Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטוראן C3 לפני טיפול 15K - מוסך מומלץ?

shays10
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

שתי שאלות לפני טיפול 15K לסיטרואן C3.

1. האם יש מוסך מורשה מומלץ באזור המרכז? (ת״א יהיה מעולה)

2. האם חובה לטפל במוסך מורשה? עד כה ההצעות שקיבלתי היו בסביבות ה900-1000 ש״ח וזה נראה לי קצת בקצה העליון של הסקאלה..

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר מורשים כל כך.

אם הרכב לא באחריות, אין שום סיבה לטפל במורשה. יש לך את מוסך גבע בת"א ואת אורן שירותי רכב בחולון, שניהם מאוד מומלצים (ומתמחים בצרפתיות).

אם הרכב באחריות, אם לא תטפל במורשה יכול להיות שתצטרך להילחם קצת בשביל לממש אחריות, אם וכאשר תצטרך. שיקול שלך אם שווה לך הסיכון והמאמץ.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על מוסך ליטל בתל אביב

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כוללת הצעת המחיר שקיבלת ?

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר סביר למוסך יבואן. נכון הם יקרים יותר.

תגיד, זה כולל נוזל בלמים ? לדעתי צריך בטיפול הזה.

בכך מקרה מדובר פה על החלפת שמן+ פילטרים שונים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טיפול ראשון לרכב , איך כבר נוזל בלמים ?

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיבדוק. ללובינסקי שגרת טיפולים מוזרה . ראיתי קבלות שהחליפו כבר ב 10000 קמ נוזל בלמים.

אולי הגדלת ראש של המוסך ? שיטת מצליח על משקל רפידות שחוקות ? לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכבי היצרן עם הנחייה של שנתיים או טיפול שני.

באופן כללי אין שום דבר מוזר בהנחיות היצרן(ללובינסקי אין את ההנחיות שלהם), לא יודע למה אמרת את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תמיד נראה לי מוזר. נוזל בלמים יש כמעט סטנדרט אחיד לכל היצרנים. זה נוזל שלא "עובד" כל הזמן. וניתן לבדוק את הירידה באיכות בצורה פשוטה.

כמו בדיקת רפידות, מצתים וכו.

חלק מהאמריקאיות מחליפים כל 60000 קמ. חלק מהיצרנים כל 30000 . גרמנים כל 3 שנים. קוראנים לא ממליצים להחליף אלא אם בבדיקה יצא שיש ירידה באיכות הנוזל (לדעתי השיטה בריאה).

ואין המון מכוניות שמאבדות בלמים בכביש החוף.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מטפל בצרפתיה אחרת (פיג'ו) במוסך שאפט והייתה גם סיטרואן במשפחה שטופלה שם. קראתי המלצות על המוסך כאן באתר והתחלתי לטפל שם ובעקבות הטיפול שקיבלתי הוספתי המלצה משלי בפורום המלצות על בעלי מקצוע. בכל מקרה בשנים הראשונות כשהרכב באחריות יש תמיד התלבטות אם לטפל במורשה יבואן, או במורשה משרד התחבורה, שהוא זול יותר אבל יקשה עליך לקבל אחריות של רצון טוב מהיבואן במידה ותזדקק לה בסוף תקופת האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...