרתי את זה כפתיון דיג ידוע: מפרסמים טיסות מעולות, שאין ולא היה בכלל סלוט להוציא אותן, וברגע האחרון, כשכל ההזמנות סגורות, דוחים/ מקדמים אותן לשעות שכולם מכרו.

לא בכדי השאלות שאתה נשאל פה כל הודעה שלישית, ולא בכדי מכירות ה"דילים" האלה צנחו בשנים האחרונות.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחודשים החמים (יולי, אוגוסט, חגים) במקומות החמים (רודוס, לרנקה, זקינתוס, פאפוס, בורגס וכו' וכו') החברות קונות את כל הכרטיסים לטיסות הסדירות ומפעילות בנוסף טיסות שכר (בפועל אין הבדל מכיוון שהן קנו את הכרטיסים הטיסות הסדירות מתנהגות כמו טיסות שכר).

ובמצב כזה הן מתמחרות קניית כרטיס בלבד במחיר לא כלכלי בעליל (לך כצרכן), אלא כחבילה עם טיסות, מלון ובד"כ גם העברות.

ובכל מקרה מופיע שבחלק גדול מהמלונות (בטח הזולים) - אין אישור מיידי, אבל בכרטיסי טיסה הם מוכרים לך כרטיסים שכבר נמצאים אצלם ביד, הם קנו את כל הטיסה (או נניח מיזם משותף של שתי סוכנויות שקנו את כל הטיסה ביחד, ומחלקות את הכרטיסים ביניהן), ולכן יש אישור מיידי.

לפעמים זה אפילו מגיע למצב אבסורדי יותר, הטיסה המקורית שרציתי החודש הייתה בשעות יותר נוחות, אבל נשאר לסוכנות אחת כרטיס אחד עליה ולסוכנות אחרת כרטיס אחד (מיזם משותף), ואז הסוכנות שאליה שייכת הסוכנת שמטפלת בי פנתה לסוכנות השנייה וביקשה לרכוש מהם את הכרטיס טיסה, ואלו סירבו כי היה להם כבר לקוח שחיכה לאישור למלון ורצה כרטיס אחד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תקח בחשבון, שאחרי כל השייקינג שתעבור, ה"טיסות הנהדרות" שהזמנת עלולות, חלילה, להקדים/לאחר ולא תהיה לך שום עילה לתלונה, מאחר ומדובר בטיסות שכר.

בשנים עברו, כשעוד הייתי מזמין את הדילים האלה, הכרתי את זה כפתיון דיג ידוע: מפרסמים טיסות מעולות, שאין ולא היה בכלל סלוט להוציא אותן, וברגע האחרון, כשכל ההזמנות סגורות, דוחים/ מקדמים אותן לשעות שכולם מכרו.

לא בכדי השאלות שאתה נשאל פה כל הודעה שלישית, ולא בכדי מכירות ה"דילים" האלה צנחו בשנים האחרונות.

לא תמיד יש ברירה.

יש יעדים שרוטב הטיסות הן טיסות שכר שהחברות מעדיפות לשווק כחבילה. ככה זה ברוב איי יוון.

בשבוע שעבר חזרתי מאלבניה וטיסה לבד היתה עולה לי כמעט כמו הדיל כולו (רק ישראייר טסה לשם ישירות וגם זה פעמיים בשבוע באותם המטוסים שטסים לאילת). לקחתי את הדיל בידיעה שאם אחליט לדלג מלון אשלם שוב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בבדיקה מהירה, סקאיסקנר מספר את אותו הסיפור ^.

מעניין, זה נראה שגם חברות השכר היווניות (איגיאן, בלובירד) ב"קומבינה".

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי היה סיפור דומה רק עם חבילה לקפריסין.

כנראה שזה טריק ידוע בחברות האלה. לשמחתי בסוף הרווחתי כי בחרתי במלון אחר מאותה הרשת שהיה ממש כיף בו וגם שילמתי כ-20-30 דולר פחות לכל ראש.

מי שרוצה המלצה לנופשון עם ילדים, לכו לליאונרדו Laura בקפריסין. חוויה מובטחת.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא בדיוק בקומבינה (הטיסה שלי הייתה עם אג'יאן הפעם), מגיע אליהם לקוח (או שני לקוחות) ורוצים לרכוש את כל הכרטיסים למטוס - אתה מצפה שהם יסרבו?

