Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כושר... מה עושים כששונאים ללכת למכון?

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

+1 למי שהציע מאמן אישי- הדרך היחידה שהצלחתי להוציא את עצמי מהכורסה

ייתרון הוא שאפשר לקחת אותו בבית, ואז חוסכים את כל הלפני ואחרי בחדר כושר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הולכים למכון.

תשלם הכל מראש שיהיה לך דירבון.

לפני שאתה גם הולך, קבע לעצמך את המטרות שאתה רוצה, תכין ותיקח תפריט תזונה מ *תזונאי* אמיתי עם מטרות, כשתתחיל לראות תוצאות אתה תתלהב ותמשיך לבד כבר בעצמך.

אתה צריך תוכנית מסודרת שתגוון מעט כל כמה חודשים, AB / ABCDE / FULL BODY וכו'.

תכין תמיד תיק עם בגדים ונעליים לאימון ערב (או בוקר) שיהיה באוטו.

חדר כושר זה לא רק להרים משקולות זה תוכנית מסודרת עם טכניקה טובה ונכונה.

אם יש את האופציה תלך עם חבר!

הייתי שחיף, מקלון, קו 11, מאז ומתמיד, 49 קילו בגיוס על 1.76 בגובה

שנה שעברה קיבלתי סיבוב, כבר מיולי 18 לקחתי מאמן צמוד (למזלי בן דוד שלי), יחד עם תפריט בהמתי, חצי שנה של אימונים ומשקל 68 ק"ג נכון לעכשיו שבחיים לא חשבתי שאגיע למשקל כזה לפני גיל הבלות וכרס בירה.

סופסוף הבגדים מתאימים, הג'ינס לא נופל, החולצה יושבת טוב והחברה אוהבת ללטף לי את החזה כמו שאני את שלה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 למי שהציע מאמן אישי- הדרך היחידה שהצלחתי להוציא את עצמי מהכורסה

ייתרון הוא שאפשר לקחת אותו בבית, ואז חוסכים את כל הלפני ואחרי בחדר כושר

פתרון נהדר במידה ואתה מנגב את ישבנך את שטרות כי אין לך כוח לצאת לקנות נייר טואלט.

לפשוטי עם כמונו לשלם 150-250 שקל כדי שבחור בוגר וינגייט יצעק עלינו קצת במשך 60 דקות 8-12 פעם בחודש זה לא ריאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט מחקרים על משמעת עצמית הטובות היא "לסנדל" עצמך להחלטה.

פשוט לפרסם את ההחלטה הזו לכמה שיותר אנשים קרובים 0מהעולם האמיתי, לא "חברים" מרשתות חברתיות). לספר להם בהתלהבות שאתה מתחיל ללכת למכון 3-5 פעמים בשבוע.

עצם הסינדול הזה יעזור לך להתמיד.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאב המטרות שלי ושלך שונות.

אני מבסוט על איך שאני נראה [60 קג, 179 סמ] וזה לא מה שמניע אותי.

אני גם שונא מכון כושר. זה משעמם אותי.

אני בסה"כ רוצה להיות קצת יותר בריא, קצת פחות בטט, לחזק קצת את הגוף, להרגיש קצת יותר טוב עם עצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנויות לחימה. הרבה ערך מוסף, הרבה יותר מ"סתם" כושר.:wink:

-נכתב ע"י תלמיד קראטה...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומניות לחימה זה רלוונטיות לבן אדם מן השורה.

בתור אחד שעסק כמעט כל חייו באומנויות לחימה והתחרה בארץ ובברית המועצות.

מה שכן אומנויות לחימה חובבניות מכניסות אותך הרבה פחות לכושר.

נראה מה יגיד הבחור אחרי האימון ניסיון של הקרוספיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאב המטרות שלי ושלך שונות.

אני מבסוט על איך שאני נראה [60 קג, 179 סמ] וזה לא מה שמניע אותי.

אני גם שונא מכון כושר. זה משעמם אותי.

אני בסה"כ רוצה להיות קצת יותר בריא, קצת פחות בטט, לחזק קצת את הגוף, להרגיש קצת יותר טוב עם עצמי.

אין בעיה שהמטרות שלך שונות משלי, אתה עדיין צריך להתאמן כדי להגיע למטרה הזו של להיות בכושר.

לא כולם הולכים לחד"כ כדי לעלות במשקל ולצאת ארנולד, בפועל אתה יכול:

* לרזות ולהתחטב

* לעלות במשקל ולצבור מסה (מה שאני עושה)

* לשמור על כושר

אתה יכול להמשיך בשחייה כמו שאתה אוהב, זה מעולה במיוחד אם אתה נרשם לקאנטרי או מקום שיש בו בריכת שחייה,

או לקחת תוכנית דיי קלה לשמירה על עצמך כמו שאתה עכשיו, בסה"כ תוכנית קלה היא פחות סטים ותרגילים X משקל וחזרות.

רק שים לב שעם שריפת הקלוריות באימונים מגיע גם הרעב הנוסף, מה שיגרום לך לאכול כי הגוף צריך יותר חלבון וקלוריות. בגלל זה צריך תפריט מתאים.

פתרון נהדר במידה ואתה מנגב את ישבנך את שטרות כי אין לך כוח לצאת לקנות נייר טואלט.

