Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בושם עדין "ללא ריח", יש משהו מומלץ?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמת לב לסתירה הפנימית? איזה ערך יש לבושם ללא ריח? כמובן שסוג הריח ועוצמתו צריכים להיות לטעמך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ריחות הבשמים לא עושים לי אישית כאב ראש. זה נורא סובייקטיבי ולא חוויתי את מה שאתה חווה עם בשמים. אני חושב שיש פה גם עניין של כמות השימוש.

בעדינים שלי יש לי את הראלף לורן הכחול ו CK BE. אני חושב ש CK דווקא מאוד עדין. אם תתן התזה אחת שלו תרגיש שהוא לא כבד מידי.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע ללכת לרשם פארם ולבקש בושם בניחוח מאסק עדין. קשה להציע פה דברים כי לכל אחד העדפה אחרת.

אם בכל זאת חפש איב סאן לורן בקבוק עגול יש להם כמה סדרות תבקש את המאסק העדין(צבע של יין לבן כזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד המלצות לבשמים עם ריחות עדינים יתקבלו בברכה.

המועדף עלי בבשמים עדינים זהו Burberry Touch שאני איתו כבר בערך עשור, מאז הצבא, ריח שמזכיר מאוד מקלחת נעימה, קליל וטוב לכל עונה חורף קיץ מה שבא לך, הוא פשוט נעים לאף.

כמה דק' על העור והוא הופך לעדין ביותר. תנסה טסטר בפארמים השונים אולי תאהב

https://www.azrieli.com/o/42d4df11-ff2a-4c0c-84fb-f24596d4897d?utm_source=zap&utm_medium=pricecomp&utm_campaign=42d4df11-ff2a-4c0c-84fb-f24596d4897d

מחיר ממש זול אגב, אני קניתי סביב 200 בכל מקום אפשרי (יש לי 2 בצד שמורים)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושם מגיב אצל כל אחד באופן שונה. זה עניין של זיעה שמתערבבת עם הריחות.

יש בשמים שישתלבו על אחת/אחד מדהים, ואצל אחרת/אחר מזעזע. לכן חובה לבדוק בושם לאורך זמן. (אחד מתאים לו ריח מר, אחר מתוק וכד')

מכוון שאני רגיש לריחות ומזהה ריחות לא נעימים/או טובים ממרחק ממש רב ( יש כאלו שלא מבינים על מה שאני מדבר) וקרה לי לא פעם שקניתי בושם יקר והוא לא אתאים לי לאחר שימוש של יום - פיתחתי שיטה להתאמה מקסימלית לבשמים עבורי.

בכל אופן CK אכן מתאפיין בריחות עדינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מת על ריחות חזקים ודומיננטיים. יש שני בשמים שאני אוהב, שעונים בדיוק על ההגדרה והבונוס הוא שהם ממש זולים. הראשון, קשור גם לתחביב שלנו: יגואר! (לדעתי זה באמת מוצר של המותג היוקרתי, לפחות לפי הלוגו עם הטורף) וגם לאדידס יש סדרת בשמים נחמדה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשפריץ מים... :-D

ועכשיו ברצינות, הריח מורכב ממיצוי צמחים/מהחי עם אלכוהול, תמיד בהתחלה האלכוהול הוא הדומיננטי עד שהוא מתנדף תוך כמה דקות ואז ניתן לשפוט את הריח על תכונותיו, ככול שהמיצוי יהיה יותר נמוך בדרך כלל הוא גם יחזיק פחות ופחות יהיה דומיננטי לטווח ארוך, לכן תלך על המיצוי הכי נמוך שהוא מי קולון(Eau de Cologne)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...