הם יקפצו על המציאה, וגם ייתנו הנחה יפה, כי בפעולה אחת הם מכרו נניח 110 כרטיסים וזה לא משנה כמה יהיו בכלל על המטוס בפועל.

כמו שחברה אחרת לא סירבה ל-NSO שקנתה טיסה הלוך וחזור לתאילנד לכל העובדים שלה ובני זוג.

שמוליק - בדיוק במלון הזה הייתי עכשיו, תענוג, אם כי נאלצתי לקחת חדר Family Room ולא רגיל - בדיוק בגלל הטריקה בהודעת הפתיחה של השרשור

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אידיאל חברה סדירה, אבל נראה שמחכירה מטוסים לצורך הדילים האלה. כנראה גם החברות הישראליות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר שרשור סוכני נסיעות, 2 חברים סגרו אמסטרדם בספטמבר, טיסות של טורקיש, מסתבר שאחד מהם לא יכול ללכת אז חשבתי להחליף את מקומו.

הסוכנת טוענת בכל תוקף שאין אפשרות לשנות שם של אחד הכרטיסים אלא צריך לקנות כרטיס חדש לגמרי (לא אעשה את זה דרכה גם ככה).

"לא ניתן לשנת שם בטיסה סדירה!!!!" (אחת ההודעות שלה בווצאפ) יש אמת בדבר? עד עכשיו הזמנתי כרטיסי טיסה בתי מלון מאתרים כמו Expedia ויש שם גמישות בכל דבר, דרך סוכן אפילו שם אי אפשר לשנות?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן מאד שהיא צודקת - כרטיסים זולים מוגבלים באפשרויות הביטול\שינוי, וגם אם יש אפשרות לשנות שם או פרט אחר יש מצבים בהם זה יעלה כמו כרטיס חדש ויותר. לעתים אפילו שגיאת הקלדה והתאמה לא שלמה של השם המופיע בכרטיס לכתיב שלו בדרכון תעלה לך בכרטיס חדש.

מצריך בדיקת התנאים של הכרטיס הספציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר שרשור סוכני נסיעות, 2 חברים סגרו אמסטרדם בספטמבר, טיסות של טורקיש, מסתבר שאחד מהם לא יכול ללכת אז חשבתי להחליף את מקומו.

הסוכנת טוענת בכל תוקף שאין אפשרות לשנות שם של אחד הכרטיסים אלא צריך לקנות כרטיס חדש לגמרי (לא אעשה את זה דרכה גם ככה).

"לא ניתן לשנת שם בטיסה סדירה!!!!" (אחת ההודעות שלה בווצאפ) יש אמת בדבר? עד עכשיו הזמנתי כרטיסי טיסה בתי מלון מאתרים כמו Expedia ויש שם גמישות בכל דבר, דרך סוכן אפילו שם אי אפשר לשנות?

תפנה ישירות לטורקיש. לא צריך סוכן בשביל זה.

כמו שכתבו, יכול להיות שתחוייבו בכרטיס חדש אבל במקרה כזה ניתן לבטל את הכרטיס ולקחת לפחות את החלק של המיסים חזרה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית מה שהיא כתבה לא נכון.

האופציה עצמה קיימת, העלות שלה משתנה בהתאם לתנאי הכרטיס, מחלקה ראשונה או ביזנס בד"כ יכולים לשנות שמות ללא תוספת מחיר, בחלק מהמחלקות תיירים בחלק מהחברות זה גם תופס, בחלק לוקחים עלות סמלית על שינוי כזה, ובחלק (בעיקר במחלקות הזולות, כרטיסים מוזלים וכו') זה עולה קרוב למחיר כרטיס חדש.

החבר עשה ביטוח נסיעות?

זה הדבר הראשון שאני תמיד עושה, ביטוח נסיעות של רפואי + כבודה + ביטול נסיעה, בדיוק למקרה כזה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשה כלום, זוג חברים בלי ניסיון כלל, אחת הסיבות שאני מחליף את מקומו, גם כדי לשמש טור גייד בעיר :)

אצור קשר עם טורקיש בטלפון אשאל מה אפשר לעשות. הסוכנת הזו עשתה לנו את המוות בטלפון, כמו לדבר לקיר לבנים.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...