לפשוטי עם כמונו לשלם 150-250 שקל כדי שבחור בוגר וינגייט יצעק עלינו קצת במשך 60 דקות 8-12 פעם בחודש זה לא ריאלי.

אז אתה צריך לדעת איזה מאמן לקחת, לא כל מאמן אישי הוא תזונאי בנוסף להכל.

אתה צריך לדעת אילו תרגילים לבצע, איך לבצע, ואת החילוק שלהם באימון נכון.

היום יש לא מעט פלוצים שלא יודעים כלום מלבד התעודה לתפארת שלהם מווינגייט, אבל יש גם בין היתר לא מעט אנשים טובים שיודעים איך ללמד ושבאמת אוהבים את המקצוע ולא רק בגלל הכסף.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גישה סובייטית הישרדותית.

בתחום מאמנים אישיים יש לא מעט שרלטנים שסיימו איזה קורס מטופש ועסוקים בעיקר בטיפוח פרופיל אינסטוש שלהם, אבל יש גם אנשי מקצוע איכותיים שבונים תוכניות טובות ויודעים להביא את המתאמנים שלהם לתוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תשמע, איך אומר הפתגם- מי שחמור אוכל קש :-P

אם אני מתייחס ספציפית לכותרת של השרשיר - מה עושים כששונאים ללכת למכון-

אז התשובה היא או הולכים ומתלוננים (ובפועל - בעיקר משלמים על החד"כ ולא הולכים) או שעושים מה שאני עושה ומשלמים מהנחיריים, אבל מתמידים בזה.

LIFE SUCKS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עכשיו לא תוציא את השטרות האלו אז תוציא אותם אחר כך בניתוחים וטיפולים.

כמובן שהמילים לא מופנות אליך אלא בצורה כללית.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן לך עוד נקודת מבט מבלי לחפור יותר מדי.

את הרכב שלך אתה אוהב לקחת למוסך? לטיפולים? כנראה שפחות. אבל אתה עדיין עושה את זה על מנת לשמור עליו תקין. עכשיו ברכב שלך מקסימום הלך חלק ומחליפים, בגוף שלנו זה קצת יותר מורכב.

אז מעבר לפן האסתטי, תחשוב על זה כתחזוקה לגוף שלך. ולא באמת צריך להקדיש לזה המון זמן. לקבוע את זה כחלק משגרת יום בלו"ז שלך ולהתחיל לעשות. לא בהכרח זה יהיה מהנה אבל ברגע שזה יהפוך להיות שגרה יהיה לך קל לקיים את זה.

עריכה: פספסתי את כל העמוד השני של השישור. אם מה שאתה חושב על מאמני כושר שזה מישהו שקיבל תעודה מוינגייט וצועק עליך 60 דק אז כנראה לא פגשת מעולם מאמן נורמלי. כמו שכתבו מעלי, מאמן טוב יקח אותך לתוצאות שהגדרת הרבה יותר מהר, בריא ויעיל ממה שתעשה את זה בעצמך (יכול להיות שלך ספציפית יש את הידע המתאים, לרוב האוכלוסיה אין). רוב האנשים פשוט מבזבזים את הכסף שלהם על מנוי לחדר כושר/חוגים/וכו' בלי שזה באמת מקדם אותם למטרה. זה ביזבוז זמן וכסף.

עריכה אחרונה על ידי deltaHF
התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מסכים עם דלתא, כשזה נהיה שגרתי זה קל בהרבה.

אני אדם שעשה ספורט במסגרות עד גיל 21 ומעולם לא במכוני כושר.

אחרי שנים של הזנחה גררתי את עצמי בכוח למכון כי בלי זה ממש הייתי מתקבב למוות.

שבועיים ראשונים ובסוף כל אימון רציתי לפרוש אבל כשלאט לאט אתה רואה את ההשפעה על הגוף, זה מתחיל להיות ממכר.

אחרי שנה הפסקתי בגלל כל מיני סיבות וזה ממש חסר לי.

קרוספיט ודומיו זה טוב אבל מאוד אינטנסיבי ואני מכיר כמה חבר'ה שכמו שהתחילו בפול גז, ככה גם דעכה ההתלהבות.

מכון כושר הוא יותר קל לבליעה, ההסתגלות עדינה יותר וכל פעם מחזקים.

ההמלצה שלי היא שתחפש מכון ביתי, שהבלבית מסתובב שם בעצמו, ככה עשיתי בעצמי ויש לזה ערך מוסף, עזרה, דגשים, ליווי וכו'.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שתראה תוצאות ככה יותר תרצה ללכת.

גם לאנשים שמתאמנים שנים יש תקופות כאלה

אני באופן אישי אחרי תקופה שלא התאמנתי אני צריך כמה לעשות 3-4 אימונים ואז הגוף כבר לבד דורש את זה.

צריך למצוא מדריך טוב שיעשה לך תוכנית שתגרום לך להרגיש שהתאמצת ורוב הסיכוניים שאתה תרגיש שאתה חייב את זה.

רק כשאנחנו רואים תוצאות אנחנו מתמידים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עכשיו לא תוציא את השטרות האלו אז תוציא אותם אחר כך בניתוחים וטיפולים.

כמובן שהמילים לא מופנות אליך אלא בצורה כללית.

כי אני בטוח שאצל אנשים שמתאמנים עם מאמני כושר אישיים שגמרו איזה קורס תעודה שלם של חודש וחצי, אין פציעות לעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...